quote:Op dinsdag 29 november 2011 19:05 schreef One_conundrum het volgende:
APC verkocht voor 55 inc verzenden
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op woensdag 30 november 2011 10:28 schreef BigSmurf het volgende:
Ik ga ze zeker niet passen?Weet niet wat je maat is?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Love will tear us apart (Joy Division)
Zouden je allebei wel passen. Nudie is 32/34 en de sc 33/34. De sc heeft wel meer ruimte rond de benen omdat die gemodelleerd is naar de '47 501.quote:Op woensdag 30 november 2011 10:35 schreef BigSmurf het volgende:
M'n Momo is platgemeten 42 cm en die zit perfect, ALD is 44-45 en die zakt zonder riem volledig van m'n reet.
Is goed, zal later vandaag, wanneer ik vrij ben van werk, even opmeten.quote:
Sugarcane is wel nicequote:Op woensdag 30 november 2011 10:22 schreef don-diablo het volgende:
[..]![]()
Ik ga m'n sugarcane en m'n Nudie AJ organic selvage toch maar verkopen. Ik heb ze amper gedragen en dat gaat ook niet gebeuren de komende tijd. Dan maak ik liever iemand anders er blij mee dan dat het bij mij in de kast blijft liggen.
Is idd erg nice maar heb nu weinig aan zoveel broeken. Draag alleen m'n momotaro.quote:Op woensdag 30 november 2011 13:14 schreef Ali_Ilegali het volgende:
[..]
Sugarcane is wel niceDie verkoop je denk sowieso wel snel.
Jah sufu ben je hem denk zo kwijt.quote:Op woensdag 30 november 2011 13:20 schreef don-diablo het volgende:
[..]
Is idd erg nice maar heb nu weinig aan zoveel broeken. Draag alleen m'n momotaro.Ik zal em denk ik op marktplaats zetten en anderzijds moet 1 van de mensen hier ze op sufu zetten. De kaartjes e.d. heb ik nog hahah.
Dat vind ik dan weer zonde.quote:Op woensdag 30 november 2011 13:22 schreef Ali_Ilegali het volgende:
[..]
Jah sufu ben je hem denk zo kwijt.
Maar je kan hem ook gewoon houden voor je collectiehehe
Komt van eBay idd. Alleen binnen gedragen om eerlijk te zijn. De creases zitten er nog niet eens in.quote:Op woensdag 30 november 2011 13:48 schreef BigSmurf het volgende:
Die Organic Selvage kwam toch van eBay vandaan? Heb je die eigenlijk al een keer gedragen?
Nudie AJ:quote:
Smurf jij moet die sugarcane echt overnemenquote:Op woensdag 30 november 2011 15:40 schreef don-diablo het volgende:
[..]
Nudie AJ:
waist: 42
inseam: 85
thigh: 29
leg opening: 21
Sugarcane:
waist: 42,5
inseam: 84
thigh: 31
leg opening: 22
De kaartjes zijn nog aanwezig.quote:Op woensdag 30 november 2011 15:43 schreef Ali_Ilegali het volgende:
[..]
Smurf jij moet die sugarcane echt overnemenperfect voor je
Corterleather heeft nieuwe shit Indigo dyed leather wallet/bracelet.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |