Prep and Landing, dè Disney kerstfilm van 2011Disney presenteert Prep & Landing Missie Kerstavond, een energiek en komisch avontuur, dat ongetwijfeld een vaste kersttraditie wordt bij jullie thuis voor vele jaren. Inclusief twee korte films voor onder de boom als bonus!
Deze familiefilm komt vanaf 7 december in de winkel te liggen.
Leef mee met Wayne en LannyEen hightech elventeam van een elite-eenheid die bekend staat als ‘Prep & Landing’ zorgt er ieder jaar op kerstavond voor dat huizen over de hele wereld klaar zijn voor een bezoekje van de Kerstman. Maar nadat de elf Wayne 227 jaar onvermoeibaar heeft gewerkt, is hij van slag wanneer hij geen promotie krijgt en de baan van Directeur van de Inlichtingendienst voor de Lijst met Stoute Kindertjes aan zich voorbij ziet gaan.
In plaats daarvan krijgt hij een nieuwe partner, Lanny, een idealistische nieuweling. Tijdens hun missie krijgen Wayne en Lanny te maken met onverwachte uitdagingen die het uiterste van hen vergen en Kerstmis dreigt te verpesten voor kinderen over de hele wereld. Nu moet dit kleine en onwaarschijnlijke elvenduo een hele grote inspanning leveren om de kerstdagen te redden!
Winnen!FOK! mag in samenwerking met Disney Europe 10 dvd's van Prep and Landing weggeven! Het enige dat je moet doen om kans te maken is dat
hier aangeven!
Meedoen kan tot en met woensdag 7 december 18.00 uur.Na deze datum worden er uit de inzendingen 10 willekeurige winnaars geselecteerd.
[ Bericht 6% gewijzigd door Greys op 30-11-2011 20:52:04 ]