Hoezo dat? Dat zeg ik toch niet?quote:Op zondag 11 december 2011 15:29 schreef Goodbye het volgende:
[..]
Nee, dat weet ik ook wel. Ik spaar er goed voor hoor.
Moet ik me nou gaan schamen omdat ik vakantie boven andere dingen verkies..?
* Ynskequote:Op zondag 11 december 2011 15:29 schreef Cat22 het volgende:
[..]
Heb jij een draaiding?![]()
Ik heb een uitklapkastje en goddank geen roestvrij talen ombouw.
En Ynske met haar HG tip:![]()
Handig dat ik op zondag dat ding ga schoonmaken ook.
Zeg Ing, het gaat hier voor de verandering eens niet om een kitten heur.quote:Op zondag 11 december 2011 15:29 schreef Ingetje79 het volgende:
[..]
Zo'n smalle als Greys heeft zou perfect voor jou zijn![]()
En persoonlijk vind ik dat als je de hele week werkt, je best eentje mag heur.
Ik zou em nooit meer kwijt willen iig
ben ik t eigenlijk ook mee eensquote:Op zondag 11 december 2011 15:29 schreef Ingetje79 het volgende:
[..]
Zo'n smalle als Greys heeft zou perfect voor jou zijn![]()
En persoonlijk vind ik dat als je de hele week werkt, je best eentje mag heur.
Ik zou em nooit meer kwijt willen iig
Gewoon een gevoel, my badquote:
Boh dat zou ik echt niet trekkenquote:Op zondag 11 december 2011 15:26 schreef Greys het volgende:
[..]
Ik ben geloof ik al drie jaar niet op vakantie geweest
Waar ga je met kerst heen?quote:Op zondag 11 december 2011 15:45 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Boh dat zou ik echt niet trekken![]()
Nu ff lekker met Kerst weg en dan in het voorjaar weer écht weg denk ik
Oh, nice! Echt een toffe stad is dat!quote:
Nooit geweest nog, dus ben benieuwd.quote:Op zondag 11 december 2011 15:49 schreef Goodbye het volgende:
[..]
Oh, nice! Echt een toffe stad is dat!![]()
Heb je nog geen overnachting geregeld dan? Praag lijkt me een stad die snel volloopt in de feestdagen.quote:Op zondag 11 december 2011 15:51 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Nooit geweest nog, dus ben benieuwd.
Ook wel grappig, nu moeten we natuurlijk voor de kerstdagen daar alvast wat reserveren, dus dan ga je maar af op recensies online en uit reisgidsen. Dus dat kan ook nog alle kanten op
Jawel, maar wat te eten is ook wel handig, en denk dat je met de kerstdagen wat lastiger ergens op de bonnefooi binnenkomtquote:Op zondag 11 december 2011 15:52 schreef Cat22 het volgende:
[..]
Heb je nog geen overnachting geregeld dan? Praag lijkt me een stad die snel volloopt in de feestdagen.
Zeker van tevoren reserveren!quote:Op zondag 11 december 2011 15:53 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Jawel, maar wat te eten is ook wel handig, en denk dat je met de kerstdagen wat lastiger ergens op de bonnefooi binnenkomt
Ah, op die manier. Inderdaad ook handig om vooraf te regelen.quote:Op zondag 11 december 2011 15:53 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Jawel, maar wat te eten is ook wel handig, en denk dat je met de kerstdagen wat lastiger ergens op de bonnefooi binnenkomt
Maar ik ga eens op TripAdvisor kijken voor restaurantjesquote:All rooms with handmade, 100% natural Hästens beds (2.10 meter by 2.00 meter), coffee and tea facilities, LCD TV with DVD player, iPod connection and biometric safes, as well as body products from Rituals and luxury linen from De Witte en Lietaer.
Not too shabby!quote:Op zondag 11 december 2011 15:55 schreef Loveless85 het volgende:
Slapen zullen we wel goed doen
[..]
Maar ik ga eens op TripAdvisor kijken voor restaurantjes
Ze kunnen er van alle kanten in.quote:Op zondag 11 december 2011 15:55 schreef Mama_Mia het volgende:
Oh heerlijk bedden van 2.10 bij 2 meter
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |