Eerste waar ik aan moest denken.quote:Op vrijdag 9 december 2011 21:08 schreef DenWauwelaar het volgende:
[..]
Heb je nog nooit wat geprobeerd?
Dat zie je goed inderdaadquote:Op vrijdag 9 december 2011 21:08 schreef DenWauwelaar het volgende:
[..]
Heb je nog nooit wat geprobeerd?
Ik denk dat je afwijzing moet zien als kans jezelf nog leuker te maken. Dat helpt mij enorm.quote:Op vrijdag 9 december 2011 21:09 schreef Id_do_her het volgende:
[..]
Nee, maar dat is ook wel iets anders dan zomaar iemand versieren.
Ik ben leuk genoeg.quote:Op vrijdag 9 december 2011 21:10 schreef DenWauwelaar het volgende:
[..]
Ik denk dat je afwijzing moet zien als kans jezelf nog leuker te maken.
Het overkomt me niet? Ik heb geen flirterig karakter.. Ik moet mensen om me heen hebben en een goed gevoel erbij hebben en daarop een band krijgen... Dan zie je wel iets aan me lichaamstaal.. Maar zonder begin kan ik iets niet beginnen. Ik begin niet met flirten, ik palm niemand in.quote:
Niks aan toe te voegen.quote:Op vrijdag 9 december 2011 21:10 schreef DenWauwelaar het volgende:
[..]
Ik denk dat je afwijzing moet zien als kans jezelf nog leuker te maken. Dat helpt mij enorm.
Je wordt altijd weleens ergens afgewezen: werk, liefde,...zo is het leven.
Sommige mensen vinden je nooit goed genoeg, maar gaat erom of jij jezelf goed vindt...
Hmm, ik heb echt nog niet echt een beeld van jou, dus ik zou niet weten waarop het precies fout gaat. Hoe ben je wat betreft stappen etc? Heb je veel vrienden?quote:Op vrijdag 9 december 2011 21:11 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
Het overkomt me niet? Ik heb geen flirterig karakter.. Ik moet mensen om me heen hebben en een goed gevoel erbij hebben en daarop een band krijgen... Dan zie je wel iets aan me lichaamstaal.. Maar zonder begin kan ik iets niet beginnen. Ik begin niet met flirten, ik palm niemand in.
En... Een keer had ik misschien wel iets van een kans maar toen leek dat meisje me te ontwijken dus daar heb ik ook maar niks meer mee gedaan.
flirt er weleens iemand met jou dan?quote:Op vrijdag 9 december 2011 21:11 schreef kingtoppie het volgende:
En... Een keer had ik misschien wel iets van een kans maar toen leek dat meisje me te ontwijken dus daar heb ik ook maar niks meer mee gedaan.
Zo blijf ik in het echte leven een prettig mens.quote:Op vrijdag 9 december 2011 21:14 schreef Soit het volgende:
[..]
Je klaagt anders best veel over jezelf. Of het nou grapjes zijn of niet.
Nee, sowieso flirten vrouwen weinig / zoeken ze weinig contact op, desondanks mijn open uiterlijk (atleast, thats what people say)quote:Op vrijdag 9 december 2011 21:13 schreef DenWauwelaar het volgende:
[..]
flirt er weleens iemand met jou dan?
ha-haquote:Op vrijdag 9 december 2011 21:14 schreef heloef het volgende:
[..]
Zo blijf ik in het echte leven een prettig mens.
zou het kunnen dat je flirten niet herkent?quote:Op vrijdag 9 december 2011 21:14 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
Nee, sowieso flirten vrouwen weinig / zoeken ze weinig contact op, desondanks mijn open uiterlijk (atleast, thats what people say)
Omdat je hier klaagt omdat je het anders in het echte leven gaat doen? Dan moet je het inderdaad blijven doen.quote:Op vrijdag 9 december 2011 21:14 schreef heloef het volgende:
[..]
Zo blijf ik in het echte leven een prettig mens.
Ik heb veel vrienden maar ik onderneem er niet echt super veel mee.quote:Op vrijdag 9 december 2011 21:13 schreef Myraela het volgende:
[..]
Hmm, ik heb echt nog niet echt een beeld van jou, dus ik zou niet weten waarop het precies fout gaat. Hoe ben je wat betreft stappen etc? Heb je veel vrienden?
Pics.quote:Op vrijdag 9 december 2011 21:14 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
Nee, sowieso flirten vrouwen weinig / zoeken ze weinig contact op, desondanks mijn open uiterlijk (atleast, thats what people say)
Ik zie het wel als iemand een knipoogje geeft of naar me glimlacht.quote:Op vrijdag 9 december 2011 21:15 schreef DenWauwelaar het volgende:
[..]
zou het kunnen dat je flirten niet herkent?
je kan alle kanten op.quote:Op vrijdag 9 december 2011 21:16 schreef Myraela het volgende:
Even tussen, ik heb al gekozen dat ik morgen biefstuk met gekruide aardappeltjes ga maken. Maar wat voor groenten zou er lekker bij zijn?
Zijn het dan wel vrienden? Of doen jullie gewoon samen niets?quote:Op vrijdag 9 december 2011 21:15 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
Ik heb veel vrienden maar ik onderneem er niet echt super veel mee.
Nee kijk waar andere hun sores wegschrijven in een dagboek, er uit meppen tegen een boksbal, doe ik dat op FOK!quote:Op vrijdag 9 december 2011 21:15 schreef Soit het volgende:
[..]
Omdat je hier klaagt omdat je het anders in het echte leven gaat doen? Dan moet je het inderdaad blijven doen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |