Kan ook domweg een afgebroken flensboutje zijn; easy fixquote:
quote:Op zondag 4 december 2011 09:52 schreef Jongen000 het volgende:
http://img854.imageshack.us/img854/645/007fjx.jpg (copy/paste deze link)
Ik krijg um ff niet gewoon dat je die foto gelijk ziet :S
Lees eens. Het is de katalysator.quote:Op zondag 4 december 2011 10:00 schreef Jongen000 het volgende:
So.. wat is nou precies het probleem en wat te doen?
Dat lijkt mij de meest duurzame oplossing. Ik heb geen verstand van lassen. Als iemand zegt, je kan dit lassen, en vervolgens heb je er de komende 2 jaar geen omkijken meer naar. Dan is lassen ook een optie.quote:
Geen idee.. Wat ik zeg ik en auto s is het zelfde als aan een vrouw vragen wat buitenspel is..quote:Op zondag 4 december 2011 10:11 schreef Mercer het volgende:
Die katalysator is dezelfde als op de foto die ik hierboven heb gepost?
Misschien nog een foto maken waar je dat ding meer op kan zien...?quote:Op zondag 4 december 2011 10:15 schreef Mercer het volgende:
Ja komop, je kan toch zien of het er ongeveer hetzelfde uitziet? We kunnen niet alles voor je voorkauwen. Het kan bijna niet anders dan dat het die is.
Dat je kan zien of hij hetzelfde er uit ziet als deze. Dus vooral die grote pot links.quote:Op zondag 4 december 2011 10:16 schreef Jongen000 het volgende:
[..]
Misschien nog een foto maken waar je dat ding meer op kan zien...?
De fout is dat je het naar imageshack upload en niet naar imgur.quote:Op zondag 4 december 2011 10:36 schreef Jongen000 het volgende:
http://imageshack.us/photo/my-images/829/008cs.jpg/ (copy/paste deze link)
http://imageshack.us/photo/my-images/440/009wdf.jpg/ (copy/paste deze link)
http://imageshack.us/photo/my-images/534/010ccr.jpg/ (copy/paste deze link)
Pff ik weet niet hoe het komt maar blijkbaar doe ik iets fout met dat 'foto plaatse.'
De meeste katalysatoren doen redelijk hetzelfde, maar met is meestal niet te doen om er eentje zodanig te verbouwen dat 'ie past.. het is slecht te zien of het nou alleen de voorpijp is of dat dat stukkie pijp met die lambdasonde aan de kat vast zit.. dit zou ik niet meer gaan lassen als hij er rondom uitploft; dan is de rest van de pijp ook al dun.quote:Op zondag 4 december 2011 11:11 schreef Mercer het volgende:
Weet iemand of er nog emissie eisen worden gesteld aan zo'n vervangingskatalysator in Nederland? Of is elke passende katalysator oke?
Excuus! Ik ben niet altijd met mn pc bezig en moet nu ook weg.. heb afspraken staan.. Reageer vanavond weer!quote:Op zondag 4 december 2011 11:24 schreef Mercer het volgende:
[..]
TS als je niet reageert prima. Maar dan ben ik er ook wel klaar mee, het is graag of niet.
Wat is niet goedkoop...quote:Op zondag 4 december 2011 11:25 schreef Sounddragon het volgende:
[..]
De meeste katalysatoren doen redelijk hetzelfde, maar met is meestal niet te doen om er eentje zodanig te verbouwen dat 'ie past.. het is slecht te zien of het nou alleen de voorpijp is of dat dat stukkie pijp met die lambdasonde aan de kat vast zit.. dit zou ik niet meer gaan lassen als hij er rondom uitploft; dan is de rest van de pijp ook al dun.
Dat wordt een nieuwe ben ik bang.. en die zijn meestal niet goedkoop
quote:Op maandag 5 december 2011 23:02 schreef NickB het volgende:
http://www.ebay.nl/itm/CI(...)&hash=item3a6ccdedcd
alleen nog verzendkosten vragen
Is dat een probleem (bij de APK), of speelt dat niet in Nederland?quote:Please be aware that this is NOT a type approved catalytic convertor. All vehicles registered after 1st March 2001 have to be fitted with type approved catalysts so if you car is registered after this date, please do not purchase this item as it is illegal for you to fit it to your vehicle!
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |