Jij mag mijn koffiechocoladedingen en dan neem ik jouw praliné.quote:Op dinsdag 29 november 2011 17:37 schreef skunkasaur het volgende:
[..]
Ik houd helemaal niet van praliné.
Schatje, die pleegden allebei zelfmoord omdat 't domme hetero's waren.quote:Op dinsdag 29 november 2011 17:56 schreef Tha_Erik het volgende:
Tragisch gaat hand in hand met romantisch. Romeo & Julia is het bekendste romantische verhaal in de wereld en ook zeer tragisch.
Nou, dan Brokeback mountain, ook haske romantisch en haske tragischquote:Op dinsdag 29 november 2011 18:17 schreef Bakfiets. het volgende:
[..]
Schatje, die pleegden allebei zelfmoord omdat 't domme hetero's waren.
Ik denk gemeenschappelijke vrienden pakken.quote:Op dinsdag 29 november 2011 18:17 schreef skunkasaur het volgende:
Lizzy! Hoe heb je mij in vredesnaam gevonden op fb!
Dat zijn mannen.quote:Op dinsdag 29 november 2011 18:20 schreef Tha_Erik het volgende:
[..]
Nou, dan Brokeback mountain, ook haske romantisch en haske tragisch.
Ja ik weet niks van lesbeaus.quote:
Imagine me and you? Maar das weer niet tragisch.quote:
NIET!quote:Op dinsdag 29 november 2011 18:29 schreef skunkasaur het volgende:
[..]
Imagine me and you? Maar das weer niet tragisch.
Het is goed om lesbeau te zijn. Dat blijkt maar weer.
Oh my god, de tranen!quote:Op dinsdag 29 november 2011 18:32 schreef Tha_Erik het volgende:
[..]
NIET!
Ha! Jullie gaan ook gewoon dood net als homo's!
quote:Op dinsdag 29 november 2011 15:34 schreef lezzer het volgende:
Niemand hier die toevallig vloeiend Indonesisch spreekt/leest/schrijft denk ik hč?
quote:Op dinsdag 29 november 2011 17:21 schreef LizzyAdam het volgende:
en DE irritante irritantheid is Rosalinde whateverhernameis. dat indonesische vrouwtje.
Dat is meer omdat ze wisten dat ik er aan kom denk ikquote:Op dinsdag 29 november 2011 19:30 schreef lezzer het volgende:
Oh ja, ik kom binnen en iedereen is weg
Maar maar maar de liefde! Als je alles met de hand snijdt smaakt je dinertje zoveel lekkerder!quote:Op dinsdag 29 november 2011 21:12 schreef LizzyAdam het volgende:
Ik heb een onwijs luie maar oh zo handige champignon snijder. Lijkt een beetje op een eiersnijder. Als je em 1x hebt gebruikt blijf je vooraltijd lui. Je hebt ze ook voor tomaten enzo.
Oh echt? Dat lijkt me handigquote:Op dinsdag 29 november 2011 21:12 schreef LizzyAdam het volgende:
Ik heb een onwijs luie maar oh zo handige champignon snijder. Lijkt een beetje op een eiersnijder. Als je em 1x hebt gebruikt blijf je vooraltijd lui. Je hebt ze ook voor tomaten enzo.
quote:
quote:Op dinsdag 29 november 2011 21:30 schreef skunkasaur het volgende:
[..]
Maar maar maar de liefde! Als je alles met de hand snijdt smaakt je dinertje zoveel lekkerder!
o+quote:Op dinsdag 29 november 2011 21:30 schreef skunkasaur het volgende:
[..]
Maar maar maar de liefde! Als je alles met de hand snijdt smaakt je dinertje zoveel lekkerder!
je snijdt het toch zelf? maar met een heleboel mesjes ipv 1.quote:Op dinsdag 29 november 2011 21:30 schreef skunkasaur het volgende:
[..]
Maar maar maar de liefde! Als je alles met de hand snijdt smaakt je dinertje zoveel lekkerder!
quote:Op dinsdag 29 november 2011 21:39 schreef LizzyAdam het volgende:
[..]
je snijdt het toch zelf? maar met een heleboel mesjes ipv 1.
Nou, er kwam wat erg roze melk weer uit, maar ze slaapt sinds half 8 en ik heb haar nog niet horen klagenquote:Op dinsdag 29 november 2011 20:04 schreef Nirak het volgende:
[..]
En zijn de bietjes een bietje goed gevallen?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |