quote:Martins Indi is geboren in Portugal, maar is oorspronkelijk van Guinee-Bissau afkomst. Hij verhuisde toen hij drie maanden was naar Nederland en begon zijn voetbalcarrière bij Spartaan '20 in Rotterdam. Hierna stapte hij over naar de jeugd van Feyenoord, waar hij in het seizoen 2009/2010 kampioen werd met Feyenoord onder 19. Vanaf het seizoen 2010/2011 maakt hij deel uit van Feyenoord 1. Hij heeft een contract tot medio 2011.
Hij maakte zijn debuut voor Feyenoord op 19 augustus 2010 in de poulefase van de Europa League tegen AA Gent. Drie dagen later (22 augustus) volgde zijn eredivisie debuut in de uitwedstrijd bij Heracles Almelo.
Martins Indi heeft zowel een Portugees als een Nederlands paspoort, maar komt uit voor Nederlands elftal onder 19.
Voor het seizoen 2011/2012 zal Bruno de concurrentie aan moeten gaan met nieuwe aanwinst Miquel Nelom die overkwam van Excelsior. In de voorbereiding laten beide spelers tot nu toe een prima indruk achter. Voorlopig lijkt hij die concurrentiestrijd gewonnen te hebben, hoewel Kai Ramsteijn - ook van Excelsior overgekomen - hier ook wedstrijden heeft gespeeld, maar nu geblesseerd is.
Eens, beter, sneller en sterker dan die willems, 2 jaar ouder en meer ervaren.quote:
quote:Op woensdag 7 december 2011 18:48 schreef Sportex het volgende:
Volg hem hier middels zeer objectieve berichtgeving.
Het blijft geniaalquote:Het komende seizoen bij Feyenoord zal Bruno wederom laten zien dat Bert van Marwijk de kans op de EK-titel eigenlijk al verspeeld had door het niet selecteren van de geweldenaar Bruno Martins Indi.
Beestachtig slecht. Die aanvallende rushes hebben echt geen zin als je de defensieve basics niet bezit.quote:
Dat.quote:Op woensdag 15 augustus 2012 22:47 schreef tompsv18 het volgende:
Aanvallend prima, verdedigend zeer zwak. Nog niet toe aan dit niveau.
Die bezit hij juist wel en vind ik hem aanvallend wat minder. Je moet niet vergeten dat het zijn eerste optreden was op een voor hem onnatuurlijke positie.quote:Op woensdag 15 augustus 2012 22:48 schreef Asskicker14 het volgende:
[..]
Beestachtig slecht. Die aanvallende rushes hebben echt geen zin als je de defensieve basics niet bezit.
Beter dan Willems in ieder geval.quote:Op woensdag 15 augustus 2012 22:47 schreef tompsv18 het volgende:
Aanvallend prima, verdedigend zeer zwak. Nog niet toe aan dit niveau.
Nee, niet beter dan Willems. Dit is het topic van BMI, blijf eens ontopic knul.quote:Op woensdag 15 augustus 2012 22:51 schreef Guidetti het volgende:
[..]
Beter dan Willems in ieder geval.
Veel plezier met de verdediging van PSV![]()
Ik vond Willems beter spelen dan BMI eerlijk gezegd.quote:Op woensdag 15 augustus 2012 22:51 schreef Guidetti het volgende:
[..]
Beter dan Willems in ieder geval.
Veel plezier met de verdediging van PSV![]()
Ik vergelijk BMI met Willemsquote:Op woensdag 15 augustus 2012 22:51 schreef tompsv18 het volgende:
[..]
Nee, niet beter dan Willems. Dit is het topic van BMI, blijf eens ontopic knul.
quote:Op woensdag 15 augustus 2012 22:52 schreef Morpheus2002 het volgende:
[..]
Ik vond Willems beter spelen dan BMI eerlijk gezegd.
Goede argumenten lees ik hier.quote:Op woensdag 15 augustus 2012 22:52 schreef Guidetti het volgende:
[..]
Ik vergelijk BMI met Willems
BMI > Willems
Heb je de wedstrijd wel gezien?quote:
Ja. Een back hoort te verdedigen en daar was Willems beter in dan BMI. Dat hij dan twee goede balletjes geeft is leuk, maar het verdedigen is toch echt belangrijker.quote:Op woensdag 15 augustus 2012 22:54 schreef Guidetti het volgende:
[..]
Heb je de wedstrijd wel gezien?
Klopt. Maar de verdedigingslinie van de toekomst moet toch ooit een keer samen beginnen.quote:Op woensdag 15 augustus 2012 22:54 schreef GGMM het volgende:
Onmogelijk om er wat zinnigs van te zeggen. Hij zet Van Rhijn, Viergever, De Vrij en BMI naast elkaar. Vier onervaren verdedigers die niet samen spelen bij hun club dus nauwelijks op elkaar ingespeeld zijn. De hele verdediging stortte in elkaar de 2e helft.
Normaal gesproken is verdedigen het sterkste punt van BMI. Komt wel goed dus. Willems kan zijn koffers pakken. Niveautje Bouma, Zanka, Manolev, Marcelo. Drama dus.quote:Op woensdag 15 augustus 2012 22:55 schreef tompsv18 het volgende:
[..]
Ja. Een back hoort te verdedigen en daar was Willems beter in dan BMI. Dat hij dan twee goede balletjes geeft is leuk, maar het verdedigen is toch echt belangrijker.
True, alleen daardoor kan je nu onmogelijk die jongens afbranden wmb.quote:Op woensdag 15 augustus 2012 22:55 schreef Guidetti het volgende:
[..]
Klopt. Maar de verdedigingslinie van de toekomst moet toch ooit een keer samen beginnen.
quote:Op woensdag 15 augustus 2012 22:47 schreef Morpheus2002 het volgende:
Begon heel goed maar daarna liet helaas wat steekjes vallen.
Het is voor jou blijkbaar lastig om niet over PSV te beginnen. Jammer, maar zegt genoeg over jou.quote:Op woensdag 15 augustus 2012 22:56 schreef Guidetti het volgende:
[..]
Normaal gesproken is verdedigen het sterkste punt van BMI. Komt wel goed dus. Willems kan zijn koffers pakken. Niveautje Bouma, Zanka, Manolev, Marcelo. Drama dus.
2x aan de basis van een goal.quote:Op woensdag 15 augustus 2012 22:56 schreef Rickazio het volgende:
De verkeerde pass die hij gaf en bij de spits van België kwam is schrijnend, nooit meer deze kneus selecteren
Precies en niets beter dan om ze in zo'n nietszeggend potje voor de leeuwen te gooien om daarna tijdens de kwalificatie beetje bij beetje te vernieuwen.quote:Op woensdag 15 augustus 2012 22:55 schreef Guidetti het volgende:
[..]
Klopt. Maar de verdedigingslinie van de toekomst moet toch ooit een keer samen beginnen.
BMI kan verdedigen.quote:Op woensdag 15 augustus 2012 22:57 schreef GGMM het volgende:
En Willems vs. BMI discussie mág, maar doe het dan met argumenten aub.
Leuk, maar als je een verdediger selecteert moet hij hoofdzakelijk kunnen verdedigenquote:
Kijk eens verder dan vandaag,quote:
Geef je gelijk.quote:
Die Feyenoorders beginnen ook steeds over 1 mindere wedstrijd van Willems tegen Schaken. Laat ik deze wedstrijd van BMI dan als referentiekader nemen.quote:
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |