Waar heb je dat vandaan dan?quote:Op donderdag 8 december 2011 18:13 schreef napoleonfour het volgende:
nee, ze hebben nog geld over van vorig jaar dus mij niet gezien.
Het geld wat ze vorig jaar op hebben gehaald, die 7,4 mlj, is wel al in handen van het Rode Kruis alleen die geven het pas het komende 2,5 jaar uit. http://www.rodekruis.nl/c(...)00-weeskinderen.aspxquote:
Oh zo.quote:Op donderdag 8 december 2011 18:18 schreef napoleonfour het volgende:
[..]
Het geld wat ze vorig jaar op hebben gehaald, die 7,4 mlj, is wel al in handen van het Rode Kruis alleen die geven het pas het komende 2,5 jaar uit. http://www.rodekruis.nl/c(...)00-weeskinderen.aspx
Ja dat weer.quote:Op donderdag 8 december 2011 18:20 schreef SpauldingPF het volgende:
Wat een pauperorganisatie, dat geld gaat alleen op aan de lonen van de directeuren, en de rest wat wel op z`n zogenaamde plek komt is broodroof voor de locale ondernemers in die landen.
jawel, hun bankrekeningquote:Op donderdag 8 december 2011 18:22 schreef Oerbeer het volgende:
[..]
Ja dat weer.
Op die manier is er niks meer positief op deze aardkloot hmm?
Ze doen nu ook scholen? Grappig.quote:Op donderdag 8 december 2011 19:07 schreef De_Dakgoot het volgende:
Al gedoneerd ze stonden bij mij op school.
Preciesquote:Op donderdag 8 december 2011 19:09 schreef Gummiebeer het volgende:
Ik ga wel doneren, net als het jaar daarvoor, en daarvoor en... tja, enz enz.
Tevens zal ik als een zombie kijken naar 101tv tot kerst omdat het allemaal toch wel leuk is.
Ja ze stonden op het roc leidenquote:Op donderdag 8 december 2011 19:09 schreef Oerbeer het volgende:
[..]
Ze doen nu ook scholen? Grappig.
Tof. Wat ga je doen dan?quote:Op donderdag 8 december 2011 19:14 schreef Rezania het volgende:
Wij gaan al wat doen met school daarvoor.
Leiden!
Sponsorloop. Wel door de sneeuw waarschijnlijk, maar ja.quote:
Zo doe je tenminste wel iets goeds.quote:Op donderdag 8 december 2011 19:17 schreef Rezania het volgende:
[..]
Sponsorloop. Wel door de sneeuw waarschijnlijk, maar ja.
We hebben al ¤60,- van de ¤1000,-quote:Op donderdag 8 december 2011 19:19 schreef Oerbeer het volgende:
[..]
Zo doe je tenminste wel iets goeds.
Ook gekocht inderdaad.quote:Op donderdag 8 december 2011 18:47 schreef Oerbeer het volgende:
Ik heb zonet al een soort van 'voordonatie' gedaan. In de vorm van het Limited Shirtje van dit jaar.
Doe je goed. We zijn nog niet van start gegaan zelfs.quote:Op donderdag 8 december 2011 19:23 schreef Rezania het volgende:
[..]
We hebben al ¤60,- van de ¤1000,-
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |