MM vond ik de vorige keer echt heel erg tegen vallen.quote:Op dinsdag 17 januari 2012 12:43 schreef Quisho het volgende:
Hmm Marilyn Manson en Metallica wel heel vet natuurlijk maar de rest van de line-up doet me niet zoveel
Machine Head niet?quote:Op dinsdag 17 januari 2012 12:43 schreef Quisho het volgende:
Hmm Marilyn Manson en Metallica wel heel vet natuurlijk maar de rest van de line-up doet me niet zoveel
Ik vind de band gewoon overdreven opgehemeld.quote:Op dinsdag 17 januari 2012 16:13 schreef AgeEll het volgende:
Dan moet je maar is in het voorste vak komen te staan. Metallica is echt vet!
Manson is idd hopelijk beter dan de vorige keer. Wat ongeïnspireerd was die toen zeg
[..]
Machine Head niet?
Dat zeg je tegen de verkeerde, ik vind Metallica de beste band allertijden.quote:Op dinsdag 17 januari 2012 16:55 schreef Komakie het volgende:
[..]
Ik vind de band gewoon overdreven opgehemeld.
Ik ga wel proberen om in 1 van de voorste vakken te komen. Ik wil het toch een keer van echt dichtbij mee maken, maar ik vind met alles gewoon de ophef van Metallica iets te.
Zoveel mensen zoveel meningenquote:Op dinsdag 17 januari 2012 17:09 schreef AgeEll het volgende:
[..]
Dat zeg je tegen de verkeerde, ik vind Metallica de beste band allertijden.
Beste album - Master of Puppets
Beste nummer - One.
Wij gaan denk proberen vooraan te staan, in 2008 ook heel vet.
Dat had ik vorig jaar met Slash op RaR ook wel. Maar die zanger vond ik veel beter dan Axel Rosequote:Op donderdag 2 februari 2012 11:33 schreef AgeEll het volgende:
Het is voor mij zo'n jeugdsentiment, maar ik kan me er ook niet toezetten om bv nu naar Ahoy te gaan. Het lijkt idd meer op een coverband. Maar op een festival lijkt t me wel vet. Gewoon omdat ik alle nummers kan dromen en die dan een x live heb gezien.
Toen Slash vorige x in Paradiso Civil War deed, en natuurlijk Paradise City en Sweet Child o Mine, ging ik bijna gestrekt. Zo vet was dat!!
Nieuwe namen van Novarock.
Billy Talent, Nightwish, Marilyn Manson, Kasabian, The BossHoss, Refused, As I Lay Dying, Puddle Of Mudd, Devin Townsend Project, Gojira en Cancer Bats
De namen die niet op RAR staan kunnen dus in de geruchtekuche. Puddle of Mudd en Black Label lijken me wel vet.
Staan ook in de melkweg.quote:Op donderdag 2 februari 2012 12:26 schreef Komakie het volgende:
[..]
Dat had ik vorig jaar met Slash op RaR ook wel. Maar die zanger vond ik veel beter dan Axel Rose
Puddle of Mudd lijkt mij ook wel gruwelijk. Het is niet meer zo bekend als vroeger, maar ik luister nog steeds de albums nog wel eens. ook de nieuwe en ik vind het nog steeds lekkere muziek
ok cool. Misschien dat ik dan ook nog wel even kijk.quote:
Samen met Ugly Kidquote:Op donderdag 2 februari 2012 13:49 schreef Komakie het volgende:
[..]
ok cool. Misschien dat ik dan ook nog wel even kijk.
Is volgens mij lang geleden dat ze in Europa gestaan hebben
Schadequote:Op vrijdag 3 februari 2012 20:11 schreef Loveless85 het volgende:
G n' R gaat 't ook niet worden, staan exclusief (enige Duitsland concert) in Mönchengladbach:
http://www.mlk.com/guns_n_roses/1472-live_2012
Vorig jaar hadden we geen Late Night Special of wel?quote:Op maandag 6 februari 2012 09:24 schreef AgeEll het volgende:
Daarom hoopte ik als LNS, waren ze ook in 2006. Hij komt toch altijd te laat, dus dan zeg je dat ie headliner is, en is ie stiekem LNS
neue namen deze week please....
Je hebt natuurlijk al een bepaalde doelgroep die sowieso komt inderdaad, maar het is onmogelijk om een festival met grote namen neer te zetten voor maar 1 doelgroep.quote:Op dinsdag 7 februari 2012 22:21 schreef Loveless85 het volgende:
Ik ben wel erg benieuwd welke kant het op gaat met de rest van de lineup, er zijn toch best nog wat redelijke namen die evt een plaatsje kunnen krijgen als co-head of op dat tweede podium als head of co-head. Maar goed, wat ook al terecht wordt opgemerkt op het ringrocker.com forum; met bands als G n' R snijdt de organisator (MLK) zich alleen in de vingers als hij die op RaR zet.
Er is daar al 80.000 man aan 'doelgroep' die toch al een kaartje hebben, en als je ze ergens in een stadion zet verkoop je zo nog 50.000 kaarten NAAST RaR. Vrees dat het ook wel beetje geldt voor bands in de Geruchtekuche zoals Motley Crue, en op kleinere schaal voor bv. Slash enzo. RiP zal waarschijnlijk ook wel uitverkopen. Bij het laatste bericht leek die ticketverkoop ook al goed te gaan, dat zal er niet minder op geworden zijn nu RaR is uitverkocht.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |