Dit klinkt wel interessant. Waar kun je dit soort dingen krijgen? Ik ken geen theehuis oid bij mij in de buurtquote:Op woensdag 14 december 2011 00:12 schreef Lokasenna het volgende:
[..]
Skullcapthee geeft een heerlijk ontspannen gevoel en kan gebruikt worden voor het slapen, om te mediteren of om tot rust te komen. Omdat skullcap het denkvermogen of vermogen tot concentreren niet aantast is het kruid ook perfect te gebruiken bij examenangst.
Verder wordt skullcap gebruikt bij innerlijke onrust of in tijden van spanning. Het kruid ontspant en is een natuurlijke rustgever.
Dit spul hebben ze in de smartshop.quote:Op woensdag 14 december 2011 00:14 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
Dit klinkt wel interessant. Waar kun je dit soort dingen krijgen? Ik ken geen theehuis oid bij mij in de buurt
Ik heb laatst dit boek gekocht en ben met een paar oefeningetjes eruit bezig.quote:Op woensdag 14 december 2011 00:11 schreef Lokasenna het volgende:
Als je je hoofd tot rust wil laten komen zonder medicijnen kun je skullcap proberen.
Waarom niet? Ik vind het altijd wel tof dat je je manier van denken door kruiden zo kunt manipuleren.quote:Op woensdag 14 december 2011 00:15 schreef Myraela het volgende:
Dat soort dingen trekken me echt niet.
M'n zusje raadde me mindfullness training aan. Ze studeert psychologie. Ik zou er over nadenken maar ze zit nu in Vietnamquote:Op woensdag 14 december 2011 00:15 schreef benzin het volgende:
Ik heb ook last van teveel denken en teveel gedachten.
[..]
Ik heb laatst dit boek gekocht en ben met een paar oefeningetjes eruit bezig.
Mindfulness - een praktische training in het omgaan met gevoelens en gewoonten
Weet nog niet echt of het werkt, maar voel me er op zich wel goed bij tot nu toe.
Het lijkt me gewoon niets, ik wil mezelf niet manipuleren. Ik houd ook niet van medicatie, daarom heb ik niet AD gewild.quote:Op woensdag 14 december 2011 00:16 schreef Lokasenna het volgende:
[..]
Waarom niet? Ik vind het altijd wel tof dat je je manier van denken door kruiden zo kunt manipuleren.
Pics van je zusje!quote:Op woensdag 14 december 2011 00:17 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
M'n zusje raadde me mindfullness training aan. Ze studeert psychologie. Ik zou er over nadenken maar ze zit nu in Vietnam
Ik heb me laten vertellen dat dit boek een van de betere erover is.quote:Op woensdag 14 december 2011 00:17 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
M'n zusje raadde me mindfullness training aan. Ze studeert psychologie. Ik zou er over nadenken maar ze zit nu in Vietnam
Mwah, ik vind dit ook wel anders omdat het gewoon natuurlijk is en het zulke milde effecten heeft.quote:Op woensdag 14 december 2011 00:18 schreef Myraela het volgende:
[..]
Het lijkt me gewoon niets, ik wil mezelf niet manipuleren. Ik houd ook niet van medicatie, daarom heb ik niet AD gewild.
Ze lijkt op mij zoals op de foto, maar dan een vrouwelijke variant. Je kunt zo zien dat we familie van elkaar zijnquote:
Tot zover ik weet werken AD's niet bij dat wegvallen. Wat mij helpt om te voorkomen dat ik tientallen keren per dag zo wegzink is ritalinquote:Op woensdag 14 december 2011 00:18 schreef Myraela het volgende:
[..]
Het lijkt me gewoon niets, ik wil mezelf niet manipuleren. Ik houd ook niet van medicatie, daarom heb ik niet AD gewild.
Waarom zijn alle vrouwen bezet? Waarom!?!quote:Op woensdag 14 december 2011 00:19 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
Ze lijkt op mij zoals op de foto, maar dan een vrouwelijke variant. Je kunt zo zien dat we familie van elkaar zijn
Bovendien is ze allang al bezet, evenals m';n andere zus
Ik moet het echt de practische kant opzoeken, maar wellicht dat een boek voor jou prima werktquote:Op woensdag 14 december 2011 00:18 schreef benzin het volgende:
[..]
Ik heb me laten vertellen dat dit boek een van de betere erover is.
Het wordt vaker door mensen aangeraden, dus ik dacht, laat ik het maar proberen
Geen idee, my brother!quote:Op woensdag 14 december 2011 00:20 schreef Kaneelstokje het volgende:
[..]
Waarom zijn alle vrouwen bezet? Waarom!?!
Het boek werkt niet echt als je de oefeningen erin niet doet. Mindfulness schijnt echt een vaaardigheid te zijn, niet zomaar een stukje kennisquote:Op woensdag 14 december 2011 00:21 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
Ik moet het echt de practische kant opzoeken, maar wellicht dat een boek voor jou prima werkt
De AD's waren ook niet voor het wegvallen. Ik heb er geen last van, ik val meestal weg als ik toch al alleen ben. Of moe en dan schuif ik het daarop af.quote:Op woensdag 14 december 2011 00:19 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
Tot zover ik weet werken AD's niet bij dat wegvallen. Wat mij helpt om te voorkomen dat ik tientallen keren per dag zo wegzink is ritalin
Ik had dat wegzinken echt tientallen keren per dag, echt heel onpractisch
Ik kan niet goed uit boeken leren, ik moet het als het ware echt zien gebeuren. Het moet mij overkomen zeg maar. Boeken werken niet voor mij, daar ben ik nu wel uit.quote:Op woensdag 14 december 2011 00:22 schreef benzin het volgende:
[..]
Het boek werkt niet echt als je de oefeningen erin niet doet. Mindfulness schijnt echt een vaaardigheid te zijn, niet zomaar een stukje kennis
Hielpen die AD's dan bij het wegvallen?quote:Op woensdag 14 december 2011 00:23 schreef Myraela het volgende:
[..]
De AD's waren ook niet voor het wegvallen. Ik heb er geen last van, ik val meestal weg als ik toch al alleen ben. Of moe en dan schuif ik het daarop af.
Klopt, heb ik wel van gehoord. Ik hoop alleen niet dat het net zo zweverig is als de naam zelf klinktquote:Op woensdag 14 december 2011 00:25 schreef Lokasenna het volgende:
Je hebt volgens mij ook wel cursussen voor mindfulness.
Magnetronkoffientjequote:Op woensdag 14 december 2011 00:19 schreef magnetronkoffie het volgende:
Ze lijkt op mij zoals op de foto, maar dan een vrouwelijke variant. Je kunt zo zien dat we familie van elkaar zijn
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Kon het niet laten![]()
Ik zeg toch net dat ik ze niet wilde? Ik heb AD's altijd geweigerd.quote:Op woensdag 14 december 2011 00:25 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
Hielpen die AD's dan bij het wegvallen?
Het kan best vermoeidheid zijn, maar bij mij kwam het zo veel voor (ook op de fiets) dat het gewoon niet meer leuk was. Ik heb hele stukken les gemist door steeds weg te zinken.
Ik zink als het ware weg en denk aan niks. Of iets heel stoms. En ik zink dan weg zonder dat ik me ervan bewust ben dat ik wegzink. Als het over is, is het van "O, ik was weer even weg!quote:Op woensdag 14 december 2011 00:26 schreef Lokasenna het volgende:
Wegzinken zonder nog te denken ken ik niet. Wegzinken in je eigen wereldje wel.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |