Dacht ik ook tot mn vriendin met 2 thuis kwam. Ben inmiddels omquote:
Trauma?quote:
Neh, ik vind ze gewoon kut en ik ben er bang voorquote:
Daarom knip ik die nagels ook, beetje een partijtje in mn bovenbeen klauwen als ik dr aaiquote:Op dinsdag 6 december 2011 18:24 schreef Juminelle het volgende:
[..]
Neh, ik vind ze gewoon kut en ik ben er bang voorIk ga ze altijd maar aaien zodat ze me niet zo duivels blijven aankijken, maar dan gaan ze op m'n schoot liggen en met die nagels door m'n broek heen prikken
Honden
Ah dat is zo zuur, alleen voor katten?quote:Op dinsdag 6 december 2011 18:29 schreef Chocolatebear het volgende:
Ik vind katten wel baas, echter ben ik allergisch voor ze.elke keer als ik bij matties met katten ben ga ik ze toch aaien.
Wow je ogenquote:Op dinsdag 6 december 2011 18:30 schreef dWc_RuffRyder het volgende:
Nieuwe picca.
[ afbeelding ]
Ja, heb 'n jas nog aan omdat ik net thuiskwam omdat ik nog even snel oordopjes moest kaufen.
WTF BEN JIJ EEN NEGER?quote:Op dinsdag 6 december 2011 18:30 schreef dWc_RuffRyder het volgende:
Nieuwe picca.
[ afbeelding ]
Ja, heb m'n jas nog aan omdat ik net thuiskwam omdat ik nog even snel oordopjes moest kaufen.
Ziet er echt freaky uit als je blijft kijken ja, maar ik kijk iets naar boven naar m'n beeldschermquote:Op dinsdag 6 december 2011 18:31 schreef Vaseline_ het volgende:
[..]
Wow je ogen
EN: SUIKERVRIJE FERNANDES?
Nepperd
Oeii lightquote:Op dinsdag 6 december 2011 18:30 schreef dWc_RuffRyder het volgende:
Nieuwe picca.
[ afbeelding ]
Ja, heb m'n jas nog aan omdat ik net thuiskwam omdat ik nog even snel oordopjes moest kaufen.
En voorheen hooikoorts. Maar daar ben ik spontaan van af.quote:Op dinsdag 6 december 2011 18:30 schreef Vaseline_ het volgende:
[..]
Ah dat is zo zuur, alleen voor katten?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |