Of andersom? Want van knuffelen met mijn hetero komt meestal pornoquote:Op vrijdag 25 november 2011 15:23 schreef Steve het volgende:
[..]
Van de pornoplaat meteen door naar een knuffelplaat?
Jup.quote:Op vrijdag 25 november 2011 17:33 schreef Stroekie het volgende:
waren de frisomeneren er van op de hoogte dat we vanavond al om 21.30 uur starten met het uitdelen van koffie/thee en dat
Hadden we vorige maand een Edward Scissorhands kunnen maken.quote:we verwachten dat jullie een schaar meebrengen. En nee ik vertel nog niet wat we daar mee gaan doen
Ja hoor.quote:Op vrijdag 25 november 2011 17:33 schreef Stroekie het volgende:
waren de frisomeneren er van op de hoogte dat we vanavond al om 21.30 uur starten met het uitdelen van koffie/thee en dat we verwachten dat jullie een schaar meebrengen. En nee ik vertel nog niet wat we daar mee gaan doen
Lekker op tijd wordt je daarover geinformeerd dan!quote:Op vrijdag 25 november 2011 18:51 schreef Ang3l het volgende:
WeljajohIk had het nog niet druk.....
Moulin Ruge komt nog 1x met ene paar dansen en stukken terug op de planken... in December
Pann zaterdagquote:Op vrijdag 25 november 2011 19:24 schreef Cosmo2.0 het volgende:
Andere UI´s, even wennen. Die H moet ook weer eens een goede update.. Zijn er nog wel genoeg posters voor een volle H?
. Waar vinden we vers vlees?
.
Ja ook alleen maar in NY, verder zijn ze nergens te bespeuren.quote:Op vrijdag 25 november 2011 19:19 schreef Ang3l het volgende:
Enige leuke aan dat merk zijn steeds de mannen
Ik dacht ook bij de vestiging in Parijs. En ik vind de kleren eigenlijk best leuk.quote:Op vrijdag 25 november 2011 20:02 schreef Stuart.Alan.Jones het volgende:
[..]
Ja ook alleen maar in NY, verder zijn ze nergens te bespeuren.
De mijne kan gewoon zo blijven, het meisje met de parel komt alleen even terug voor Sint en kerst.quote:Op vrijdag 25 november 2011 19:24 schreef Cosmo2.0 het volgende:
Andere UI´s, even wennen. Die H moet ook weer eens een goede update.. Zijn er nog wel genoeg posters voor een volle H?
. Waar vinden we vers vlees?
.
Dit is m'n oude weer terug, l'amour menecante,quote:Op vrijdag 25 november 2011 19:24 schreef Cosmo2.0 het volgende:
Andere UI´s, even wennen. Die H moet ook weer eens een goede update.. Zijn er nog wel genoeg posters voor een volle H?
. Waar vinden we vers vlees?
.
Dat dus. Nou jah, mag wel een beetje fur bijquote:Op vrijdag 25 november 2011 19:19 schreef Ang3l het volgende:
Enige leuke aan dat merk zijn steeds de mannen
Het zijn dan wek Ken's he...quote:
Die geef ik je maandag dan welquote:Op zaterdag 26 november 2011 03:56 schreef Steve het volgende:
Alleen vergeten mijn zoen op te eisen..
Er zijn best jongens van jouw leeftijd die een daddy zoeken hoorquote:Op zaterdag 26 november 2011 12:15 schreef Tha_Erik het volgende:
Ik was gisteren echt populair. Allemaal versierende mensen. En natuurlijk een iemand die minstens 2 keer mijn leeftijd had en best hard volhield
.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |