Hey seksie bitsjes,
Ik kom met een serieus aanbod, ik verkoop mijn broer. Ik zal vertellen waarom: ik heb dringend geld nodig.
Ik zal jullie wat meer vertellen over mijn broer. Mijn broer is een fokker (haha swj ik zie je al hoor met je HET IS FOK!, maar daarom doe ik het expres faut, ik moet toch de taalnatsies voeden he), net zoals ik een ware fokker ben. Hij komt voornamelijk in de gebieden ONZ en KLB van dit land. Hij heeft een mooie UI, genaamd de transformice met sinterklaas HOED UI. O wee als je het anders noemt. Het is, jawel jawel, het is onze beste Dalando.
Dalando is vrolijke slimme jongen van een jaar of 20, geloof ik. Kan ook 30 zijn. Jammer voor de pedofielen hier, hij is 18+. Maar let wel, Dalando is heel koetsjiekoe, net als een klein kindje

Zodra je het bedrag over hebt gemaakt op mijn rekening, mag je alles doen met hem wat je wilt. Hij is tam, dus wees maar niet bang dat hij gaat bijten.
Bieden begint vanaf ¤500.000,-
Vragen voor welke doeleinden ik het geld nodig heb wordt niet gewaardeerd.
Kusjes en knuffels en xoxo en HVJ,
Coban.
PS: de mod die dit topic gaat sluiten is jaloers omdat hij of zij geen broer heeft die koetsjiekoe is.