Zelfs 3G is hier inderdaad iets sneller.quote:Op vrijdag 25 november 2011 15:57 schreef rickyszz het volgende:
[..]
Wtf, je maakt een geintje![]()
Op m'n mobiel met 3G haal ik nog zelfs 3,70 Mpbs
Ik vind deze reactie zeer en zeer kinderachtig en eigenlijk niet kunnen.quote:Op donderdag 24 november 2011 17:54 schreef GlenSpey het volgende:
Gatverdamme, heb deze hele middag alleen nog maar kankermannetjes in de teams gehad die 5 kills maken en 40 keer doodgaan. In welke lobby ik ook kom. Waarom kunnen die kankernoobs niet es een keer een ander spel gaan spelen
Och ik snap die reactie welquote:Op vrijdag 25 november 2011 16:04 schreef ClioSporT het volgende:
[..]
Ik vind deze reactie zeer en zeer kinderachtig en eigenlijk niet kunnen.
Volgens mij ben ik de enige?
Iedereen speelt het spel voor eigen plezier, blijkbaar zijn er nogal wat mensen die het spel (nog) niet goed kunnen spelen, maar om dan zo overdreven te gaan kankeren?
Ik erger mij in ieder geval niet zo erg aan mindere spelers, ik erger mij meer aan gasten zoals glenspey. Als ik zelf maar gewoon goed speel.
Het is gewoon erg irritant als je met dat soort mensen in een team zit. Want daardoor verlies je gewoon, hoe goed je zelf ook je best doet. Als jij 5-6 potjes op rij verliest omdat je continu met een of ander blaag van 8 zit opgescheept dan ga je je er ook wel aan ergerenquote:Op vrijdag 25 november 2011 16:04 schreef ClioSporT het volgende:
[..]
Ik vind deze reactie zeer en zeer kinderachtig en eigenlijk niet kunnen.
Volgens mij ben ik de enige?
Iedereen speelt het spel voor eigen plezier, blijkbaar zijn er nogal wat mensen die het spel (nog) niet goed kunnen spelen, maar om dan zo overdreven te gaan kankeren?
Ik erger mij in ieder geval niet zo erg aan mindere spelers, ik erger mij meer aan gasten zoals glenspey. Als ik zelf maar gewoon goed speel.
Zoek vrienden en start een party, en als je alleen speelt ga dan geen groundwar spelenquote:Op vrijdag 25 november 2011 16:51 schreef GlenSpey het volgende:
[..]
Het is gewoon erg irritant als je met dat soort mensen in een team zit. Want daardoor verlies je gewoon, hoe goed je zelf ook je best doet. Als jij 5-6 potjes op rij verliest omdat je continu met een of ander blaag van 8 zit opgescheept dan ga je je er ook wel aan ergeren
juggernaut is toch niet goed. Ik kill ze 8 van de 10x voordat ze ook maar 1 kill gemaakt hebben. Zo niet dan na 2 killsquote:Op vrijdag 25 november 2011 17:25 schreef rickyszz het volgende:
Klote zooi heb ik een keer voor het eerst een juggernaut in m'n carepackage maakt die kutvijand van mij af
Die juggernaut waar je de LMG krijgt is toch wel lekker hoor. Die met riot shield kan ook wel tof zijn als je domination speelt. Lekker vlaggetjes cappen zonder dat je makkelijk neer kan worden geschotenquote:Op vrijdag 25 november 2011 17:27 schreef mash_ het volgende:
[..]
juggernaut is toch niet goed. Ik kill ze 8 van de 10x voordat ze ook maar 1 kill gemaakt hebben. Zo niet dan na 2 kills
Sowieso juggernaut in free for all is het fijnste wat kan op een grote map. Laatst 30-2 mee gehaaldquote:Op vrijdag 25 november 2011 17:43 schreef GlenSpey het volgende:
[..]
Die juggernaut waar je de LMG krijgt is toch wel lekker hoor. Die met riot shield kan ook wel tof zijn als je domination speelt. Lekker vlaggetjes cappen zonder dat je makkelijk neer kan worden geschoten
Niks met moraalridders te maken, maar meer met niveau en dan bedoel ik niet je CoD niveauquote:Op vrijdag 25 november 2011 17:42 schreef GlenSpey het volgende:
Moraalridders hier opeenszelf lopen jullie ook te huilen als het een paar potjes kut gaat, dus laat mij lekker kankeren
lees: "kijk mij 77-8 spelen"quote:Op vrijdag 25 november 2011 18:06 schreef poker4lifee het volgende:
hmm ging wel oke stond 55-2 met domi eindig ik alsnog 77-8. kut spel ook.
niet echt, dan had ik wel wat betere scores gepost. Irriteerde me gewoon aan die gasten die me met hun stealthbomber killden. ohja en van die vage noobtube/rocketlaunch wapens.quote:
Support teams zijn ook fucking irri in DOMquote:Op vrijdag 25 november 2011 18:13 schreef poker4lifee het volgende:
[..]
niet echt, dan had ik wel wat betere scores gepost. Irriteerde me gewoon aan die gasten die me met hun stealthbomber killden. ohja en van die vage noobtube/rocketlaunch wapens.
Nog niet helemaal.quote:Op vrijdag 25 november 2011 18:42 schreef KoningStoma het volgende:
MW3: verkocht
BF3: gekocht
Missie geslaagd.
quote:Op vrijdag 25 november 2011 18:42 schreef KoningStoma het volgende:
MW3: verkocht
BF3: gekocht
Missie geslaagd.
okquote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |