Komt goed, ik heb haar Robes of Magic al uitgetrokken, en ze zuigt net zachtjes aan de Daedric Greatcock van mijn character.quote:Op zaterdag 3 december 2011 18:14 schreef Bakakame het volgende:
[..]
Dit klopt! Ik had hetzelfde, maar blijkbaar zit ze nu in jouw game.
Veel succes!
Mep er eens op? Best kans dat het een npc is die een potion of invisibility naar binnen heeft gegooidquote:Op zaterdag 3 december 2011 18:05 schreef DeHovenier het volgende:
Wat is dit? Het lijkt op een onzichtbare bol ofzo
[ afbeelding ]
Staan je scherminstellingen wel goed, oftewel het zelfde als je bureaublad?quote:Op zaterdag 3 december 2011 18:39 schreef tochweerhenk het volgende:
EINDELIJK heb ik het spel dan ook, en wat een prachtig bazenspel.
Ik heb alleen een probleem, het beeld staat een beetje raar. Het lijkt wel op het helemaal naar links is geschoven, want ik zie de updates linksboven niet helemaal, (als je bijv wat oppakt) En in het menu zie ik van weapons alleen maar eapons. Een beetje raar, weet iemand hoe je het beeld naar links of recht kan schuiven zodat het weer in evenwicht is?
Ik weet al wat het is, het is een soort schild dat iets beschermt en dat ik moet uitschakelen. Ben bezig met die quest bij Dawnstar.quote:Op zaterdag 3 december 2011 18:30 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
[..]
Mep er eens op? Best kans dat het een npc is die een potion of invisibility naar binnen heeft gegooid
Nee vent, je moet gewoon met je afstandsbediening beeldformaat veranderenquote:Op zaterdag 3 december 2011 18:47 schreef tochweerhenk het volgende:
Is het niet te veranderen in het spel zelf dan?
Ahhh de Nightmares questquote:Op zaterdag 3 december 2011 18:47 schreef DeHovenier het volgende:
[..]
Ik weet al wat het is, het is een soort schild dat iets beschermt en dat ik moet uitschakelen. Ben bezig met die quest bij Dawnstar.
Alleen zie ik dat schild door de muren heen wat denk ik niet de bedoeling is
Ben je good of evil?quote:
Leuk om het spel opnieuw mee te spelen, maar niet als uitbreiding nu. Sommige dingen zijn gewoon cheats...quote:Op zaterdag 3 december 2011 16:57 schreef Luchtkoker het volgende:
http://www.skyrimnexus.com/downloads/file.php?id=1601
Wow, super uitgebreide mod
Wie is die gastquote:Op zaterdag 3 december 2011 22:01 schreef jebentzelfeenfiets. het volgende:
Was deze al langsgekomen?
[ afbeelding ]
SPOILER: Curse tribe QuestOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Jammer dat ie dan dood op de grond ligt omdat hij is aangestampt door een Giant
Children of the night. What music they make.
Hahahahaquote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.[b]Dingen doen met dingen, da's machtig mooi
Twitch: <a href="https://www.twitch.tv/drizzt_dourden" target="_blank" rel="nofollow norererer noopener" >https://www.twitch.tv/drizzt_dourden</a>[/b]
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |