Ze zitten beide in de cel, loverboys.quote:Op maandag 12 december 2011 04:43 schreef Maanvis het volgende:
[..]
die rechter heeft zijn schouders onder z'n tepels zitten
Ik wist alleen 7 nietquote:
Ik ben toch aardig vaak aanwezig in dit topic en op plaatsen waar veel memes worden gepost, maar ik kende zijn naam ook nietquote:
Dat is geen excuus, NPH wordt unaniem gerespecteerd ongeacht wat je van die serie vindt.quote:Op maandag 12 december 2011 19:56 schreef picodealion het volgende:
[..]
Ik ben toch aardig vaak aanwezig in dit topic en op plaatsen waar veel memes worden gepost, maar ik kende zijn naam ook niet. Ik vind die serie dan ook compleet ruk.
Nou niet door mij in elk geval, waarschijnlijk is zijn naam niet blijven hangen omdat ik consequent doorscroll als ik zijn kop zie.quote:Op maandag 12 december 2011 20:16 schreef fwokker het volgende:
[..]
Dat is geen excuus, NPH wordt unaniem gerespecteerd ongeacht wat je van die serie vindt.
quote:Op maandag 12 december 2011 20:14 schreef picodealion het volgende:
[ afbeelding ]
Die chinese bootleg producten blijven geweldig.
http://dumbrunningsonic.tumblr.com/quote:Op maandag 12 december 2011 22:22 schreef Little_Acorn het volgende:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Elke keer. In een deuk.
quote:Op maandag 12 december 2011 22:24 schreef Lithia het volgende:
[..]
http://dumbrunningsonic.tumblr.com/
astu
quote:Op maandag 12 december 2011 20:16 schreef fwokker het volgende:
[..]
Dat is geen excuus, NPH wordt unaniem gerespecteerd ongeacht wat je van die serie vindt.
quote:did I just watch Barney Stinson dancing with Wolverine?
SomeoneYouNew 6 dagen geleden 156
quote:Op maandag 12 december 2011 23:01 schreef ClapClapYourHands het volgende:
Niet funny maar wel fapbaar
[ afbeelding ]
Dat is dat meisje van Youtube toch?quote:Op maandag 12 december 2011 23:01 schreef ClapClapYourHands het volgende:
Niet funny maar wel fapbaar
[ afbeelding ]
Geen idee maar ik zou de tijd doenquote:Op maandag 12 december 2011 23:12 schreef Dimens het volgende:
[..]
Dat is dat meisje van Youtube toch?
Lia van Kids react to viral video's?
Des te dichter bij de nulquote:Op maandag 12 december 2011 23:17 schreef delano.888 het volgende:
OMG WTF jongens. Dat is van kids react, die is 13
Tegenwoordig niet meer, nu doet ze Teens react to.quote:Op maandag 12 december 2011 23:17 schreef delano.888 het volgende:
OMG WTF jongens. Dat is van kids react, die is 13
Twijfelen aan Klier en Quiritquote:Op dinsdag 13 december 2011 00:39 schreef fwokker het volgende:
[..]
Maak je die dingen zelf ofzo, dit zijn echt zulke standaard cartoons.
Zij wordt later zeker wel lekker.quote:Op maandag 12 december 2011 23:40 schreef Biogarde het volgende:
Dat jong is ook geniaal in die 'Kids react' episodes. Wijsneus en garpig
jeeeezus, die woede.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |