Bweheh, klinkt grappig minus de hoofdpijnquote:Op zondag 11 december 2011 10:08 schreef Vaseline_ het volgende:
Ohmylord, ik heb keeeeeeeeenker koppijn, en die trip was..raar.
Het Grote Paddotopic #53: The Psychedelic Experience
Hier m'n report, en nu moet ik werken![]()
Geen hoed, geen bril en ook geen sneakers. Echter wel mooie, nette, nieuwe patta's, dus dacht misschien, héél misschien, in combinatie met zijn stijl en hoe eng hard hij me aan het checken is, is het Sinji.quote:
Binnen trippen lijkt me echt raar ja. In het bos is kek.quote:Op zondag 11 december 2011 10:08 schreef Vaseline_ het volgende:
Ohmylord, ik heb keeeeeeeeenker koppijn, en die trip was..raar.
Het Grote Paddotopic #53: The Psychedelic Experience
Hier m'n report, en nu moet ik werken![]()
Hoe was dat feest?quote:
Ha, als het echt mij was geweest had ik me gelijk netjes voorgesteld. Ik staar nooitquote:Op zondag 11 december 2011 12:13 schreef Phantomesse het volgende:
[..]
Geen hoed, geen bril en ook geen sneakers. Echter wel mooie, nette, nieuwe patta's, dus dacht misschien, héél misschien, in combinatie met zijn stijl en hoe eng hard hij me aan het checken is, is het Sinji.
Niet dat ik je eng vind, maar hij keek zo verdacht veel dat ik het maar ging vragen
Zeeer tof! Maar ik was zo wasted dat ik er weinig van gemerkt heb eigenlijkquote:
Je hebt dronken liggen modderworstelen? Pics zijn vereist.quote:Op zondag 11 december 2011 12:33 schreef Juminelle het volgende:
[..]
Zeeer tof! Maar ik was zo wasted dat ik er weinig van gemerkt heb eigenlijkBen ook echt van alles kwijtgeraakt en ik kwam er thuis achter dat ik van top tot teen onder de modder zat
Zou best kunnenquote:Op zondag 11 december 2011 12:35 schreef Chocolatebear het volgende:
[..]
Je hebt dronken liggen modderworstelen? Pics zijn vereist.
Goedemorgen, opperboef.quote:
Koud ook nuquote:Op zondag 11 december 2011 12:21 schreef krioro het volgende:
[..]
Binnen trippen lijkt me echt raar ja. In het bos is kek.
Klinkt goedquote:Op zondag 11 december 2011 12:33 schreef Juminelle het volgende:
[..]
Zeeer tof! Maar ik was zo wasted dat ik er weinig van gemerkt heb eigenlijkBen ook echt van alles kwijtgeraakt en ik kwam er thuis achter dat ik van top tot teen onder de modder zat
Hehe truequote:Op zondag 11 december 2011 12:52 schreef Phantomesse het volgende:
[..]
Klinkt goed
Party hardy jij hahahahaha. Kut he als je je spullen kwijtraaktHeb ergens een keer een portomonnee laten liggen, de kinderfoto's van mijn nichtje en neefje weg
![]()
Vind ik echt onvergeeflijk van mezelfze waren zo schattig
- 20 in je huis of niet?quote:
Ja. En m'n neef heeft besloten in m'n tuin te gaan klussen met de deur openquote:
Kom je langsquote:Op zondag 11 december 2011 12:53 schreef Phantomesse het volgende:
[..]
Kruiken en warme chocolademelk! En iemand om mee te knuffelen wil ook nog weleens helpen.
Hmmmm, klinkt niet verkeerd.quote:Op zondag 11 december 2011 12:55 schreef Juminelle het volgende:
[..]
Ja. En m'n neef heeft besloten in m'n tuin te gaan klussen met de deur openFreeezing als een mofo.
[..]
Kom je langs?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |