Dit lijkt me toch echt een softwareprobleem...quote:Op dinsdag 17 januari 2012 22:55 schreef MichielPH het volgende:
Lekker, is m'n touchscreen kapot. Geeft geen enkele reactie. Had InsertCoin erop staan, toen ik stock rom terugzette reageerde het scherm ook niet. Toen ik Trip's ICS flashte, deed hij het de installatieprocedure lang, daarna hield hij er ook mee op.
Heb nu dus wat twijfel of het een software- of een hardwaredingetje is. Meer mensen hier problemen meegehad? Met Google vind ik vooral veel problemen met een trage reactie door aardeproblemen, dat is bij mij dus niet het geval.
Als het software is, wat kan ik nog meer doen dan een factory reset en de stock rom terugflashen?quote:Op woensdag 18 januari 2012 09:28 schreef kikoooooo het volgende:
[..]
Dit lijkt me toch echt een softwareprobleem...
telefoon al terug?:) hoezo heb je niet HTC hem laten ophalen? ik zal mijn sensation indien hij het niet doet nooit aan winkel personeel geven. (die sturen hem toch alleen maar door, dan kunnen ze hem net zo goed ophalen bij je thuis)quote:
Ik dacht dat ze het visueel beter op orde zouden hebben met ics.quote:Op vrijdag 20 januari 2012 14:32 schreef M_Schtoppel het volgende:
Jezus, wat is de kale originele Android 4.0.3 lelijk zeg. Sense voegt echt wel iets toe.
Heb inmiddels de rom van Mike draaien ARHD van XDA Developers. Draait soepel op een kernel van 1.7
Ik kwam van een HTC Hero waar ik met android kaal veel betere performance had dan Sense dus ik was er beetje aan gewend.quote:Op vrijdag 20 januari 2012 14:43 schreef M_Schtoppel het volgende:
Ja, Sense ja, maar het kale Android zoals ik het heb gezien vind ik spuuglelijk.
Zo dan!quote:Op vrijdag 20 januari 2012 15:53 schreef epicbeardman het volgende:
Staat op dit moment op 2dagen en 12uur en 25% over, heb scherm 3.5uurtjes gebruikt (werk, telefoon in kluisje ivm privacy en had verjaardag!) telefoon gesprekken schakelt hij dus scherm uit.
Welk probleem had je dan?quote:Op zaterdag 21 januari 2012 20:25 schreef mrkrul het volgende:
Zo weer een boardswap gehad. Ben benieuwd of HTC het lek boven heeft. Volgens de vodafone shop werden de Sensations vaak teruggebracht en overwegen zij ook om eens te gaan uitzoeken wat er met deze telefoons aan de hand is.
Haha, heb het al opgelost door gewoon de PG58IMG.zip van me sd kaart af te tyfen via me pc.quote:Op dinsdag 24 januari 2012 19:51 schreef Badeendt het volgende:
Wilde vanavond eens beginnen aan ICS, die van Android Revolution HD. Heb alleen een probleem
Ik had nog niet de 3.24.401.1 firmware, dus die wilde ik erop zetten. Eerst alles gewiped, daarna via de bootloader de PG58IMG.zip geupdate. Nu wil mijn telefoon opnieuw opstarten, alleen blijft hij hangen op het witte scherm met groene letters erop van HTC.
Als ik weer naar mijn bootloader ga dan vraagt hij of ik wil updaten of niet, maar dat heb ik dus al gedaan.
Hoe de fuck moet ik nu verder?
PS: Ik heb al een geroote telefoon en een supercid met 11111111
ff de agenda widget installeren op een scherm knallen, dan zie je alle komende afspraken.quote:Op woensdag 25 januari 2012 15:07 schreef Piles het volgende:
Is het trouwens ook mogelijk om een aantal aankomende afspraken te weergeven, zonder dat je naar je agenda moet?
Thanksquote:Op woensdag 25 januari 2012 15:20 schreef kikoooooo het volgende:
[..]
ff de agenda widget installeren op een scherm knallen, dan zie je alle komende afspraken.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |