Late reactie, maar oxytocine is ook het hormoon dat de borstvoeding op gang brengt. Wellicht helpt zo'n prik ook nog voor een goede start? Als een positief side-effect zeg maarquote:Op dinsdag 13 december 2011 12:35 schreef Fee-nix het volgende: Ja over die prik was ik dus ook in de veronderstelling dat ze die geven als de placenta er na een half uur ofzo nog niet is. Maar bij de cursus zeiden ze dus dat dat tegenwoordig niet meer zo gaat. Nog maar eens goed navragen in het eigen ziekenhuis. Ik had ook wel zoiets van: ja, vind ik dat dan erg? Maar een medecursiste maakte toen de opmerking dat oxytocine toch een hormoon is wat je beleving kan veranderen. Het is een wee-opwekker en kan stress in je lichaam geven. En hoe zit dat dan met je beleving na de geboorte? Misschien zit je op een roze wolk, krijg je zo'n prik en voel je je daarna heel anders. Zoiets zei ze. Ik weet ook niet wat ze hiervan zelf verzonnen heeft, maar dat hormonen iets met je gemoedstoestand kunnen doen is een feit. Daarom wil ik het toch graag eerst zelf proberen.
Al is het niet geheel hetzelfde,quote:Op woensdag 14 december 2011 10:02 schreef Sonnetje85 het volgende:
Ik ben ook geen expert wat betreft die oxytocine, maar ik vraag me wel af of zo'n 10 cc nou echt zo'n heftige reactie kan opwekken (volgens mij is niet veel meer dat je krijgt, plus dat je de hormonen van de bevalling ook nog in je heb zitten).
oh nou ik heb t de laatste tijd alleen maar koud (maar goed komt ook door afvallen, 25 kilo scheelt best welquote:Op woensdag 14 december 2011 10:16 schreef Kuukske het volgende:
Oh warmte. Breek me de bek niet open. Iedereen zit hier te rillen van de kou en ik zit te puffen van de warmte. Terwijl ik normaal de grootste koukleum ben. Hormonen
.
Die heb ik dan wel nog steedsquote:Op woensdag 14 december 2011 10:18 schreef Deepfreeze het volgende:
Heerlijk die hormonen.. Ik heb een winter zonder koude voeten in bed
25 kilo, wat knap! Goed bezig!quote:Op woensdag 14 december 2011 10:18 schreef Sonnetje85 het volgende:
oh nou ik heb t de laatste tijd alleen maar koud (maar goed komt ook door afvallen, 25 kilo scheelt best wel)
Dus vandaag een warm vest aangedaan, met lange mouwen eronder, en toen had ik t net heeel warm en toen was ik ook misselijk. Zal er ook wel mee te maken hebben gehad
En ik wil ook jullie hormonen! Mijn voeten zijn zooooo koud s avonds, dat ik mn flanellen pyjama aanmoet met dikke sokken. En dan wordt t nog niet echt snel warm ofzo...
Ik vind zo'n kersenpitzakje een beetje eng eigenlijk... Mijn tante heeft in ieder geval meegemaakt dat zo'n ding brandend uit de magnetron kwam. En t enge is nog: dat hoef je niet direct te zien. Kan ook van binnen gaan smeulen. Hier een heel topic van mensen die zo'n ding in de fik hebben gestoken (per ongeluk):quote:Op woensdag 14 december 2011 10:00 schreef covie het volgende:
Even een vraagje zijn die kersenpit zakken beter dan kruiken??
Zag ik ergens staan maar wie weet daar wat van?
Wowie! Echt knap.quote:Op woensdag 14 december 2011 10:23 schreef Sonnetje85 het volgende:
Was ook wel nodig
Mn vriend is 40 kilo afgevallen, das helemaal erg
Dat is al jaren afgeraden toch? Wij hebben een aluminium kruik gekocht voor Smurf. Of nouja, voor in zn bed dan. Volgende week donderdag komt z'n kamer *draait blij rondje*. En dan kan ik gaan wassenquote:Op woensdag 14 december 2011 10:28 schreef XXXKarinXXX het volgende:
Het wordt sterk afgeraden bij baby's, een kersenpittenzak. ivm plaatselijke oververhitting
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |