 
		 
			 
			
			
			Naar een andere club gaan geeft natuurlijk ook een kans om roemloos te verdwijnen zoals Kluivert. Blijft ie, dan kan ie een Arsenal 'legend' worden.quote:Op zondag 18 december 2011 14:55 schreef Lily1987 het volgende:
[..]
Denk alleen dat bij voetballers de verhoudingen niet altijd gelijk zijn. Geld, voetbalstijl, transferbeleid, clubloyaliteit, mogelijkheden (zowel individueel als met het team)...allemaal spelen ze mee. Sommige voetballers zijn vooral bezig met geld en de mogelijkheden. Andere voetballers, zoals Robin, vinden ook het gevoel bij de club en de voetbalstijl belangrijk.
En inderdaad, zie hem ook niet naar een andere Engelse club vertrekken. Hij is gek op Arsenal en de supporters. Geloof nooit dat hij ze zoveel pijn wil doen door naar een concurrent te verhuizen.
 
											 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Volgens mij weet hij ook dondersgoed dat dit spel bij hem past. Aan het Nederlands elftal valt te zien dat hij niet in elke systeem past, en dat weet hij ook.quote:Op zondag 18 december 2011 23:06 schreef tjoptjop het volgende:
[..]
Naar een andere club gaan geeft natuurlijk ook een kans om roemloos te verdwijnen zoals Kluivert. Blijft ie, dan kan ie een Arsenal 'legend' worden.
En vwb geld zit ie in Noord-London nou ook niet echt slecht. Bergkamp is een van de weinige voetballers die in de Q500 staat en die was toch vrij honkvast
 
			 
			
			
			Precies. Ik weet niet wat mooier is...een CV met prijzen maar wel gewonnen met een club waar je weinig voor hebt gevoeld, of weinig prijzen en een clublegende zijn. Mijn gevoel zegt het laatste.quote:Op zondag 18 december 2011 23:06 schreef tjoptjop het volgende:
[..]
Naar een andere club gaan geeft natuurlijk ook een kans om roemloos te verdwijnen zoals Kluivert. Blijft ie, dan kan ie een Arsenal 'legend' worden.
En vwb geld zit ie in Noord-London nou ook niet echt slecht. Bergkamp is een van de weinige voetballers die in de Q500 staat en die was toch vrij honkvast
 )
 )
											 
			 
			
			
			En de geruchten over de huur van Henry worden ook steeds sterker...quote:Op woensdag 21 december 2011 14:22 schreef Banaanensuiker het volgende:
Ik hoor verhalen over Wayne Bridge.
 
			 
			
			
			 
											 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			quote:Wenger denkt weer aan Henry
Arsenal-trainer Arsene Wenger ziet een terugkeer van Thierry Henry naar de Londense club wel zitten. De Franse aanvaller speelt momenteel voor New York Red Bulls, maar de competitie in Amerika ligt stil tot maart.
Henry traint zolang de competitie in de VS stil ligt mee met Arsenal. “Een kortlopend contract zou ideaal zijn, maar ik heb de vraag nog niet bij hem neergelegd”, zegt Wenger tegenover de BBC. “Ik moet er nog goed over nadenken hoor, begin januari moeten we weten wat we willen.”
Marouane Chamakh en Gervinho
Arsenal moet het in januari doen zonder zijn aanvaller Marouane Chamakh en Gervinho die in actie komen op de Afrika Cup. Henry speelde tussen 1999 en 2007 al voor Arsenal. Hij maakte toen zoveel indruk dat zijn standbeeld onlangs bij het Emirates Stadium werd onthuld.
David Beckham
Eerder maakte David Beckham al soortgelijke uitstapjes van LA Galaxy naar AC Milan.
quote:Van Persie op recordjacht
Robin van Persie scoorde in 2011 al 47 doelpunten. In de competitie maakte hij er 34 in 35 duels. Daarmee is hij nog 2 goals verwijderd van het record aller tijden in de Premier League, dat in handen is van Alan Shearer (36).
Van Persie scoorde 23 doelpunten van januari tot mei. Hij maakte 24 doelpunten van augustus tot 21 december. Met Arsenal heeft hij nog twee wedstrijden te gaan.
Dinsdag 27 december: Arsenal Wolverhampton Wanderers
Zaterdag 31 december: Arsenal Queens Park Rangers
Een overzicht van zijn doelpunten in dit kalenderjaar:
Premier League: 34
Nederlands elftal: 6
Champioen League: 5
FA Cup: 1
League Cup: 1
quote:'Van Persie luisde ons erin'
Een bijzonder compliment voor Robin van Persie. Aston Villa-manager Alex McLeish vond dat de Nederlander heel slim een kaart uitlokte voor Villa-speler Allan Hutton.
"Het was zonde dat Hutton er af werd gestuurd", zei McLeish na het duel tussen Aston Villa en Arsenal in Engelse media. "Want hij speelde goed. Alan werd er in geluisd. Hij had Van Persie in zijn gezicht uit moeten lachen en weg moeten lopen. Nu stond Van Persie hem na te zwaaien toen Hutton de tunnel in liep."
Streetwise
"Maar ik neem Van Persie niks kwalijk. Je doet wat je kan doen voor het team. Hij is streetwise. Als je eeb tegenstander boos maakt waardoor hij er wordt afgestuurd, wordt zijn ploeg zwakker en doe je dus een goede zaak."
Hutton kreeg zijn eerste gele kaart na een opstootje met Van Persie. Later in de wedstrijd kreeg hij zijn tweede na een overtreding op Thomas Vermaelen.
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Als pinchhitter?quote:Op zaterdag 24 december 2011 16:34 schreef daftme het volgende:
Ik zie het af en toe wel, en Henry mist gewoon de explosiviteit die hij bij Arsenal wel had. Voetballen kan die nog wel en laat leuke dingen zien, maar het is helaas vergane glorie.
 
			 
			
			
			quote:
quote:Omdat je bij grote clubs hebt gefaald. En je kost nu best veel omdat je in Duitsland zo goed presteert, dus wij nemen het risico niet.
 
			 
			
			
			Bij Madrid faalde hij niet, maar de trainer die liever 'grotere' namen opstelde faalde. Met zijn wedstrijden in Madrid is helemaal niets mis, behalve dan dat het er te weinig waren, omdat andere spitsen keer op keer WEL mochten falen.quote:
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Helemaal mee eens!quote:Op zaterdag 24 december 2011 23:27 schreef Banaanensuiker het volgende:
En Huntelaar past niet in het systeem.
Ik hoop trouwens wel dat er enige waarheid in de Podolski-geruchten zitten, want daar ben ik namelijk wel fan van. Een snelle, krachtige speler met goede technienk. Yes, please!
 
			 
			
			
			quote:Van Persie: Record geen obsessie
Alan Shearer heeft het record van 36 goals in één jaar (1995) in de Premier League. Robin van Persie is nog slechts twee doelpunten verwijderd van het befaamde record. Telesport-lezer Estella Kranenburg stelde dan ook de volgende vraag: 'Jij bent er dichtbij. Helpt het team je om dat record te verbreken?'
"Ik heb al die tijd met nog niemand in de spelersgroep over dat record gesproken. Bovendien vind ik dat ik die doelpunten niet zonder mijn ploeggenoten had kunnen maken. Iedereen gunt mij het record ook, maar het is voor mij geen obsessie en helemaal geen issue binnen de ploeg", vertelt Van Persie.
"Ik weet dat ik nog drie goals moet maken om het record te breken. Woensdag evenaarde ik het Arsenal-record van Thierry Henry, die er 34 maakte in een jaar. Dat vond ik prachtig. Maar ik slaap er niet minder van als het niet lukt. Ik wil belangrijk voor het team zijn, niet voor mijzelf. Alles begint vanuit goed spelen, doelpunten voorbereiden en wedstrijden winnen. Persoonlijke records zijn veel minder belangrijk. Wat ik wel heel mooi vind is dat Alan Shearer het mij gunt om zijn record te breken. We zullen zien waar ik op 31 december sta.’’
quote:Van Persie kent geen angst
"Voor welke verdedigers in Engeland en in Europa heb je angst of ontzag?" Dat was de vraag van Piet Poelstra aan Arsenal-vedette Robin van Persie, die speciaal voor kerst de tien beste vragen van Telesport-lezers beantwoordde.
"Angst nooit. Respect zal ik voor werkelijk elke verdediger hebben. Ze vullen het alleen allemaal op een andere manier in. In Engeland respecteer ik er, buiten de jongens in mijn eigen team, twee enorm", zegt Van Persie.
"Vidic van Manchester United en Kompany van Manchester City. Vidic is nu lang geblesseerd maar hij hoort bij de allerbesten. Kompany kan alles. Hij is een leider achterin, is snel, maakt goede keuzes en kan ook gewoon goed voetballen. In Europa vind ik de Braziliaan Silva van AC Milan uitstekend. Snel, sterk, kopsterk. Ik speelde tegen hem tijdens het WK."
quote:Opa leerde Van Persie omhaal
Robin van Persie kreeg een bijzondere vraag van opa Willem Mulder (67), die één van de tien beste vragen naar Telesport instuurde. "Had je in de pupillen een opa die naar je kwam kijken en die wel eens een arm om je heen sloeg als het wat minder ging? En die je probeerde te sturen naar de voetballer die je nu bent geworden? Ik ben zo’n opa, die zo trots is op z’n kleinzoon (Jordie van 14) die hopelijk net zo goed wordt als jij."
"Schitterend om te horen. Ik denk dat Jordie deels voor zijn opa voetbalt. Ja, ik heb veel steun gehad aan mijn opa Ras, die zelf keeper was bij NEC en Overmaas. Als mijn opa kwam kijken speelde ik voor hem. Maar ook als mijn zussen kwamen kijken, wilde ik me uitsloven. Wat zo’n opa doet, is hartstikke belangrijk. Als kind is dat het mooiste dat er is. Als je verloren hebt, is het chaos in je bovenkamer. Dan is een arm of een woordje fijn", aldus Van Persie.
Waanzinnige omhaal
"Ik kon als kleine jongen geweldig over voetbal praten met opa Ras. Als keeper was hij, heb ik begrepen, rond de oorlogstijd heel goed. Hij was mijn inspiratiebron. Ik weet nog dat we met z’n allen naar hem toe gingen in de winter. Hij was de opa die met 70 jaar met mij ‘omhaals’ ging maken in het park. Ik zie hem nog scoren met een waanzinnige omhaal in de sneeuw. Ging hij me uitleggen hoe dat moest. Dat vergeet ik nooit meer. Die oprechte interesse in zijn kleinzoon, prachtig. Dat is 21 jaar geleden."
Van Persie vervolgt: "Volgende maand wordt hij 91 jaar en komt hij speciaal naar Londen voor mijn wedstrijd tegen Manchester United. Opa Ras is nog steeds fit, fietst en heeft een heldere visie op dingen. Hij kijkt volgens mij ook naar al mijn wedstrijden. Dus opa Mulder, ga zo door!"
quote:Van Persie gelooft in Europese titel
"Ja, zeker!" Dat is het stellige antwoord van Robin van Persie op de vraag 'maakt Oranje kans om Europees kampioen te worden?', die hem werd gesteld door Telesport-lezer Jacques M. Verdaasdonk
"We zitten in de zwaarste poule. Dat hoeft niet slecht te zijn. Op het WK 2006 hadden we een loodzware groep en waren na twee duels door. Op het EK 2008 zelfde verhaal", geeft Van Persie verdere tekst en uitleg.
"Als ik naar onze selectie kijk en zie hoe iedereen op dit moment in Europa bij zijn club presteert, dan denk ik dat we de ideale leeftijd hebben om te pieken. Ik merk het zelf, met mijn 28 jaar, in mijn totale benadering. Dat hebben de andere jongens waarschijnlijk ook. Door de ervaring word je constanter in je spel. Er zijn weinig uitschieters meer naar beneden. Als prof is dat het belangrijkste. Als je niet constant kunt presteren, maak je geen kans een topper te zijn of mooie carrière te hebben. Op het EK moet je dat constante ook hebben."
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			2e helft moet nog beginnenquote:Op dinsdag 27 december 2011 16:58 schreef alors het volgende:
kakakak helemaal vergeten, om 3 uur dacht ik er nog aan
 (oh die begint nu
 (oh die begint nu  )
 )
											 
			 
			
			
			... schieten ze dus geen ruk mee op.quote:
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Clichy zal vooral zelf spijt hebben van zijn overgang ook al zal hij er financieel wel op vooruit zijn gegaan, ik vind eerlijk gezegd beiden geen toppers, Santos is aanvallend wat beter maar verdedigend weer wat minder.quote:Op woensdag 28 december 2011 17:28 schreef daftme het volgende:
Clicht heeft veel meer dreiging en gaat meestal trouw buitenom.
 
			 
			
			
			Of anders een keer een speler die al een beetje op leeftijd is maar zich al wel heeft bewezen bij een grote club in een grote competitie.quote:Op woensdag 28 december 2011 17:05 schreef tochweerhenk het volgende:
Als Wenger nou eens geld wil uitgeven aan Gotze of Hazard...
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Die op 7:44 op Ljungbergquote:
 
											 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			
 
			 
			
			
			Volgens mij was dat ook wel de tofste wedstrijd van dit hele jaarquote:Op donderdag 29 december 2011 19:45 schreef tjoptjop het volgende:
v. Persie tegen Everton. Staat trouwens wel een foutje in de tekst in dat filmpje bij die vrije trap
Mijn 2e zou Walcott tegen Chelsea zijn. Na die val was de aanval al bijna opgegeven, en dan er zo uitkomen. Sowieso een zeer toffe wedstrijd was dat.
 
											 
			 
			
			
			Man City - Arsenal was als wedstrijd ook wel erg tof, maar gezien de uitslag wat minderquote:Op donderdag 29 december 2011 21:05 schreef Deviant1nl het volgende:
[..]
Volgens mij was dat ook wel de tofste wedstrijd van dit hele jaar
 
											 
			 
			
			
			 
											 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Was bekend dat hij mee traint en wel open stond om een paar maanden bij Arsenal te ballen, niet dat het concreet werd.quote:Op vrijdag 30 december 2011 01:25 schreef tochweerhenk het volgende:
Was al langer bekend. Komt omdat de competitie daar gestopt is nu.
 
			 
			
			
			quote:Op vrijdag 30 december 2011 02:40 schreef tjoptjop het volgende:
[..]
Was bekend dat hij mee traint en wel open stond om een paar maanden bij Arsenal te ballen, niet dat het concreet werd.
Al staat er geen bron bij, afwachten dus maar.
twitter:MattLawExpress twitterde op vrijdag 30-12-2011 om 08:16:39Henry says 'yes' to become Arsenal's new no12 http://t.co/d21ZJ6Zh reageer retweet
 
			 
			
			
			 
  
			 
			
			
			 
  
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 The king is back!
 The king is back!
 
			 
			
			
			Park en Ox krijgen meer speeltijd in 2012, aldus Wenger. Ik neem aan dat na het debakel van afgelopen woensdag met Chamakh, hij het nu wel definitief verspeeld heeft en Park eerste stand in van RVP wordt. We zijn in ieder geval nu een maand van die kluns af. Laat Marokko maar Afrikaans kampioen worden. Hoe langer hij weg is, hoe beter.quote:Op vrijdag 30 december 2011 13:33 schreef sylvietjoo het volgende:
Leuk nieuws, ik ben heel erg benieuwd. De timing is in ieder geval ideaal om Gervinho/Chamakh op te vangen zonder veel geld te hoeven kosten, maar zelfs dan moet er toch nog versterking komen.
Want wat is nou de bedoeling met bijv. Park? Die zou toch sowieso maar 2 jaar kunnen blijven? Hij is misschien nog niet goed genoeg, maar hij speelt volgens mij ook niet echt veel om eventueel beter te worden...
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Zowel arshavin als walcott breken inderdaad geen potten. Per is tevens koeken aan het bakken. Jammer van Robin tot nu toe.quote:Op zaterdag 31 december 2011 16:57 schreef SpamNinja het volgende:
Arshavin eruit voor Gervinho aub. Al zit Theo tot nu ook bij Traore in de zak eigenlijk. Van Persie met goeie kansen, zeker die volley op z'n rechter had er in gemogen. En wat is tegenwoordig wel een handbal in de 16 meter??
 
			 
			
			
			
 
											 
			 
			
			
			Hij heeft wel gelijk .. maar v. Persie doet het gewoon superslim.quote:Van Persie onder vuur
LONDEN - Manager Neil Warnock van Queens Park Rangers heeft zaterdag na de nederlaag tegen Arsenal (1-0) kritiek geuit op Robin van Persie. Volgens Warnock gebruikt de Nederlandse aanvaller van de 'Gunners' bij luchtduels regelmatig zijn armen. „Hij komt nog weg met moord”, schamperde de manager van QPR. „Van Persie is heel slim. Hij kijkt naar zijn tegenstander en gooit zijn armen omhoog als er een lange bal komt.”
Warnock: „Hij maakte eigenlijk zes of zeven overtredingen waar de scheidsrechter niet voor floot. Heel teleurstellend, maar dat gebeurt als je bij Arsenal op bezoek gaat.” Van Persie maakte overigens na een uur het winnende doelpunt (1-0).
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Hij heeft gewoon gelijk. Maar alsof iemand zich er druk om gaat maken; Hij blijft doorgaan waar hij mee bezig was.quote:Op zondag 1 januari 2012 17:06 schreef Lily1987 het volgende:
Ik vind het een schandalige opmerking. Van Persie heeft een geweldig jaar achter de rug en beslist WEER de wedstrijd. In plaats van hem een compliment te geven, zoals veel trainers doen, komt hij met zo'n opmerking. Wat wilde hij bereiken? Aandacht? En het zal vast cynisch bedoelt zijn maar zeggen dat iemand nog weg zou komen met moord kan echt niet.
En dat zegt dan de trainer van een houthakkersteam waarbij 2 spelers met rood het veld af hadden moeten gaan....
 
			 
			
			
			oh oh je mag niet aan RVP komen hoor foei zegquote:Op zondag 1 januari 2012 17:06 schreef Lily1987 het volgende:
Ik vind het een schandalige opmerking. Van Persie heeft een geweldig jaar achter de rug en beslist WEER de wedstrijd. In plaats van hem een compliment te geven, zoals veel trainers doen, komt hij met zo'n opmerking. Wat wilde hij bereiken? Aandacht? En het zal vast cynisch bedoelt zijn maar zeggen dat iemand nog weg zou komen met moord kan echt niet.
En dat zegt dan de trainer van een houthakkersteam waarbij 2 spelers met rood het veld af hadden moeten gaan....
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			echt he.quote:Op zondag 1 januari 2012 17:54 schreef vincerusso het volgende:
[..]
oh oh je mag niet aan RVP komen hoor foei zeg
 
											 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Ja vind ik ook. Op het middenveld vond ik hem niet zo maar als linksback doet hij het goed.quote:Op woensdag 4 januari 2012 14:19 schreef Banaanensuiker het volgende:
Coquelin gaat binnenkort een nieuw contract tot 2015 ondertekenen. Goed nieuws wat mij betreft, hij speelt best goed de laatste tijd en is zeer veelzijdig qua posities. Is uit L'Équipe.
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			quote:Op vrijdag 6 januari 2012 13:38 schreef PiraatPiet het volgende:
Het haar is alleen omgedraaid, hij krijgt rugnummer 12 overigens.
 !
!
											
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |