Dag dames, bedankt voor alle input, wat zijn jullie liev en wijs
(en dat was niet eens sarcastisch bedoeld)
Ik reageer nu een beetje dronken maar this is how it went; ik heb me aangepast en ben een uur eerder weg gegaan, al huilend (kan écht niet tegen druk van ouders/zus) ik ben trouwens 25, maar héél erg beschermd (and that's putting it mildly) opgegroeid, zus ik 23 en het lievelingetje (want; in mei bul geneeskunde, en opleiding, daar hangt alles van af in huize Lizzy's ouders)
Ik kwam aan op station waar vader mij op zou halen. Die was mij vergeten, dus Ik ben naar huis gelopen (ongeveer 40 minuten lopen) resultaat; geen tijdswinst maar extreem schuldig voelende familie. Het moment dat ik moeder zag barste ik i. Huilen uit en heeft iedereen z'n verontschuldigingen aangeboden, mede omdat oma (madras familias) vond dat de manier waarop ze met 'het meiske dat alles bij elkaar houd, jullie godverdomme lijm' dat niet vond kunnen. Sinterklaas was verder gezellig. Ik heb om half 11 geëist dat zuslief het huis verliet waarop iedereen vertrok (op en vrij natuurlijke mannier) schoonzus en ik hebben toen tot nu lopen ouwehoeren over de familie. Ik heb een nieuwe bondgenoot gevonden.
So yeah, dat was sinterklaas 2011. Opa (82) vond dat hij dit nog een aantal jaar moest meemaken en hIj heeft me precies de goede eendjes cadeau gedaan (dat was na zorgvuldig bestuderen van mijn collectie filmpje op facebook, en een uitgebreide google search. Nu voel ik me geliefd. Dus, eind goed al goed.
En dat was mn vuile was weer.
Lesbosapiens