Inderdaad het had precies de juiste moeilijkheid. Ik heb nog heel weinig met die MSR gespeeld maar ik qs mensen als een malle terwijl ik amper snipequote:Op maandag 5 december 2011 16:50 schreef BzP het volgende:
Ik vond het snipen in BO juist het leukste omdat het moelijker was, gaf tenminste een voldoening als je een mooie combo maakte...
ik denk echt dat het met de mw3 maps te maken heeft waarom de snipers zo easy zijn, en om een kans te maken tegen de praktisch recoil-loze andere guns..quote:Op maandag 5 december 2011 16:51 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Inderdaad het had precies de juiste moeilijkheid. Ik heb nog heel weinig met die MSR gespeeld maar ik qs mensen als een malle terwijl ik amper snipe
Daarom ook range + silencer. Bij MW2 had je geen proficiencies maar wel silencer er op. Hij speelt precies hetzelfde, voelt hetzelfde en killt hetzelfde voor mij als ik er range op zet. En aangezien ik een paar maanden ESL matches met de ump45 heb gespeeld denk ik dat ik dat wel goed kan inschatten.quote:Op maandag 5 december 2011 16:04 schreef FUUUU het volgende:
[..]
Dit.
De grip is een compleet overbodige attachments, gebruik dit alleen als je niets anders unlocked heb. Zodra je extended mags heb is dit simpelweg de beste keuze.
De MP7 heeft overigens wel degelijk damage drop off en tevens zonder silencer flink wat muzzle flash. Het is een goed wapen voor dichtbij maar dan ook alleen puur door de fire rate. Mensen die het proberen te vergelijken met de UMP45 uit MW2 zijn kansloos
Vond ik ook maar ik vond het geluid ook mooier van de L96 in BO dan de snipers in MW3. Ik heb nog niet gesniped maar ga het nog wel even doen, en jammer dat de guns zo snel killen. In BO vond ik het eigenlijk precies goed.quote:Op maandag 5 december 2011 16:50 schreef BzP het volgende:
Ik vond het snipen in BO juist het leukste omdat het moelijker was, gaf tenminste een voldoening als je een mooie combo maakte...
Al vind ik dat er in de mappen tot nu toe weinig te snipen viel, als je goed kan quickscopen is het nog wel te doen maar dat vind ik niet echt snipen.quote:Op maandag 5 december 2011 16:48 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
bijna 3000 kills met alle snipers bij elkaar dus heb er redelijk wat mee gespeeld alleen ben ik er absoluut niet goed in. Alleen is het voor mensen die zich er niet op toe leggen een stuk moeilijker. In MW3 kan iedereen een wapen zoals de MSR oppakken en easy mode snipen. Dat vind ik het grote verschil
Guns in BO hadden tenminste een beetje recoil..quote:Op maandag 5 december 2011 17:28 schreef vandermar het volgende:
[..]
Vond ik ook maar ik vond het geluid ook mooier van de L96 in BO dan de snipers in MW3. Ik heb nog niet gesniped maar ga het nog wel even doen, en jammer dat de guns zo snel killen. In BO vond ik het eigenlijk precies goed.
Shotguns kunnen de damage proficiency.quote:Op maandag 5 december 2011 17:33 schreef mrPanerai het volgende:
[..]
Al vind ik dat er in de mappen tot nu toe weinig te snipen viel, als je goed kan quickscopen is het nog wel te doen maar dat vind ik niet echt snipen.
ik zag ergens een proficiency "damage" voorbijkomen maar vind 'm niet meer terug, ik zie 'm bij mijn proficiencies ook niet staan. Iemand een lichtje?
Is er al bekend wanneer we de eerste DLC mogen verwachten, ik wil m'n Elite wel asap verzilverd zien .
Dat mis ik ook wel. Het komt nu meer aan op wie heeft de beste verbinding, in BO ook al maar hier nog meer aangezien wie het eerste raakt die wint. In BO kon je je nog wel eens omdraaien om dan iemand neer te maaien. Sowieso mis ik de BO AK-47 en de Galil.quote:Op maandag 5 december 2011 18:15 schreef BzP het volgende:
[..]
Guns in BO hadden tenminste een beetje recoil..
Throwing knifequote:Op maandag 5 december 2011 18:38 schreef Lindgren. het volgende:
[..]
Er is weinig verschil met de throwing knife.
LoL probeer maar eens zieke bankshots te maken met throwing knife..quote:Op maandag 5 december 2011 18:38 schreef Lindgren. het volgende:
[..]
Er is weinig verschil met de throwing knife.
Verifiėren game files geprobeerd?quote:Op maandag 5 december 2011 18:46 schreef Parafernalia het volgende:
Ik heb sinds vandaag ineens problemen. Zodra het spel gestart is, valt m'n beelscherm (Samsung) uit. Links bovenin knippert dan een blokje van "Digital" naar "Analog" naar "Digital" enz.
Afgelopen nacht gespeeld, niks met pc gedaan.Drie keer opnieuw opgestart maar probleem blijft. Iemand een idee?
die crate is echt wel lachen als je met 8 vrienden met headsets speelt.quote:Op maandag 5 december 2011 19:20 schreef KrentebolHooft het volgende:
Zo lame netiemand lag op de grond en opende mijn booby trap crate, maar omdat er zo'n klein hekje zo hoog als je voeten om het grasperkje stond ging hij niet dood (crate lag in t gras en hij lag op de straat)
Hoe?quote:Op maandag 5 december 2011 20:01 schreef FL_Freak het volgende:
Ik kan MW3 voor 20 euro aankomen, doen?
Via zo'n Russische keysite?quote:Op maandag 5 december 2011 20:01 schreef FL_Freak het volgende:
Ik kan MW3 voor 20 euro aankomen, doen?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |