Een echte Qweestequote:Op woensdag 14 december 2011 20:05 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Nou nee, dat bedoel ik echt niet hoorMaar het is vaak gewoon wel zo dat iets uitzoeken bij jou op nogal een langdurig avontuur uitloopt
Oh wij doen gewoon leeg, langste programma, en juist niks erbij, dat alle troepjes en restjes even weggespoeld wordenquote:Op woensdag 14 december 2011 20:06 schreef Greys het volgende:
Als je je wasmachine leeg laat draaien op 90 graden puur om schoon te maken, doe je er vaak azijn oid in om te ontkalken. Dan gooi je er idd geen wasgoed bij.
Ja, dat klopt. Daar kan ik niks tegenin brengenquote:Op woensdag 14 december 2011 20:05 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Nou nee, dat bedoel ik echt niet hoorMaar het is vaak gewoon wel zo dat iets uitzoeken bij jou op nogal een langdurig avontuur uitloopt
Is vast ook goed hoorquote:Op woensdag 14 december 2011 20:06 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Oh wij doen gewoon leeg, langste programma, en juist niks erbij, dat alle troepjes en restjes even weggespoeld worden
Ja, maar dat "aaaaaargghhhh" gevoel blijft terug komenquote:Op woensdag 14 december 2011 20:04 schreef Greys het volgende:
[..]
Die neiging heb ik ook vaak![]()
Maar als het arghhhhhhhhhhh-gevoel dan gezakt is dan gaat de keuze daarna alsnog wel weer.
Nou ja, vaak dan, niet altijd
Komt ook omdat het best veel geld is.quote:Op woensdag 14 december 2011 20:07 schreef Qwea het volgende:
[..]
Ja, maar dat "aaaaaargghhhh" gevoel blijft terug komenDan heb ik meestal zoiets van "Oke. laat maar
"
Maar waarom geen fleece?quote:Op woensdag 14 december 2011 20:12 schreef ElisaB het volgende:
Ondergoed, washandjes, beddengoed, handdoeken, ondershits: 60 of 90. De rest: 30
Wat op 60 of 90 kan, kan in de droger, wat op 30 gaat kan in de droger, tenzij fleece, wol, plastic bedrukking of delicaat.
Sim-pel
Dat zal dan wel gewoonte zijn (ooit een keer een fleecetrui zeven maten kleiner, een stuk dikker en knetterhard retour gekregen)quote:Op woensdag 14 december 2011 20:13 schreef Cat22 het volgende:
[..]
Maar waarom geen fleece?![]()
Ik gooi mijn truien, broeken en kleedjes allemaal in de droger. Gaat perfect.
jaaaa! Dat je gewoon iets wilt slopen! Ik ken hetquote:Op woensdag 14 december 2011 20:12 schreef Greys het volgende:
[..]
Komt ook omdat het best veel geld is.
En ik herken het echt heel erg, dat arghhhhh keuzeskeuzeskeuzes-ik-weet-het-niet-meer gevoel. Daar word je op den duur zo gefrustreerd van dat je haast zin hebt om een deur in te trappenToch?
![]()
Had ik met de kat. God wat heb ik vaak een kitten bijna genomen...
En weet je nog die keuzes met de nieuwe hond?
Dekentjes en andere vieze kroeldoekjes en snuggy'squote:Op woensdag 14 december 2011 20:17 schreef Goodbye het volgende:
Ik wilde zeggen dat ik geen fleece heb, maar ik vergeet mijn dekentjes! En die gaan inderdaad ook gewoon in de droger.
Ik zou het gewoon nog een keer proberen met een 'misbare' fleece. Het is hier echt nog nooit fout gegaan.quote:Op woensdag 14 december 2011 20:15 schreef ElisaB het volgende:
[..]
Dat zal dan wel gewoonte zijn (ooit een keer een fleecetrui zeven maten kleiner, een stuk dikker en knetterhard retour gekregen)
snuggie-eigenaar meldt zichquote:Op woensdag 14 december 2011 20:18 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Dekentjes en andere vieze kroeldoekjes en snuggy's![]()
![]()
![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |