juist geen druk leven, ze heeft de ziekte van pfeiffer waardoor ze amper wat kan, dus als ze iets kan druk met school, etc.quote:Op woensdag 14 december 2011 17:19 schreef Summertje010 het volgende:
wat heeft een kind van 16 voor druk leven dat ze alleen in de kerstvakantie pas kan, of mag ze savonds niet buiten
Ja je hebt waarschijnlijk gelijk, maar heb nu eenmaal zelf voorgesteld, beetje zwak als ik terugkrabbel vind ik.quote:Op woensdag 14 december 2011 17:57 schreef Blind_Guardian het volgende:
Serieus en simpel advies, geleerd uit eigen ervaring: een ex is niet voor niets een ex, en moet je dus vooral een ex laten
Opnieuw beginnen met een ex lijkt de eerste paar dagen / weken heel verleidelijk en wenselijk, maar na een paar maanden is die wens er meestal niet meer en heb je jezelf een hoop trammelant bespaard
weet het zelf ook niet, maar dat komt niet omdat ze 16 jaar is, misschien ben ik wel retarded xDquote:Op woensdag 14 december 2011 18:23 schreef Summertje010 het volgende:
ik snap toch niet waarom je je aan het lijntje laat houden door een 16jarige.
Alsof wij niet doorhebben hoe oud ben bent (of eigenlijk, hoe oud je doet).quote:Op dinsdag 13 december 2011 17:40 schreef Knieschijfkapot het volgende:
[..]
Vanaf het eerste moment met haar was alles gewoon goed, gezellig, dikke lol, etc.
Daarna werd ze flink ziek, en ging alles moeilijker. Ben 21, heb nog nooit zo'n lange relatie gehad(duur 3 maand), misschien sneu, maar normaal ben ik het type daar helemaal niet voor. Zij is 16, leeftijdsverschil viel eigenlijk helemaal weg. Had het niet vermeld omdat ik geen zin heb in reacties van '16'.
Bedankt voor je bijdragequote:Op dinsdag 27 december 2011 01:33 schreef Life2.0 het volgende:
[..]
Alsof >>>wij<<< niet doorhebben hoe oud ben bent (of eigenlijk, hoe oud je doet).
Let vooral op dat ze je nu niet aan het lijntje gaat houden. Dat zij de vriendschap krijgt die ze wilt terwijl jij steeds in de waan wordt gelaten dat het meer zou kunnen worden zonder dat het dat wordt. Zeker op haar leeftijd, omdat ze dan jong is en er dus niet altijd / snel sprake is van seks, kan dat heel lang duren.....quote:Op maandag 26 december 2011 23:27 schreef Knieschijfkapot het volgende:
Vandaag ben ik met haar naar de bios gegaan, was gezellig, het was gewoon als vanouds gezellig, afscheid was moeilijk.
Het ging best goed al met al en we waren het er samen over eens dat er een vervolg moest komen.Dus ben blij, al is het nog niet helemaal aan weer.
Je hebt gelijk, ik zal er opletten, maar heb op dit moment het idee dat ze meer wil dan vriendschap, al kan ik het best mis hebben natuurlijk. Bedankt.quote:Op dinsdag 27 december 2011 11:55 schreef Frag_adder het volgende:
[..]
Let vooral op dat ze je nu niet aan het lijntje gaat houden. Dat zij de vriendschap krijgt die ze wilt terwijl jij steeds in de waan wordt gelaten dat het meer zou kunnen worden zonder dat het dat wordt. Zeker op haar leeftijd, omdat ze dan jong is en er dus niet altijd / snel sprake is van seks, kan dat heel lang duren.....
Jij die haar de tijd en ruimte wilt geven, zij die het zo allemaal wel prima vind.
Zorg dat je die duidelijkheid hebt voor je jezelf er in verloren hebt en je al in een relatie waant zonder dat zij dat ook doetquote:Op dinsdag 27 december 2011 12:14 schreef Knieschijfkapot het volgende:
[..]
Je hebt gelijk, ik zal er opletten, maar heb op dit moment het idee dat ze meer wil dan vriendschap, al kan ik het best mis hebben natuurlijk. Bedankt.
Vind jij het cute?quote:Op dinsdag 3 januari 2012 23:39 schreef Cactus1 het volgende:
Sorry, maar het blijft zo lachwekkend, mensen van 16 die zeggen dat ze van iemand houden![]()
![]()
Op hun manier doen ze dat ook, net als dat ze naar als hun FB vriendjes LU NTB WJNMK <3 sturen, cute gewoon![]()
Maar als je er vervolgens uitgekickt wordt omdat ze anders haar soap mist, dan weet je weer waarom 16-jarigen niks snappen van die woorden.
Dit.quote:Op dinsdag 3 januari 2012 23:39 schreef Cactus1 het volgende:
Sorry, maar het blijft zo lachwekkend, mensen van 16 die zeggen dat ze van iemand houden![]()
![]()
Op hun manier doen ze dat ook, net als dat ze naar als hun FB vriendjes LU NTB WJNMK <3 sturen, cute gewoon![]()
Maar als je er vervolgens uitgekickt wordt omdat ze anders haar soap mist, dan weet je weer waarom 16-jarigen niks snappen van die woorden.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |