Dat is toch geen excuus ? Als ik bijvoorbeeld al lees dat je hem moet gaan vertellen die ie zich moet douchen omdat hij stinkt, vind ik echt bizar.quote:Op donderdag 17 november 2011 18:41 schreef LittleCthulhu het volgende:
Nee, dat is hij niet, maar hij studeert nog.
We hebben beiden een hekel aan de afwas dus verwisselen we die.quote:Op donderdag 17 november 2011 18:44 schreef Lienekien het volgende:
Met hem praten, dat allereerst.
Verder is het mijn ervaring dat het beter werkt om vaste taken te hebben, dus niet zo'n rooster waarbij het steeds wisselt.
Ik zeg niet dat je het uit moet maken, ik zeg dat je rust voor jezelf met creëren. Dat doe je niet in dat huis waar je nu in zit.quote:Op donderdag 17 november 2011 18:44 schreef LittleCthulhu het volgende:
Ik ben nu bezig met mijn scriptie en kan een breakup of verhuizing er niet bij hebben.
Als ik mijn vriend er op aanspreek zegt hij "waarom ga je dan niet bij je moeder wonen?"of "als je me niet meer aantrekkelijk vind dan zoek je toch een ander?" In plaats van naar zichzelf te kijken chanteert hij me alleen maar...
Hij doet het uiteindelijk uit zichzelf maar dan is het alweer 2 uur, ipv dat hij meteen na het opstaan doucht.quote:Op donderdag 17 november 2011 18:44 schreef iamsurroundedbyidiots het volgende:
[..]
Dat is toch geen excuus ? Als ik bijvoorbeeld al lees dat je hem moet gaan vertellen die ie zich moet douchen omdat hij stinkt, vind ik echt bizar.
Sommige taken wissel je af. Maar overwegend vaste taken werkt beter.quote:Op donderdag 17 november 2011 18:44 schreef LittleCthulhu het volgende:
[..]
We hebben beiden een hekel aan de afwas dus verwisselen we die.
Hij mag toch zeker zelf wel weten wanneer hij zich doucht zolang het maar hygiënische blijft toch?quote:Op donderdag 17 november 2011 18:45 schreef LittleCthulhu het volgende:
[..]
Hij doet het uiteindelijk uit zichzelf maar dan is het alweer 2 uur, ipv dat hij meteen na het opstaan doucht.
Meid, dan is het toch simpel? Je verdient beter en je maakt het uit, of je blijft bij hem en blijft zijn moeder spelen. Jouw keuze.quote:Op donderdag 17 november 2011 18:44 schreef LittleCthulhu het volgende:
Ik ben nu bezig met mijn scriptie en kan een breakup of verhuizing er niet bij hebben.
Als ik mijn vriend er op aanspreek zegt hij "waarom ga je dan niet bij je moeder wonen?"of "als je me niet meer aantrekkelijk vind dan zoek je toch een ander?" In plaats van naar zichzelf te kijken chanteert hij me alleen maar...
Lijkt me echt heerlijk om op zo'n moment "Okay, doei!" te zeggen en te vertrekken.quote:Op donderdag 17 november 2011 18:44 schreef LittleCthulhu het volgende:
Ik ben nu bezig met mijn scriptie en kan een breakup of verhuizing er niet bij hebben.
Als ik mijn vriend er op aanspreek zegt hij "waarom ga je dan niet bij je moeder wonen?"of "als je me niet meer aantrekkelijk vind dan zoek je toch een ander?" In plaats van naar zichzelf te kijken chanteert hij me alleen maar...
Dus hij doet de dingen niet op de momenten dat jij het wil?quote:Op donderdag 17 november 2011 18:45 schreef LittleCthulhu het volgende:
[..]
Hij doet het uiteindelijk uit zichzelf maar dan is het alweer 2 uur, ipv dat hij meteen na het opstaan doucht.
Tja als ik je verhaal lees, dan kan ik alleen maar de conclusie trekken dat hij totaal niet volwassen is en geen zin heeft om taken uit te voeren, en hij komt er ook nog mee weg, omdat als hij het niet doet, jij het voor hem doet.quote:Op donderdag 17 november 2011 18:45 schreef LittleCthulhu het volgende:
[..]
Hij doet het uiteindelijk uit zichzelf maar dan is het alweer 2 uur, ipv dat hij meteen na het opstaan doucht.
quote:Op donderdag 17 november 2011 18:45 schreef LittleCthulhu het volgende:
[..]
Hij doet het uiteindelijk uit zichzelf maar dan is het alweer 2 uur, ipv dat hij meteen na het opstaan doucht.
Al 2 jaar.quote:Op donderdag 17 november 2011 18:48 schreef zarGon het volgende:
[..].
Je ergert je wel aan de kleeeeinste dingen. Lang zal het niet standhouden.
Ik geef het nog 2 maanden. Hij zal niet veranderen voor jou, zoveel is wel duidelijk. De vraag is hoeveel en hoelang jij nog dit pikt.quote:
Zo lang heeft 't geduurd voordat je bent waar je nu bent. Vanaf nu gaat alles alleen maar sneller verlopen, mocht er niets veranderen.quote:
Ja sorry hoor maar daar is toch ook niet meteen wat mis mee?quote:Op donderdag 17 november 2011 18:45 schreef LittleCthulhu het volgende:
[..]
Hij doet het uiteindelijk uit zichzelf maar dan is het alweer 2 uur, ipv dat hij meteen na het opstaan doucht.
Ik ben bezig met mijn scriptie, niet hij. Ik ben altijd tiptop verzorgd. Ja, ik maak een rommeltje, maar laat nooit dingen rotten om mij heen. Hij heeft veel meer vrije tijd dan ik.quote:Op donderdag 17 november 2011 18:54 schreef rhubarbje het volgende:
[..]
Ja sorry hoor maar daar is toch ook niet meteen wat mis mee?
toen ik nog niks hoefde behalve een beetje scriptie tikken ging ik ook wel eens pas om 3 uur douchen of zo en liet ik vaak genoeg een spoor van lege mokken rond de computer achter
die man mag toch ook wel wat dingen zelf beslissen?
en van 2 uur niet douchen verander je echt niet in een zwerver
Maar daar stoor jij je genoeg aan om het hier te posten, dus dat ideaal zijn is bsquote:Op donderdag 17 november 2011 18:55 schreef LittleCthulhu het volgende:
Ik weet niet. Dit is de eerste man die echt voor me gaat. Hij gaat niet vreemd, hij zorgt voor me, ik vertrouw hem... hij is alleen wat verwend. Mijn ex was echt een nachtmerrie, vergeleken met hem is alles ideaal.
de scriptie was maar een voorbeeldquote:Op donderdag 17 november 2011 18:56 schreef LittleCthulhu het volgende:
[..]
Ik ben bezig met mijn scriptie, niet hij. Ik ben altijd tiptop verzorgd. Ja, ik maak een rommeltje, maar laat nooit dingen rotten om mij heen. Hij heeft veel meer vrije tijd dan ik.
Dan nog is het gewoon niet aan jou om te bepalen wanneer die kerel douchtquote:Op donderdag 17 november 2011 18:57 schreef LittleCthulhu het volgende:
Het is ook gewoon dat mijn vriend een hele sterke zweetgeur heeft als hij niet doucht. Bij sommige mensen ruik je het niet maar bij hem wel. Daarom stoor ik me er zo aan.
sorry ts, dit soort uitspraken overtuigen mij dat hij het zelf niet meer zit zitten en dit niet aan durft te kaarten.quote:Op donderdag 17 november 2011 18:44 schreef LittleCthulhu het volgende:
Ik ben nu bezig met mijn scriptie en kan een breakup of verhuizing er niet bij hebben.
Als ik mijn vriend er op aanspreek zegt hij "waarom ga je dan niet bij je moeder wonen?"of "als je me niet meer aantrekkelijk vind dan zoek je toch een ander?" In plaats van naar zichzelf te kijken chanteert hij me alleen maar...
Dat is al hoe het hier normaal gaat,maar als er geen borden meer over zijn, de badkamer vies etc, dan moet ik wel, ik moet toch ook kunnen leven.quote:Op donderdag 17 november 2011 19:00 schreef sausagin het volgende:
Doe zelf ook niks tot dat hij zelf de vuiligheid niet meer aankan.
Gebeurt dat? Komt het echt zo ver?quote:Op donderdag 17 november 2011 19:01 schreef LittleCthulhu het volgende:
[..]
Dat is al hoe het hier normaal gaat,maar als er geen borden meer over zijn, de badkamer vies etc, dan moet ik wel, ik moet toch ook kunnen leven.
Om nou samen met zoiets in zo'n bende te wonen...quote:Op donderdag 17 november 2011 19:03 schreef drumstickNL het volgende:
Gewoon die shit laten staan en alleen je eigen taken doen. Die lijstjes werken echter nooit dus je zou het flexibel samen eigenlijk moeten doen anders krijg je geheid problemen. Nu is er geen probleem volgens hem aangezien jij de teringzooi toch opruimt.
Dus eventjes alleen je eigen taken doen dan loopt hij vanzelf tegen de bende aan.
dit idd, onbewust maak je het hem zo wel erg makkelijk. Bovendien klinkt hij gewoon als de doorsnee student, laat alle rotzooi die niet jouw taak is gewoon liggen dan komt hij zichzelf vanzelf tegen.quote:Op donderdag 17 november 2011 18:52 schreef rhubarbje het volgende:
Je wil geen moederskindje maar je gedraagt je wel als zijn moeder?
Tsja, een man zegt daar natuurlijk alleen maar mee dat 'ie geen zin heeft om het op te ruimen, daar moet je verder niks persoonlijks achter zoeken. We zijn nu eenmaal niet zo creatief in argumenten verzinnen waarom we iets niet willen doen.quote:Op donderdag 17 november 2011 19:08 schreef kassav het volgende:
Niet om onaardig te doen, maar je vriend lijkt me een kneus. Niet vanwege het feit dat ie geen flikker doet (wellicht is ie depressief), maar om het feit dat ie tegen jou zegt dat jij iets vies hebt gemaakt.
quote:Op donderdag 17 november 2011 19:06 schreef rhubarbje het volgende:
Wij ruimen hier gewoon samen en redelijk tegelijk op
dus bijvoorbeeld gister, we kregen gasten en dan gaan we gewoon samen even door het huis
de een met de stofzuiger en de ander met de dweil bij wijze van spreken
Is gezelliger en handiger en minder rigide dan van die lijstjes
Wow dat is echt nastyquote:Op donderdag 17 november 2011 19:08 schreef twi het volgende:
Gewoon terloops wanneer jullie samen ergens op een verjaardag ofzo zijn vragen wat de vriendjes van je vriendinnen nou doen om te voorkomen dat ze zo snel een vieze zweetlucht krijgen,
Dat had ik in het begin ook inderdaad (en mijn vriend ook andersom) dan komt ie thuis en heb ik 4 wassen gedraaid en de vaatwasser gedaan maar niet stof gezogen bijvoorbeeld en zei hij oh had je niet ff kunnen zuigen? baf ook meteen gedoequote:Op donderdag 17 november 2011 19:13 schreef Principessa het volgende:
Doet hij echt niets of zie jij het niet? Als ik weer eens het hele huis heb schoongemaakt, denk ik ook weleens dat ik alles doe. Ondertussen heeft hij echter het vuilnis buiten gezet, 15 schilderijtjes opgehangen en de afwasmachine in-en uitgeruimd. Dat vergeet ik soms, maar uiteindelijk doen we allebei even veel.
ik ben ook een man, maar ik ga geen dingen verzinnen als degene tegen wie ik spreek weet dat het niet zo is.quote:Op donderdag 17 november 2011 19:08 schreef twi het volgende:
Lijstjes werken inderdaad niet, en je als z'n moeder gedragen al helemaal niet. Ruzie om het huishouden zal de meeste mannen een worst zijn. Gewoon terloops wanneer jullie samen ergens op een verjaardag ofzo zijn vragen wat de vriendjes van je vriendinnen nou doen om te voorkomen dat ze zo snel een vieze zweetlucht krijgen, misschien doet 'ie er uit schaamte wat aan. Al is het best een kwalijke zaak dat 'ie blijkbaar niet de motivatie heeft om het voor jou iets te verbeteren.
Een vieze mok hier en daar een dag te lang laten staan en zonder je haren te kammen de badkamer uit is tot daar aan toe (of zijn eigenlijk non-issues), maar de viezigheid zich op laten stapelen is niet fris natuurlijk.
[..]
Tsja, een man zegt daar natuurlijk alleen maar mee dat 'ie geen zin heeft om het op te ruimen, daar moet je verder niks persoonlijks achter zoeken. We zijn nu eenmaal niet zo creatief in argumenten verzinnen waarom we iets niet willen doen.
Daarom moet je dat ook nooit bij een vriendin doenquote:Op donderdag 17 november 2011 19:14 schreef rhubarbje het volgende:
Wow dat is echt nasty
als mijn vriend me ooit zo zou gaan behandelen ben ik echt meteen weg
'goh wat doe jij om zo slank te blijven? rhu is wat dik geworden sinds we samen wonen'
wtf dan lig je echt meteen buiten hoor
Kan me niet voorstellen dat een man dat wel kan waarderen dat je zulke persoonlijke dingen in de groep gooit om hem te manipulerenquote:Op donderdag 17 november 2011 19:18 schreef twi het volgende:
[..]
Daarom moet je dat ook nooit bij een vriendin doen
ff? Er ging bij ons zeker twee jaar overheen voordat we die balans een beetje hadden gevondenquote:Op donderdag 17 november 2011 19:16 schreef rhubarbje het volgende:
[..]
samen wonen is ff je balans zoeken ook natuurlijk
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |