Had 'm gesorteerdquote:Op donderdag 8 december 2011 13:56 schreef Notorious_Roy het volgende:
Waarom staan die laatste Friendcodes nou niet meer in de OP
maar nou weet ik nie wie er als laatste steeds bijkomt!quote:Op donderdag 8 december 2011 14:00 schreef Aether het volgende:
[..]
Had 'm gesorteerd
Nu staan ze er dubbel in.
Oh, haha, dan haal ik ze weer wegquote:Op donderdag 8 december 2011 14:00 schreef Aether het volgende:
[..]
Had 'm gesorteerd
Nu staan ze er dubbel in.
Zal m'n eigen FC ook 'ns opzoeken...quote:Op donderdag 8 december 2011 14:01 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Oh, haha, dan haal ik ze weer weg![]()
Linkje naar vorig topic heb ik wel aangepast
Ah vandaar dat je ze op alfabetische volgorde hebt gezet!quote:Op donderdag 8 december 2011 14:08 schreef Aether het volgende:
[..]
Zal m'n eigen FC ook 'ns opzoeken...
Had ik nog niet aan gedachtquote:Op donderdag 8 december 2011 14:12 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Ah vandaar dat je ze op alfabetische volgorde hebt gezet!
vrouwen bovenaan natuurlijkquote:Op donderdag 8 december 2011 14:14 schreef Aether het volgende:
[..]
Had ik nog niet aan gedacht
Dan maar van Z naar A sorteren, of op code?
Of de mods bovenaan de lijst
Namen gescheiden van moeilijke nicknames.quote:Op donderdag 8 december 2011 14:14 schreef Aether het volgende:
[..]
Had ik nog niet aan gedacht
Dan maar van Z naar A sorteren, of op code?
Of de mods bovenaan de lijst
Da's een goed idee — zijn er veel met afwijkende namen? (die van mij zijn identiek).quote:Op donderdag 8 december 2011 14:25 schreef Jesse_ het volgende:
[..]
Namen gescheiden van moeilijke nicknames.
Ik ga de lijst niet met ♀ en ♂ of ⚥ uitbreidenquote:
Ja.quote:Op donderdag 8 december 2011 14:26 schreef Notorious_Roy het volgende:
De 3DS-naam erbij is inderdaad ook wel handig!
Dus deze opzet:
Notorious_Roy - Roy - ****
Idee?
Had ik gelijk met Bowser?quote:Op donderdag 8 december 2011 14:46 schreef Nikmans het volgende:
Net het 'extra level' in SM3DL gehaald met Luigi, het is afgelopenIk hoopte op misschien een speelbare Toad of prinses ofzo maar helaas
Tot ziens Mario
IMO de beste 3d Mario game tot nu toeOmdat het allemaal zo lekker rechtlijnig is, gewoon springen en obstakels ontwijken ipv met NPC's praten en 'avonturieren', tot in deeltje twee
![]()
20:06 uur in totaalquote:Op donderdag 8 december 2011 14:51 schreef Jesse_ het volgende:
[..]
Had ik gelijk met Bowser?
(en hoeveel tijd heeft het je gekost? Volgens de activity log)
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |