Ze is alles voor jou? Blijkbaar niet want alleen aan haar heb je niet genoeg.quote:Op zondag 27 november 2011 16:57 schreef Soit het volgende:
Mijn vriendin is voor mij alles, dit laat ik ook vaak aan haar zien.
Dat kan wel, maar dat zal dan toch even van jouw kant moeten komen. Het vertrouwen in haar en jezelf.quote:Op maandag 28 november 2011 01:21 schreef Soit het volgende:
[..]
Of het vertrouwen überhaupt nog wel terug kan komen.
Ze is wel genoeg voor mij, zou ze dat niet zijn, had ik er al meteen een punt achter gezet. Willen flirten met iemand anders, betekent niet per definitie dat mijn vriendin niet genoeg is voor mij. Vreemdgaan ook niet, ik deed het eigenlijk gewoon voor de spanning en omdat ik op dat moment simpelweg zin had in seks. Nadat ik ben vreemdgegaan en alles, heb ik sowieso wel laten zien dat ik echt voor haar wil gaan en dat zij de enige is, op verschillende manieren. Ik laat het feitelijk alleen maar zien de laatste tijd.quote:Op maandag 28 november 2011 01:46 schreef ReVamp_ het volgende:
[..]
Ze is alles voor jou? Blijkbaar niet want alleen aan haar heb je niet genoeg.
Je laat het vaak aan haar zien? Door vreemd te gaan..
Serious, doe normaal, je hebt haar wantrouwend gedrag echt aan jezelf tr danken hoor..
quote:Op maandag 28 november 2011 02:33 schreef Salvad0R het volgende:
TS, ik heb de oplossing. Als jij je "flirt" diensten nou tegen betaling gaat aanbieden aan vrouwen, dan heb jij het excuus voor je chick dat je het in "professioneel" verband doet, zodat zij niet meer zeurt.
Veel plezier & Succes!
Nou, TS wordt flink afgebrand hier. Het doel van TS is om iets te leren, en dat mag ook zonder grove woorden. We hebben hier allemaal domme dingen gedaan, en TS wil leren ervan, dus het laatste wat productief is, is schelden.quote:Op zondag 27 november 2011 16:57 schreef Soit het volgende:
Maar goed, IS er nog wel wat aan te doen? Wat kan ik hier nog aan doen? Tips/ervaringen? Gaat dit zo door, kan ik er beter een punt achter zetten aangezien een relatie op deze manier niet echt fijn en gezond is, terwijl ik daar eigenlijk niet eens aan wil denken.
Blijkbaar ben ik als idioot aantrekkelijk voor vrouwen.quote:Op maandag 28 november 2011 08:06 schreef tetsuo-shima het volgende:
Pfff in dit soort topics vraag ik me toch af hoe zo'n idioot wel een vriendin heeft, en blijkbaar niet snapt hoeveel geluk hij heeft, en ik geen leuke meid kan vinden terwijl ik het idee heb dat ik een aardige jongen ben....
Maargoed om nog eens inhoudelijk te reageren, zoals meerdere mensen al zeggen, zij blijft niet doorgaan met een bepaald gedrag zoals jij zegt. Maar jij blijft doorgaan met een bepaald gedrag waardoor zij wel zo moet handelen en doen.
Je kunt niet verwachten dat het vertrouwen terug komt zolang je het blijft beschamen. Zie het als een boom die moet groeien, het duurt heel erg lang en als je elke keer de top eraf blijft halen door weer te flirten of een andere fout te maken, zal de boom nooit groeien, sterker nog de boom zal uiteindelijk afsterven...
Dus om lekker in herhaling te vallen, doe jezelf en vooral haar een LOL en vertel haar dat je niet genoeg over hebt voor haar om haar gelukkig te maken en spreek weer af met dat studentje, want jij en ik weten allebei dat het gelul is dat je geen contact meer hebt met haar.
Wil je nu alles doen om haar vertrouwen niet nog eens te beschamen of wil je vooral niet betrapt worden?quote:Flirten doe ik inderdaad nog wel eens, maar niet in haar buurt, daar kan ze dus nooit achter komen aangezien ik niet ver ga.
Eerste staat voorop bij mij maar stel dat ik ergens ben, op een feest en er wordt geflirt met mij door een leuke meid. Ik ga dan zeker niet voor mijn vriendin niets terug doen. Ik flirt dan gewoon terug maar ga niet te ver. Mijn vriendin heeft er geen weet van en ik ga niet vreemd aangezien het gewoon niet fout is en je geen intiem contact hebt.quote:Op maandag 28 november 2011 08:51 schreef Copycat het volgende:
[..]
Wil je nu alles doen om haar vertrouwen niet nog eens te beschamen of wil je vooral niet betrapt worden?
Het komt over alsof dat tweede meer prioriteit heeft, inclusief het strelen van jouw ego.
Kerel lees jij het hele topic wel? Deze beste man is vreemd gegaan en gaat dan achter de rug om van zijn lieftallige vriendin afspreken met iemand waarvan die weet dat die haar wel ziet zitten. Op dat moment zoekt TS doelbewust het flirten op, als het soms zo uitkomt geen probleem maar dit is gewoon vragen om problemen. Een relatie is gebaseerd op vertrouwen en dat is hier niet op dit moment..quote:Op maandag 28 november 2011 10:30 schreef Heinlein het volgende:
In tegenstelling tot wat de rest lijkt te denken, kan flirten naar mijn mening normaal en gezond zijn.
Het is mijn mening, dat je daarover open kaart moet spelen met je vriendin. Als zij op het punt in de relatie is aangekomen, dat zij zelfs jou bij dat soort dingen niet kan vertrouwen, wat is die dan nog waard? Je blijft jezelf dan constant verdedigen. Fuck dat, een relatie is niet om jezelf te verdedigen.
Ik zou het qua waarheid zeer duidelijk spelen. Daar is de relatie op lange termijn echt mee gebaat. Zeg hoe je de relatie voor je ziet, en zeg ook, dat je het er niet meer over wilt hebben.
Zij kan dan beslissen of jullie nog bij elkaar passen, of niet.
Overigens zou ik eens goed nadenken, of je deze vrouw echt gelukkig maakt. Het zou goed zijn, om dit te vragen aan haar.
Een paar maanden. Dude, dat heeft wel veel tijd nodig. Face it.. het zal waarschijnlijk ook zo blijven omdat jij de boel verkloot hebt. Dan maar uitmaken en verderquote:Op zondag 27 november 2011 16:57 schreef Soit het volgende:
Het verhaal in het kort: ik zit nu in een relatie en ik ben in het verleden een paar keer vreemdgegaan. Het is allemaal uitgepraat na heel veel ruzies/problemen maar ze zit er nu nog mee. Begrijpelijk ook.
Mijn vriendin is voor mij alles, dit laat ik ook vaak aan haar zien. Het probleem is dat ze mij heel erg claimt en controleert ómdat ze mij wantrouwt. Dat is natuurlijk mijn eigen schuld.
Ik heb wel door dat ik mijn vriendin onzeker máák, ze twijfelt overduidelijk aan mij. Ik heb veel voor haar over, ik probeer zo goed als haar vertrouwen te winnen en te laten zien hoeveel ze voor mij betekend, maar ik wil ook nog gewoon leven. Ik wil gewoon met vrouwen om kunnen gaan, flirten met vrouwen, gewoon uit kunnen gaan zonder dat mijn vriendin constant belt en zonder dat zij zich er niet goed bij voelt. Vriendinnen en familieleden van haar mogen mij niet door alles wat er is gebeurd en óók die twijfelen aan mij.
Ik ben in het verleden inderdaad een persoon geweest die op een slechte manier met vrouwen omging, ik ben een klootzak geweest, ook binnen deze relatie. Nu niet meer. Ik zelf wil graag een punt zetten achter al die situaties, mijn vriendin en haar omgeving werken helaas niet mee.
Het gaat al een paar maanden zo. Eerst dacht ik dat ik verbetering zag, totdat mijn vriendin er laatst achter kwam dat ik afsprak (buiten haar weten om) met een oud studiegenoot. Voor mij waren die afspraken simpelweg vriendschappelijk, voor dat meisje niet, die heeft gevoelens voor me. Nu heb ik ook spijt van die afspraakjes maar op dat moment vond ik het ergens spannend en zocht ik er ook niet veel achter. Ik vind het dan ook leuk om af en toe te flirten met andere vrouwen, niet omdat ik aan mijn vriendin niet genoeg heb, maar puur omdat ik het leuk vind. Allemaal uitgelegd aan mijn vriendin maar ze is er nog steeds niet blij mee omdat ik haar niets heb laten weten van die afspraken. Maar áls ik haar wel iets liet weten, zou ze zich weer zorgen maken om niets.
Maar goed, IS er nog wel wat aan te doen? Wat kan ik hier nog aan doen? Tips/ervaringen? Gaat dit zo door, kan ik er beter een punt achter zetten aangezien een relatie op deze manier niet echt fijn en gezond is, terwijl ik daar eigenlijk niet eens aan wil denken. Maar op deze manier een relatie hebben met iemand waar je van houdt is frustrerend. Ik wil leven, maar ik wil mijn vriendin ook niet kwijt.
En het 'leuke' is dat deze relatie ook nog maar een paar maanden bestaatquote:Op maandag 28 november 2011 13:05 schreef draaijer het volgende:
Een paar maanden. Dude, dat heeft wel veel tijd nodig. Face it.. het zal waarschijnlijk ook zo blijven omdat jij de boel verkloot hebt. Dan maar uitmaken en verder
Nee, gewoon naief en erg onervaren. Men noemt dat in de volksmond een kind!quote:Op maandag 28 november 2011 09:09 schreef Soit het volgende:
[..]
Eerste staat voorop bij mij maar stel dat ik ergens ben, op een feest en er wordt geflirt met mij door een leuke meid. Ik ga dan zeker niet voor mijn vriendin niets terug doen. Ik flirt dan gewoon terug maar ga niet te ver. Mijn vriendin heeft er geen weet van en ik ga niet vreemd aangezien het gewoon niet fout is en je geen intiem contact hebt.
Nu ben ik in jullie ogen een nog ergere klootzak natuurlijk.Maar zo zie ik het op dit moment wel.
shoot, niet eens gezien. Als je echt om haar geeft, dan maak je het uit!quote:Op maandag 28 november 2011 13:07 schreef Copycat het volgende:
[..]
En het 'leuke' is dat deze relatie ook nog maar een paar maanden bestaat.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |