SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Eenmaal buiten wilde ik mijn broodje opeten, maar ik wam er achter dat het al koud was...
Klacht: Koude, vieze frikandellenbroodjes met die vieze, smerige, zoete curry saus waar ze ¤1,00 () voor durven te vragen, waarbij het broodje gewoon uit elkaar valt. En dan al die kutkinderen die met goedkope blikjes energiedrank lopen of bij de kassa staan.
[ Bericht 1% gewijzigd door Computerfluisteraar op 01-12-2011 13:00:14 ]
Winkelcentrums zonder Jumboquote:Op donderdag 1 december 2011 12:51 schreef luckass het volgende:
Frikandelbroodjes dien je ook bij de Jumbo te halen.
Ditquote:Op donderdag 1 december 2011 12:52 schreef Postalz het volgende:
daarom chocolade croissants van de AH
ja die heb ik ook altijd in mn tas zitten.quote:Op donderdag 1 december 2011 12:55 schreef zoefschildpad het volgende:
daar heb je toch een oven voor?
quote:Op donderdag 1 december 2011 12:55 schreef luckass het volgende:
[..]
ja die heb ik ook altijd in mn tas zitten.
Nee, gewoon nee.quote:Op donderdag 1 december 2011 13:02 schreef kikoooooo het volgende:
Frikandelbroodjes
TS draagt ook Nickelson?
Heeft niks met stoer doen te maken. Is gewoon goedkoop. Daarom kopen ze ook nooit red bull maar altijd het goedkoopste merk.quote:Op donderdag 1 december 2011 13:02 schreef Mint_Clansell het volgende:
Die kutkoters zuipen zich echt helemaal lens met die energydrinks. Is het soms stoer ofzo om voor de supermarkt te staan met je blikje red bull of monster?? Is het een vervanging voor alcoholische versnaperingen omdat ze dat niet meekrijgen?? Ik ben denk ik te oud om die onzin te begrijpen.
Zo,jongen bij ons op school koop twee trays( 48 blikjes) verkoopt er 24 op school met 5 cent extra winst per blikje en de rest drinkt hij zelf opquote:Op donderdag 1 december 2011 13:02 schreef Mint_Clansell het volgende:
Die kutkoters zuipen zich echt helemaal lens met die energydrinks. Is het soms stoer ofzo om voor de supermarkt te staan met je blikje red bull of monster?? Is het een vervanging voor alcoholische versnaperingen omdat ze dat niet meekrijgen?? Ik ben denk ik te oud om die onzin te begrijpen.
Vertel ons meer over de dingen die jij meemaakt op school man.quote:Op donderdag 1 december 2011 13:44 schreef chickmagneet het volgende:
[..]
Zo,jongen bij ons op school koop twee trays( 48 blikjes) verkoopt er 24 op school met 5 cent extra winst per blikje en de rest drinkt hij zelf op![]()
Er zijn blijkbaar niet genoeg betaalbare gezonde alternatieven, dus dan gaan koters voor ongezonde meuk.quote:Op donderdag 1 december 2011 13:02 schreef Mint_Clansell het volgende:
Die kutkoters zuipen zich echt helemaal lens met die energydrinks. Is het soms stoer ofzo om voor de supermarkt te staan met je blikje red bull of monster?? Is het een vervanging voor alcoholische versnaperingen omdat ze dat niet meekrijgen?? Ik ben denk ik te oud om die onzin te begrijpen.
Dan worden ze hard.quote:Op donderdag 1 december 2011 13:49 schreef BossBoss87 het volgende:
Gewoon vragen of ze het even in de oven opwarmen voor je.
als ze het er te lang in laat liggen wel maar krokant vind ik die broodjes nog lekkerderquote:Op donderdag 1 december 2011 13:51 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:
[..]
Dan worden ze hard.
Maar die van de AH zijn sowieso de beste!!
En ja met een blikje euroshopper energydrink!!
Kaasbroodjes.quote:Op donderdag 1 december 2011 14:02 schreef Vaseline_ het volgende:
Daarom: Kaasbroodjes
Die frikandelbroodjes zijn niet te nassen men
quote:Op donderdag 1 december 2011 14:18 schreef cool15 het volgende:
onterechte klacht, die broodjes zijn kk lekker
TS is een verzuurde volwassene!quote:Op donderdag 1 december 2011 14:24 schreef RandyBlythe het volgende:
En toen kwam TS buiten en maakte direct dit topic: Kutkinderen die allemaal het zelfde dragen
quote:
quote:Op donderdag 1 december 2011 14:24 schreef RandyBlythe het volgende:
En toen kwam TS buiten en maakte direct dit topic: Kutkinderen die allemaal het zelfde dragen
quote:Op donderdag 1 december 2011 14:21 schreef Al1 het volgende:
TS gunt geen genot aan scholieren, wiens essentie van genot een stuk lager ligt dan bij de gemiddelde volwassen materialistische zuurpruim!
ik gebruik geen kk of kanker uit principequote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.i gave my bitch a comment
yhea
bitches love comments
quote:Op donderdag 1 december 2011 14:30 schreef cool15 het volgende:
[..]
ik gebruik geen kk of kanker uit principeNu gebruik je het twee keer in één zin.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |