De smaak op je lippen is fucking lekker, en de geur die vrijkomt is ook heerlijkquote:Op zondag 20 november 2011 19:19 schreef krioro het volgende:
Lijkt me echt ranzig om die smaken te roken eik.Ik had vroeger wel altijd eiwitshakes met pina colada smaak, lekkerste ever.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.There are no good girls gone wrong, just bad girls found out.
Dat is lekker juist! Ik vind die shit erop lekkerder dan de cakejes zelfquote:Op zondag 20 november 2011 19:34 schreef dWc_RuffRyder het volgende:
[..]
Ik wou net zeggen, je hebt er zat. Kaolo dikke laag glazuur wel!
Tof dat je het tof vindt!quote:Op zondag 20 november 2011 19:21 schreef Posucice het volgende:
Krioro die shit van Onra is echt superdope
Rook jij maar dan, snuif ik de geur wel op.quote:Op zondag 20 november 2011 19:25 schreef dWc_RuffRyder het volgende:
[..]
De smaak op je lippen is fucking lekker, en de geur die vrijkomt is ook heerlijk.
Nice, mijn vader zou jaloers zijn. Ik ben niet echt een soepeter.quote:Wat ik eet vanavond btw, gruwelijk onderschat. Niet haten op hoe het eruit ziet folks. Okersoep met antroewa, gestaafmixte tayerblad en kleine stukjes zoutvlees.
[ afbeelding ]
De meeste zijn echt vrij ranzig idd.quote:Op zondag 20 november 2011 19:28 schreef Phantomesse het volgende:
Eiwitshakesshit smaakt naar gemalen uiers.
quote:Op zondag 20 november 2011 19:31 schreef Juminelle het volgende:
Ik ga zo heeeerlijk uiteten en heb net cakejes gebakkenWhoa, die versieringen, pro!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
full stops and exclamation marks
quote:Op zondag 20 november 2011 19:31 schreef Juminelle het volgende:
Ik ga zo heeeerlijk uiteten en heb net cakejes gebakkenMag ik er 1?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Feyenoord Rotterdam
quote:Op zondag 20 november 2011 19:31 schreef Juminelle het volgende:
Ik ga zo heeeerlijk uiteten en heb net cakejes gebakkenJij creatief meisjeSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Wij hebben ook allemaal van dat versieringsspul maar ik vind het zonde om dat op te eten dus gebruik het nooit echt op glazuur en sprinkels na![]()
Buumeisjesquote:Op zondag 20 november 2011 19:37 schreef Chocolatebear het volgende:
Dus hebt meer liefde voor je buurmeisje dan voor ons?
Oke, als goedmakertje voor gisteren mag jij er eenquote:Op zondag 20 november 2011 19:37 schreef Chocolatebear het volgende:
Dus hebt meer liefde voor je buurmeisje dan voor ons?
Buurmeisjes van 7quote:Op zondag 20 november 2011 19:47 schreef Juminelle het volgende:
[..]
Oke, als goedmakertje voor gisteren mag jij er een
Oh en Phantom, m'n buurmeisje is 7
Het gaat hier altijd over etenquote:
PM mij ook even, kom ik je binnenkort verassen in Asia style.quote:Op zondag 20 november 2011 19:54 schreef Chocolatebear het volgende:
Ai check PM voor route naar Casa de Choco
Nu heb ik trek in roti en broodjes pom!quote:Op zondag 20 november 2011 20:42 schreef Phantomesse het volgende:
[..]
Buurmeisjes van 7
[..]
Het gaat hier altijd over eten
Ik las broodjes pornquote:Op zondag 20 november 2011 20:43 schreef Vaseline_ het volgende:
[..]
Nu heb ik trek in roti en broodjes pom!Ik maak m'n roti zelf hoor, lekkerder dan de toko
Uber oversexed he!quote:Op zondag 20 november 2011 20:44 schreef Phantomesse het volgende:
[..]
Ik las broodjes pornI need to get laid.
Ik ga ook een poging wagen binnenkortEn mattie neemt straks een rotiplaat voor me mee
Jaquote:Op zondag 20 november 2011 20:46 schreef Vaseline_ het volgende:
[..]
Uber oversexed he!
Ik vroeg mij af hoe oud jij bent? Uit die reactie van dat je van je 16e tot 20ste aan een knul hebt gehangen dacht ik wtfIk dacht dat je 18 of 19 was
Een jonge geest heb je welquote:Op zondag 20 november 2011 20:49 schreef Phantomesse het volgende:
[..]
JaWas ik maar zo dan kon ik mijn flapuit gedrag tenminste verantwoorden
Ik ben 21.
Mja, ben 1 impulsief en onstuurbaar projectiel. Dat valt wel te downen met medicatie enzo maar dan ben ik mezelf niet en zoooooooooooooo saai.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |