FOK!forum / Relaties & Psychologie / [Als versieren niet zo makkelijk gaat] #456 Waar we ballen kweken
Kaneelstokjezondag 13 november 2011 @ 20:24
123prep.jpg
Wat?

Deze reeks is niet zozeer puur gericht op de daadwerkelijke methodiek van het versieren, maar op de mentale problematiek van de mensen die maken dat ze dus sowieso al een achterstand lopen als het gaat om het benaderen van vrouwen (of mannen).

Wat bedoel je daarmee?

Sommige mensen zouden nog liever bungee-jumpen dan dat ze een vrouw/man aanspreken. Mensen met een sociale achterstand of een anderzijds verwaarloosd leven waardoor ze niet eens meer al te sterk in hun schoenen staan. Nieuw contact met andere mensen is té eng.

Maar je wil toch versieren?

Er is in de reeks al advies gegeven over het echte versieren. Dat je het als bovenstaand persoon, of als je je uiterlijk niet enorm mee hebt, niet moet proberen in het 'echte' uitgaansleven. Onzekerheid wordt bij dat soort gelegenheden enorm snel opgepikt.

Hoe ontmoet ik dan nieuwe mensen?

Ga weg bij je ouders om ergens te studeren / werken. Het liefst in een flatje, leer stapsgewijs je buren kennen, ga op een sport, ga elke week een paar keer naar de bibliotheek met wat huiswerk of een boek. Er kan dan vanalles gebeuren, en zeg nou zelf, dat is toch veel productiever dan uitgaan. Twee vliegen in één klap.

Om zelfverzekerder over te komen en te worden zijn er de volgende tips:

1. Loop rechtop.

2. Kijk niet steeds naar de grond.

3. Begin met iedereen oogcontact te maken. Bij de kassa bijvoorbeeld als je je wisselgeld terug krijgt. Vergeet dan niet een klein beetje te lachen natuurlijk, zo vriendelijk mogelijk.

4. Grijp geen vrouwen bij edele delen want dan krijg je patsen.

5. Wil je oefenen met conversaties, maar heb je écht geen mogelijkheid om vrouwen aan te spreken, ga dan een winkel binnen met een vrouwelijke bediende en stel haar wat vragen over producten. Ze hangt aan je lippen, want ze heeft weinig keus.

6. Eet elke dag een stengel selderij.

7. Vriendschappen met vrouwen zijn zeer welkom. Zo leer je ze kennen, studiemateriaal voor mogelijke relaties. Ga niet lopen huilen als een vrouw je enkel als vriend ziet. Gebruik dat.

8. Online versieren is een leuke eerste stap. Wees daar niet bang voor, ze kunnen je niet zien.

Enkele pointers voor online versieren:

1. Gebruik altijd hoofdletters en andere regels van punctuatie.

2. Matig uw gebruik van en de duim omhoog posticon en gebruik deze wijselijk op momenten waar u echt even ietwat superieur, alwetend en denigrerend wil overkomen. Dit zal uw alpha-status op FOK verhogen en waarschuwt andere mannelijke users ervoor dat ze niks met u moeten starten, want u bent verbaal zeer behendig.

3. Dat is het eigenlijk wel. Alle bommen los als je online bent, wees alleen niet zielig.

Uitgebreide info over eenzaamheid en onzekerheid:

SPOILER
De mentale problematiek van de categorie gebruikers die we hier willen helpen. Die hebben baat bij advies over hoe ze hun houding moeten verbeteren, hun visie.

De visie is vaak dat vrouwen superieur zijn, dat ze je heel snel zullen afsnauwen als je iets fout doet en dat je dus enorm huiverig voor ze moet zijn. De vrouw wordt gezien als iets onbereikbaars, zo schoon, edel en zacht. Hoe kan een vrouw, zo perfect, oog hebben voor iets dat imperfect is. Vooral vanwege wat mentale problemen wordt dit gevoel alleen maar versterkt, mooie vrouwen zijn enkel voor macho mannen in soap-series, niet voor losers met depressie, enz.

Het enige nuttige wat we hier over kunnen zeggen is dat je er niet te zwaar aan moet tillen. Er zijn een aantal ervaringen in het leven, sommige minder positief dan andere, die je doen inzien wat er echt belangrijk is, die je doen inzien voor welke dingen je echt bang moet zijn. Dan wordt het al gauw een stuk makkelijker om vrouwen te zien als 'normale' mensen, wat ze ook zijn. Ze poepen om de dag, hebben zeer vervelende gebruiken en enkel als ze een zeer mooi innerlijk hebben mag je ze naar mijn mening enorm overwaarderen op een idealistisch en romantische manier. Dat is dan ook gelijk een veilig iets om te doen, omdat zulke vrouwen lief tegen je zullen blijven.

Relativeren is wellicht het woord dat ik zoek. Diep relativeren als het om vrouwen gaat.

Zo'n houding heeft wel wat zelfverzekerdheid nodig. Niet op- en top arrogantie, maar wees eens blij met jezelf. Je hebt misschien een zwaar leven achter de rug, geef jezelf een klop op de schouders dat je nog steeds kan lopen en nog niet bezweken bent. Vrouwen hebben hier vaak een zwak voor, maar enkel als je dit niet constant loopt te ventileren. Het is nergens voor nodig om zelfs online, waar je jezelf en je emoties makkelijk kan bedekken, jezelf te gedragen als emotioneel wrak. Ik kan bijvoorbeeld zware problemen hebben gehad in m'n leven, geen hond die het ziet mocht dat zo zijn. Dat helpt dan weer, dat helpt enorm, bouw jezelf opnieuw op met je verworven resilience. Heb wat trots, realiseer je dat het leven kut is, maar dat je pas van deze aardkloot af wil als je eindelijk eens goed geneukt hebt en niet eerder, om het plat te zeggen.

Door te blijven hangen in je problemen, en terwijl ik dit typ klinkt het al heel gauw cliché, ga je nooit vooruit denken. Zo blijf je je minderwaardig voelen, terwijl je dat juist niet bent. Je hebt al meer bagage dan menig mooie vrouw, meer levenservaring, zij vaak nog niet. Gedraag je dan ook zo. 99 problems and a bitch ain't one.

Zijn er vragen, stel ze, desnoods via PM of DM.

Er zijn best wel veel mensen in Nederland die aan eenzaamheid lijden. Mensen die dingen hebben meegemaakt, waardoor ze moeilijk sociale en intieme contacten kunnen opbouwen. Sommige mensen werden zwaar gepest voor wat voor reden dan ook, en nu hebben ze zware onzekerheden die hen belemmerd in hun dagelijkse leven. Andere mensen hebben een hele nare thuis en familie situatie gehad, waardoor ze nooit de vaardigheden hebben kunnen leren om echte vrienden te maken en liefde te vinden. Misschien kregen ze een ziekte, misschien lag het gewoon aan hen manier van denken, misschien was het een combinatie van verschillende oorzaken.

Gelukkig kunnen mensen die IRL niet durven om mensen aan te spreken of om hulp te zoeken voor hun problemen, dat nog steeds anoniem via het internet doen. Daarom dacht ik dat we een topic konden maken voor mensen die aan extreme eenzaamheid leiden en dat ze hier hun ervaringen, problemen en levensverhaal konden zetten en erover praten. En dan kunnen mensen die er zin in hebben, advies en inzicht geven over hun situatie en heel misschien kunnen de mensen die aan eenzaamheid leiden een manier vinden om hun vicieuze cirkel te doorbreken.

Een sociaal netwerk opbouwen lijkt mij een centraal thema voor deze reeks. Het is een goede oplossing voor eenzaamheid. En als je je niet eenzaam voelt, is het waarschijnlijk ook de moeite waard.

De aard van dat sociale contact is van belang. Staat in het contact het contact zelf centraal of staat een activiteit centraal en is het contact een spin-off. Als het contact centraal staat zijn er natuurlijk allerlei gradaties mogelijk in de mate van nabijheid / intimiteit.

Hechte vriendschappen ontstaan alleen over langere tijd en moet je onderhouden. Intieme vriendschapen kunnen ook op korte termijn ontstaan met geestverwanten.
NOTE: Dit topic is niet gemaakt voor alleen één persoon. Het wordt verwacht dat je ook ruimte laat voor andere mensen die hun ervaringen (en oplossingen) willen delen. Als niemand met anders iets te zeggen heeft, mag je dan wel doorgaan met wat jij wil zeggen. Maar als je merkt dat er een nieuweling erbij komt, geef hem de ruimte om ook zijn verhaal te doen.

Er is een meet op komst, aanmelden kan hier: Meet Aanmeld topic versieren op latere leeftijd

De reeks is hernoemd naar "Als versieren niet zo makkelijk gaat" omdat dit de lading beter dekt dan de vorige topic titel.

De OP vind je hier

Daar gaan we weer!
minibeerzondag 13 november 2011 @ 20:25
quote:
9s.gif Op zondag 13 november 2011 20:22 schreef Myraela het volgende:
Vrouwen praten veel opener en eerlijker merk ik juist altijd. Ook tegen vriendinnen. Terwijl mannen alleen maar pronken maar nooit iets inhoudelijks zeggen.
Oh, merk ik niks van.
Myraelazondag 13 november 2011 @ 20:25
Ik sla over.
Capstanzondag 13 november 2011 @ 20:25
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 20:23 schreef Moonwalk het volgende:

[..]

Waarom? :)
Het zit me niet en het staat me niet. Reden genoeg :P
Kaneelstokjezondag 13 november 2011 @ 20:25
quote:
14s.gif Op zondag 13 november 2011 20:25 schreef Myraela het volgende:
Ik sla over.
Wat sla je over, poepie :*
kreezondag 13 november 2011 @ 20:25
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 20:23 schreef Moonwalk het volgende:

[..]

Ik denk niet dat het perse een statussymbool is, ik vind het zelf bij sommige mensen gewoon heel erg leuk staan en bij andere weer niet. Daarom blijft het een persoonlijke mening, het is namelijk maar een colbertje en niet meteen een heel pak :) maarja hetzelfde kunnen mensen zeggen over: het is maar een leren broek en niet een heel leer pakje. Dus mensen moeten gewoon zichzelf blijven maar er is niks mis met openstaan voor suggesties die goed zijn bedoeld :)
JA eens, maar lijkt me nog het beste dat je op jezelf afgaat altijd.
(ja bruiloft ofzo dan kom je er niet onderuit denk ik. Althans dat is dan mijn ervaring ;) )
rhubarbjezondag 13 november 2011 @ 20:25
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 20:22 schreef tijnbrein het volgende:

[..]

Wat is daar nu wanhopig aan? Als je relatie hebt ga je toch ook samen shoppen?
nee?
we gaan toch ook niet elke keer samen boodschappen doen
kei onpraktisch haha
minibeerzondag 13 november 2011 @ 20:25
quote:
14s.gif Op zondag 13 november 2011 20:25 schreef Myraela het volgende:
Ik sla over.
Jij mag die van heloef wel hebben dan.
heloefzondag 13 november 2011 @ 20:25
quote:
11s.gif Op zondag 13 november 2011 20:23 schreef benzin het volgende:

[..]

Houden van is zo groot, maar ik vind haar lief en op de foto ziet ze er leuk uit. Als haar relatie ooit uit gaat dan hoop ik dat ze al mijn liefdevolle opmerkingen niet vergeten is :+
Zeg ik heb wel de eerste optie he, ik ben een van de 3 mannen in haar leven.
heloefzondag 13 november 2011 @ 20:26
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 20:25 schreef minibeer het volgende:

[..]

Jij mag die van heloef wel hebben dan.
Nee ze mag er wat uit zuigen.
heloefzondag 13 november 2011 @ 20:26
quote:
99s.gif Op zondag 13 november 2011 20:24 schreef Kaneelstokje het volgende:

[..]

Duurt het zo lang om ballen te kweken?
Nee maar ik heb "eisen" voor de eerste keer.
formerjellybeanzondag 13 november 2011 @ 20:26
Dat ligt eraan , ik lig vaak met de roddelmeisjes in de clinch die heel erg een idee hebben hoe relaties en hoe je qua sex moet zijn en dat is vooral niet over praten en vooral niet doen.
De jongens zijn er vaak veel makkelijker in en als er sexgrappen worden gemaakt doe ik makkelijk mee.
rhubarbjezondag 13 november 2011 @ 20:26
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 20:23 schreef Bartholomeus het volgende:

[..]

Ik wilde er eerst ook niet aan, maar het is echt waar. Natuurlijk zijn er ook Nederlandse vrouwen zat die zich wel laten benaderen of zelf met iemand een praatje aanknopen, maar het merendeel gewoon niet, of in ieder geval niet met mij. Over de grens, en je hoeft er niet ver voor hoor, gaat dat gewoon helemaal anders. Even voor de beeldvorming: ik studeerde in Venlo en ging stappen in Duitsland, 10km verderop in letterlijk de eerste disco die voorhanden was. Heb nog nooit zo'n leuke avond gehad :Y Later kwamen er uitwisselingsstudentes in beeld uit onder andere Frankrijk, Spanje, Italië, Portugal, Finland, Zweden en UK. Echt, het is een wereld van verschil :)
Dus 1 leuke avond in duitsland heeft het lot van alle nederlandse vrouwen bezegelt?
ja dat is ontzettend logisch :')

kom op kerel, beetje logica en zelfreflectie
je komt nu weer heel dom over
minibeerzondag 13 november 2011 @ 20:27
quote:
14s.gif Op zondag 13 november 2011 20:26 schreef heloef het volgende:

[..]

Nee ze mag er wat uit zuigen.
Zeg, ik wou het een beetje netjes houden.
tijnbreinzondag 13 november 2011 @ 20:27
quote:
99s.gif Op zondag 13 november 2011 20:24 schreef Kaneelstokje het volgende:

[..]

Duurt het zo lang om ballen te kweken?

[..]

Hehehe, waarom zou je dat doen?
Tsja ik moest het kwijt :')

quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 20:25 schreef rhubarbje het volgende:

[..]

nee?
we gaan toch ook niet elke keer samen boodschappen doen
kei onpraktisch haha
Dat bedoel ik toch ook helemaal niet :) kleren kopen bijvoorbeeld
benzinzondag 13 november 2011 @ 20:27
quote:
8s.gif Op zondag 13 november 2011 20:25 schreef heloef het volgende:

[..]

Zeg ik heb wel de eerste optie he, ik ben een van de 3 mannen in haar leven.
Sorry meneer heloef :@
FkTwkGs2012zondag 13 november 2011 @ 20:27
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 20:23 schreef tijnbrein het volgende:

[..]

Hoezo?
winkelen je hobby ja?
Kaneelstokjezondag 13 november 2011 @ 20:28
quote:
14s.gif Op zondag 13 november 2011 20:26 schreef heloef het volgende:
Zeg ik heb wel de eerste optie he, ik ben een van de 3 mannen in haar leven.

[..]

Nee maar ik heb "eisen" voor de eerste keer.
Ja,daarom heb je ballen nodig om het meisje waar je verliefd op bent mee uit te vragen. Of aan te spreken. Of te zoenen.
rhubarbjezondag 13 november 2011 @ 20:28
quote:
9s.gif Op zondag 13 november 2011 20:22 schreef Myraela het volgende:
Vrouwen praten veel opener en eerlijker merk ik juist altijd. Ook tegen vriendinnen. Terwijl mannen alleen maar pronken maar nooit iets inhoudelijks zeggen.
dat is dus ook mijn ervaring
tijnbreinzondag 13 november 2011 @ 20:28
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 20:27 schreef FkTwkGs2012 het volgende:

[..]

winkelen je hobby ja?
Dat zeker niet. :o Maar soms heb je nieuwe kleren nodig :P
minibeerzondag 13 november 2011 @ 20:28
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 20:26 schreef rhubarbje het volgende:

[..]

Dus 1 leuke avond in duitsland heeft het lot van alle nederlandse vrouwen bezegelt?
ja dat is ontzettend logisch :')

kom op kerel, beetje logica en zelfreflectie
je komt nu weer heel dom over
Valt wel mee hoe dom hij overkomt. Ik heb het wel vaker gehoord, dat buitenlandse vrouwen makkelijker zijn. Is misschien ook wel zo, nu ik erover nadenk.
Het is natuurlijk wel een enorme generalisatie.
rhubarbjezondag 13 november 2011 @ 20:29
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 20:27 schreef tijnbrein het volgende:

[..]

Tsja ik moest het kwijt :')

[..]

Dat bedoel ik toch ook helemaal niet :) kleren kopen bijvoorbeeld
ja dat bedoel ik ook tijn

maar ik ga toch niet elke keer mee? dat is kei onpraktisch
en daarom vergeleek ik het met boodschappen doen
daar heb je toch ook niet 2 mensen voor nodig
heloefzondag 13 november 2011 @ 20:29
quote:
99s.gif Op zondag 13 november 2011 20:28 schreef Kaneelstokje het volgende:

[..]

Ja,daarom heb je ballen nodig om het meisje waar je verliefd op bent mee uit te vragen. Of aan te spreken. Of te zoenen.
Ja maar dat proces, plus het vinden van een leuk meisje duurt wel even.

Ik zou het makkelijk kunnen doen en alles wat aanduwbaar is aanspreken en het vervolgens met een of andere dronken Cindy doen, maar dat is ook weer zoiets he.
kreezondag 13 november 2011 @ 20:30
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 20:28 schreef rhubarbje het volgende:

[..]

dat is dus ook mijn ervaring
Denk het niet hoor, misschien tegen vriendinnen, maar tegen mannen zijn ze een stuk minder openhartig, of noem het geheimzinniger, terwijl ik meestal gelijk zeg wat ik denk.

Ja dit kan aan mijn ervaring liggen ook maar zo maak ik het mee tot nu toe bij de meesten.
En het werkt in m'n nadeel dat ik gelijk te eerlijk ben, dat mag toch wel duidelijk zijn onderhand??
Bartholomeuszondag 13 november 2011 @ 20:30
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 20:26 schreef rhubarbje het volgende:

[..]

Dus 1 leuke avond in duitsland heeft het lot van alle nederlandse vrouwen bezegelt?
ja dat is ontzettend logisch :')

kom op kerel, beetje logica en zelfreflectie
je komt nu weer heel dom over
Kom op schat, iets minder ongenuanceerd. Het gaat niet over 1 maar talloze leuke avonden en niet over alle maar een groot gedeelte van de Nederlandse vrouwen. Naar mijn ervaring 3 kwart ofzo, maar heej, ik zal wel de verkeerde vrouwen getroffen hebben dan ofzo, whatever floats your boat :)
rhubarbjezondag 13 november 2011 @ 20:30
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 20:28 schreef minibeer het volgende:

[..]

Valt wel mee hoe dom hij overkomt. Ik heb het wel vaker gehoord, dat buitenlandse vrouwen makkelijker zijn. Is misschien ook wel zo, nu ik erover nadenk.
Het is natuurlijk wel een enorme generalisatie.
Ja ik heb het ook vaker gehoord maar nooit ondersteund door enig zinnig argument
en alleen maar uit het type 'nee mijn braziliaanse vriendin is echt niet op mijn geld gevallen! maar na 2 dagen wist ze gewoon dat ik de man van haar dromen was en zijn we getrouwd en in nederland gaan wonen'
rhubarbjezondag 13 november 2011 @ 20:32
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 20:30 schreef kree het volgende:

[..]

Denk het niet hoor, misschien tegen vriendinnen, maar tegen mannen zijn ze een stuk minder openhartig, of noem het geheimzinniger, terwijl ik meestal gelijk zeg wat ik denk.

Ja dit kan aan mijn ervaring liggen ook maar zo maak ik het mee tot nu toe bij de meesten.
En het werkt in m'n nadeel dat ik gelijk te eerlijk ben, dat mag toch wel duidelijk zijn onderhand??
nou ik heb geen op geslacht gescheiden vriendengroepen en ik merk juist dat de vrouwen in de groep gewoon doorpraten als het gaat over seks terwijl de mannen opeens wel 8 keer naar de koelkast gaan voor meer bier
vooral als het een beetje persoonlijk en concreet word
tijnbreinzondag 13 november 2011 @ 20:32
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 20:29 schreef rhubarbje het volgende:

[..]

ja dat bedoel ik ook tijn

maar ik ga toch niet elke keer mee? dat is kei onpraktisch
en daarom vergeleek ik het met boodschappen doen
daar heb je toch ook niet 2 mensen voor nodig
Het hoeft ook niet inderdaad en het kan ook niet altijd. :) Dat neemt niet weg dat je het wel samen doet. Ik zou het wel leuk vinden om met mijn vriendin samen en nieuwe bril uit te zoeken. zij moet er tenslotte tegen aan kijken :P
rhubarbjezondag 13 november 2011 @ 20:33
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 20:30 schreef Bartholomeus het volgende:

[..]

Kom op schat, iets minder ongenuanceerd. Het gaat niet over 1 maar talloze leuke avonden en niet over alle maar een groot gedeelte van de Nederlandse vrouwen. Naar mijn ervaring 3 kwart ofzo, maar heej, ik zal wel de verkeerde vrouwen getroffen hebben dan ofzo, whatever floats your boat :)
hij komt zelf met 'die ene avond' als argument, ik niet
dan mag ik ook gewoon je argument onderuit halen
zo werken discussies

en ik ben niet ongenuanceerd, ik schrijf niet de hele nederlandse vrouwelijke bevolking af omdat ik een aardige duitse heb ontmoet :')
minibeerzondag 13 november 2011 @ 20:33
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 20:30 schreef rhubarbje het volgende:

[..]

Ja ik heb het ook vaker gehoord maar nooit ondersteund door enig zinnig argument
en alleen maar uit het type 'nee mijn braziliaanse vriendin is echt niet op mijn geld gevallen! maar na 2 dagen wist ze gewoon dat ik de man van haar dromen was en zijn we getrouwd en in nederland gaan wonen'
Ik heb het niet over importvrouwen nu :P. Ik heb ook wel eens van buitenlanders gehoord dat nederlandse meisjes niet zo aardig zijn. Dat is toch een argument? (Zij het een niet zo sterke, maar ik zie niet in wat in deze context wel een sterk argument is, aangezien je eigenlijk alleen maar een oordeel kan vellen op basis van je eigen ervaringen).
rhubarbjezondag 13 november 2011 @ 20:33
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 20:32 schreef tijnbrein het volgende:

[..]

Het hoeft ook niet inderdaad en het kan ook niet altijd. :) Dat neemt niet weg dat je het wel samen doet. Ik zou het wel leuk vinden om met mijn vriendin samen en nieuwe bril uit te zoeken. zij moet er tenslotte tegen aan kijken :P
het is echt geen 'relatie onderdeel' of zo
volgens mij shoppen meer mensen in een relatie apart dan samen
vooral als je al ff samen bent (in het begin doe je alles samen en is het briljant :') zelfs poetsen)
kreezondag 13 november 2011 @ 20:34
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 20:32 schreef rhubarbje het volgende:

[..]

nou ik heb geen op geslacht gescheiden vriendengroepen en ik merk juist dat de vrouwen in de groep gewoon doorpraten als het gaat over seks terwijl de mannen opeens wel 8 keer naar de koelkast gaan voor meer bier
vooral als het een beetje persoonlijk en concreet word
Ja komt dus omdat je vrouw bent. hahaha
Ben je ook zo eerlijk tegen jongens, of wellicht willen die het niet eens horen
Kaneelstokjezondag 13 november 2011 @ 20:34
quote:
14s.gif Op zondag 13 november 2011 20:29 schreef heloef het volgende:

[..]

Ja maar dat proces, plus het vinden van een leuk meisje duurt wel even.

Ik zou het makkelijk kunnen doen en alles wat aanduwbaar is aanspreken en het vervolgens met een of andere dronken Cindy doen, maar dat is ook weer zoiets he.
Je moet doen wat jou goeddunkt.
Persoonlijk was ik er nog niet klaar voor toen het gebeurde en achteraf had ik ook beter een ander meisje uit kunnen zoeken. Als ik mezelf kon waarschuwen, zou ik dat hebben gedaan.
rhubarbjezondag 13 november 2011 @ 20:36
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 20:33 schreef minibeer het volgende:

[..]

Ik heb het niet over importvrouwen nu :P. Ik heb ook wel eens van buitenlanders gehoord dat nederlandse meisjes niet zo aardig zijn. Dat is toch een argument? (Zij het een niet zo sterke, maar ik zie niet in wat in deze context wel een sterk argument is, aangezien je eigenlijk alleen maar een oordeel kan vellen op basis van je eigen ervaringen).
ik heb het ook niet over importvrouwen
ik heb het over naïeve mannen die op vakantie gaan en denken dat hun issues als sneeuw voor de zon verdwenen zijn omdat een of andere vrouw het wel ziet zitten om hun liefje te zijn de komende 2 weken en gepampert te worden

jij hebt wel eens iets van iemand gehoord? en dat is een argument om een hele bevolkingsgroep af te schrijven?
never mind, een discussie is zinloos zie ik wel als dit je argumenten zijn en als je denkt dat eigen ervaringen het sterkste argument zijn :')

heb je wel ooit leren discussiëren en debatteren?
heloefzondag 13 november 2011 @ 20:36
quote:
99s.gif Op zondag 13 november 2011 20:34 schreef Kaneelstokje het volgende:

[..]

Je moet doen wat jou goeddunkt.
Persoonlijk was ik er nog niet klaar voor toen het gebeurde en achteraf had ik ook beter een ander meisje uit kunnen zoeken. Als ik mezelf kon waarschuwen, zou ik dat hebben gedaan.
Kijk dat probeer ik te voorkomen.
Ik ben echt niet opzoek naar de ware.
Maar wel naar de juiste voor dat moment en daar heb ik maar een simpele eis aan ik moet haar leuk vinden. Simpel.
tijnbreinzondag 13 november 2011 @ 20:36
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 20:33 schreef rhubarbje het volgende:

[..]

het is echt geen 'relatie onderdeel' of zo
volgens mij shoppen meer mensen in een relatie apart dan samen
vooral als je al ff samen bent (in het begin doe je alles samen en is het briljant :') zelfs poetsen)
Oh dat zal best :) nog geen ervaring mee
rhubarbjezondag 13 november 2011 @ 20:36
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 20:34 schreef kree het volgende:

[..]

Ja komt dus omdat je vrouw bent. hahaha
Ben je ook zo eerlijk tegen jongens, of wellicht willen die het niet eens horen
ik snap weer niet wat je probeert te zeggen
Bartholomeuszondag 13 november 2011 @ 20:37
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 20:33 schreef rhubarbje het volgende:

[..]

hij komt zelf met 'die ene avond' als argument, ik niet
dan mag ik ook gewoon je argument onderuit halen
zo werken discussies

en ik ben niet ongenuanceerd, ik schrijf niet de hele nederlandse vrouwelijke bevolking af omdat ik een aardige duitse heb ontmoet :')
De ene avond was slechts een voorbeeld, met enige logica had je kunnen nagaan dat je niet maar één dag gaat studeren (soit, maar je krijgt geen diploma, en dat heb ik dan net weer wel :P ) en dat er dus meerdere avonden geweest moeten zijn. Verder heb ik ook nergens de gehele Nederlandse vrouwelijke bevolking afgeschreven. Ik heb alleen ervaren dat de omgang met vrouwen in z'n algemeenheid in het buitenland anders is dan in Nederland, en dat die mij beter bevalt. Dat wil niet zeggen dat er in Nederland geen vrouwen zijn die benaderbaar zijn ;) Een olifant is groot, niet alle grote dieren zijn olifanten ;)
Kaneelstokjezondag 13 november 2011 @ 20:38
quote:
14s.gif Op zondag 13 november 2011 20:36 schreef heloef het volgende:

[..]

Kijk dat probeer ik te voorkomen.
Ik ben echt niet opzoek naar de ware.
Maar wel naar de juiste voor dat moment en daar heb ik maar een simpele eis aan ik moet haar leuk vinden. Simpel.
Een beetje vertrouwen kan ook geen kwaad, me dunkt!
Nog iemand tegengekomen bij uitgaan na 3fm?
DenWauwelaarzondag 13 november 2011 @ 20:39
wat een gelul hier, maar wordt er al gebatst?
kreezondag 13 november 2011 @ 20:39
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 20:36 schreef rhubarbje het volgende:

[..]

ik snap weer niet wat je probeert te zeggen
Jij zegt dat je open ben over alles, maar de mannen lopen naar de koelkast als jij persoonlijk wil zijn?
Dat begrijp ik eruit, dus oftewel mannen zitten helemaal niet te wachten op alle (oude) verhalen van die meiden dus gaan ze liever een biertje doen.

En dan de meiden van "weet je nog die" "wat ik laatst met die andere gozer deed" blabla dat soort verhalen.

Ik wil dat niet horen, ik wil horen vindt je leuk schat O+ al die andere verhalen houden ze maar voor de vriendinnen. ;)
minibeerzondag 13 november 2011 @ 20:39
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 20:36 schreef rhubarbje het volgende:

[..]

ik heb het ook niet over importvrouwen
ik heb het over naïeve mannen die op vakantie gaan en denken dat hun issues als sneeuw voor de zon verdwenen zijn omdat een of andere vrouw het wel ziet zitten om hun liefje te zijn de komende 2 weken en gepampert te worden

jij hebt wel eens iets van iemand gehoord? en dat is een argument om een hele bevolkingsgroep af te schrijven?
never mind, een discussie is zinloos zie ik wel als dit je argumenten zijn en als je denkt dat eigen ervaringen het sterkste argument zijn :')

heb je wel ooit leren discussiëren en debatteren?
Ja. En ik zeg net: het lijkt me ook redelijk onmogelijk om een goed argument in deze discussie aan te voeren, omdat het over een mensen op de hele wereld gaat. Nogal logisch dat ik die niet allemaal persoonlijk ken. En het enige wat jij doet is alle argumenten afschrijven omdat het om een op zichzelf staande situatie zou zijn.
rhubarbjezondag 13 november 2011 @ 20:39
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 20:37 schreef Bartholomeus het volgende:

[..]

De ene avond was slechts een voorbeeld, met enige logica had je kunnen nagaan dat je niet maar één dag gaat studeren (soit, maar je krijgt geen diploma, en dat heb ik dan net weer wel :P ) en dat er dus meerdere avonden geweest moeten zijn. Verder heb ik ook nergens de gehele Nederlandse vrouwelijke bevolking afgeschreven. Ik heb alleen ervaren dat de omgang met vrouwen in z'n algemeenheid in het buitenland anders is dan in Nederland, en dat die mij beter bevalt. Dat wil niet zeggen dat er in Nederland geen vrouwen zijn die benaderbaar zijn ;) Een olifant is groot, niet alle grote dieren zijn olifanten ;)
dus het feit dat hij meerdere dagen heeft gestudeerd leidt automatisch tot het feit dat ie vaak in duitsland ging stappen? dat moet ik aflezen van het argument dat ie geeft waarin hij het over die ene avond heeft?
afgaande op hoe vaak ik mensen hier op stap zie gaan ga ik uit van iets heel anders :')

jullie hebben echt geen kaas gegeten van discussiëren :')

maar dat daar gelaten: ik ben er heilig van overtuigd dat het tussen jullie oren zit en jullie daarom meer 'succes' hebben in het buitenland
of meer succes ervaren
want ik zie hier niemand met een mooie spaanse vriendin of zo
heloefzondag 13 november 2011 @ 20:39
quote:
99s.gif Op zondag 13 november 2011 20:38 schreef Kaneelstokje het volgende:

[..]

Een beetje vertrouwen kan ook geen kwaad, me dunkt!
Nog iemand tegengekomen bij uitgaan na 3fm?
We zijn nooit uitgeweest.
We werden er niet uitgetrapt dus dan blijf je hangen he. :')

Wel een enorm mooi meisje gezien, was daar omdat ze op een kalender stond.
tijnbreinzondag 13 november 2011 @ 20:40
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 20:39 schreef DenWauwelaar het volgende:
wat een gelul hier, maar wordt er al gebatst?
Nee seks is vies
DenWauwelaarzondag 13 november 2011 @ 20:40
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 20:40 schreef tijnbrein het volgende:

[..]

Nee seks is viesteveel gevraagd
heloefzondag 13 november 2011 @ 20:41
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 20:39 schreef DenWauwelaar het volgende:
wat een gelul hier, maar wordt er al gebatst?
Nee!
gewoonfayezondag 13 november 2011 @ 20:41
Waar gaat het hier over?
rhubarbjezondag 13 november 2011 @ 20:41
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 20:39 schreef kree het volgende:

[..]

Jij zegt dat je open ben over alles, maar de mannen lopen naar de koelkast als jij persoonlijk wil zijn?
Dat begrijp ik eruit, dus oftewel mannen zitten helemaal niet te wachten op alle (oude) verhalen van die meiden dus gaan ze liever een biertje doen.

En dan de meiden van "weet je nog die" "wat ik laatst met die andere gozer deed" blabla dat soort verhalen.

Ik wil dat niet horen, ik wil horen vindt je leuk schat O+ als die andere verhalen houden ze maar voor de vriendinnen. ;)
Nee ik zeg dat als wij in onze vriendengroep praten over sex en de vragen persoonlijk en concreet worden mannen in mijn ervaring sneller afhaken dan vrouwen

en nee ik heb het niet over oh die kerel van gister had een pik van 20 centimeter verhalen
daar zit niemand op te wachten
heloefzondag 13 november 2011 @ 20:41
quote:
1s.gif Op zondag 13 november 2011 20:41 schreef gewoonfaye het volgende:
Waar gaat het hier over?
Keiharde porno.
DenWauwelaarzondag 13 november 2011 @ 20:41
wat is het toch fijn om alleen thuis foute nummers mee te lallen.

Lady in Red in Flat vals
Kaneelstokjezondag 13 november 2011 @ 20:41
quote:
14s.gif Op zondag 13 november 2011 20:39 schreef heloef het volgende:

[..]

We zijn nooit uitgeweest.
We werden er niet uitgetrapt dus dan blijf je hangen he. :')

Wel een enorm mooi meisje gezien, was daar omdat ze op een kalender stond.
Hehehe. Ga je het deze week dan anders aanpakken?

quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 20:40 schreef tijnbrein het volgende:

[..]

Nee seks is vies
Wat Myraela ook vies maakt.
minibeerzondag 13 november 2011 @ 20:41
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 20:39 schreef rhubarbje het volgende:

maar dat daar gelaten: ik ben er heilig van overtuigd dat het tussen jullie oren zit en jullie daarom meer 'succes' hebben in het buitenland
of meer succes ervaren

want ik zie hier niemand met een mooie spaanse vriendin of zo
Dat zou kunnen ja. Maar iemand die heilig overtuigd is overtuig je ook niet zo snel van iets anders ;).
SPOILER
Dit gebruik van leestekens is niet geheel correct! Het zou natuurlijk moeten zijn:
"Dat zou kunnen, ja, maar iemand die heilig overtuigd is overtuig je ook niet zo snel van iets anders."
minibeerzondag 13 november 2011 @ 20:42
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 20:40 schreef DenWauwelaar het volgende:

[..]

Bij jou wel dan, casa nova?
kreezondag 13 november 2011 @ 20:42
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 20:41 schreef rhubarbje het volgende:

[..]

Nee ik zeg dat als wij in onze vriendengroep praten over sex en de vragen persoonlijk en concreet worden mannen in mijn ervaring sneller afhaken dan vrouwen

en nee ik heb het niet over oh die kerel van gister had een pik van 20 centimeter verhalen
daar zit niemand op te wachten
Maar waarom zouden die mannen afhaken volgens jou dan denk je?
Kaneelstokjezondag 13 november 2011 @ 20:42
quote:
1s.gif Op zondag 13 november 2011 20:41 schreef gewoonfaye het volgende:
Waar gaat het hier over?
Waarom jij wel eens single zou willen zijn.
heloefzondag 13 november 2011 @ 20:42
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 20:40 schreef tijnbrein het volgende:

[..]

Nee seks is vies
Axel en zijn kutslijm _O-
Mijn libido was meteen verwoest.
DenWauwelaarzondag 13 november 2011 @ 20:42
quote:
10s.gif Op zondag 13 november 2011 20:42 schreef minibeer het volgende:

[..]

Bij jou wel dan, casa nova?
ik ben allesbehalve een casa nova. Op het moment niet dus, dat lijkt me ook lastig typen... :')
gewoonfayezondag 13 november 2011 @ 20:43
quote:
99s.gif Op zondag 13 november 2011 20:42 schreef Kaneelstokje het volgende:

[..]

Waarom jij wel eens single zou willen zijn.
Omdat minder gezeik en meer vrijblijvend zoenen en misschien seks.
heloefzondag 13 november 2011 @ 20:43
quote:
99s.gif Op zondag 13 november 2011 20:41 schreef Kaneelstokje het volgende:

[..]

Hehehe. Ga je het deze week dan anders aanpakken?
Ik wil zeggen ja.
Maar ik denk van niet. :')
Kaneelstokjezondag 13 november 2011 @ 20:43
quote:
10s.gif Op zondag 13 november 2011 20:42 schreef heloef het volgende:

[..]

Axel en zijn kutslijm _O-
Mijn libido was meteen verwoest.
Hehehe, ik was het bijna vergeten.

Bij sommigen is het natuurlijk gewoon te ranzig. Bij anderen is het net water.
minibeerzondag 13 november 2011 @ 20:43
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 20:42 schreef DenWauwelaar het volgende:

[..]

ik ben allesbehalve een casa nova. Op het moment niet dus, dat lijkt me ook lastig typen... :')
Echte bazen fok!-en terwijl ze gepijpt worden :D.
rhubarbjezondag 13 november 2011 @ 20:44
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 20:42 schreef kree het volgende:

[..]

Maar waarom zouden die mannen afhaken volgens jou dan denk je?
omdat mannen volgens mij meer moeite hebben met praten over sex dan vrouwen

zoals myraela al zei: wel op een patserige manier maar niet op een open en eerlijke manier
Moonwalkzondag 13 november 2011 @ 20:44
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 20:44 schreef rhubarbje het volgende:

[..]

omdat mannen volgens mij meer moeite hebben met praten over sex dan vrouwen

zoals myraela al zei: wel op een patserige manier maar niet op een open en eerlijke manier
Eens
tijnbreinzondag 13 november 2011 @ 20:44
quote:
10s.gif Op zondag 13 november 2011 20:42 schreef heloef het volgende:

[..]

Axel en zijn kutslijm _O-
Mijn libido was meteen verwoest.
Dat heb ik gemist vertel :D
DenWauwelaarzondag 13 november 2011 @ 20:44
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 20:43 schreef minibeer het volgende:

[..]

Echte bazen fok!-en terwijl ze gepijpt worden :D.
Helaas ben ik geen echte baas :')

* Wauw : 'schat, mijn ballen horen er ook bij... '
Kaneelstokjezondag 13 november 2011 @ 20:45
quote:
1s.gif Op zondag 13 november 2011 20:43 schreef gewoonfaye het volgende:

[..]

Omdat minder gezeik en meer vrijblijvend zoenen en misschien seks.
Dus eigenlijk ben je niet klaar voor een relatie maar zit je er toch in 1. Sja...

quote:
14s.gif Op zondag 13 november 2011 20:43 schreef heloef het volgende:

[..]

Ik wil zeggen ja.
Maar ik denk van niet. :')
Gewoon doen. Maak een praatje in iedere winkel waar je komt en ga vrijdag of zaterdag uit in een andere tent en kijk daar eens om je heen.
rhubarbjezondag 13 november 2011 @ 20:45
quote:
99s.gif Op zondag 13 november 2011 20:42 schreef Kaneelstokje het volgende:

[..]

Waarom jij wel eens single zou willen zijn.
in het begin (na dat de roze wolkjes verdwenen waren) had ik dat gevoel wel eens

nu kan ik me niets heerlijkers voorstellen dan dit
en opnieuw single zijn lijkt me echt niks
Myraelazondag 13 november 2011 @ 20:45
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 20:43 schreef minibeer het volgende:

[..]

Echte bazen fok!-en terwijl ze gepijpt worden :D.
Ik zeg maar niets he.
FkTwkGs2012zondag 13 november 2011 @ 20:45
quote:
10s.gif Op zondag 13 november 2011 20:45 schreef Myraela het volgende:

[..]

Ik zeg maar niets he.
zeg maar wel wat ik verveel me.
WokkelKardinaalzondag 13 november 2011 @ 20:46
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 20:44 schreef rhubarbje het volgende:

[..]

omdat mannen volgens mij meer moeite hebben met praten over sex dan vrouwen

zoals myraela al zei: wel op een patserige manier maar niet op een open en eerlijke manier
Overhaaste generalisatie, rakkertje
rhubarbjezondag 13 november 2011 @ 20:46
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 20:44 schreef Moonwalk het volgende:

[..]

Eens
Nou dan zijn we al met 3 :P
begint op een aardige afspiegeling te lijken dan :P
minibeerzondag 13 november 2011 @ 20:46
quote:
10s.gif Op zondag 13 november 2011 20:45 schreef Myraela het volgende:

[..]

Ik zeg maar niets he.
Jou kennende is dat slim.
DenWauwelaarzondag 13 november 2011 @ 20:46
quote:
10s.gif Op zondag 13 november 2011 20:45 schreef Myraela het volgende:

[..]

Ik zeg maar niets he.
je moet alleen je mond opendoen als het nodig is :')
heloefzondag 13 november 2011 @ 20:46
quote:
10s.gif Op zondag 13 november 2011 20:45 schreef Myraela het volgende:

[..]

Ik zeg maar niets he.
You say it best, when you say nothing at all!
minibeerzondag 13 november 2011 @ 20:46
quote:
1s.gif Op zondag 13 november 2011 20:46 schreef WokkelKardinaal het volgende:

[..]

Overhaaste generalisatie, rakkertje
Ik wou het niet zeggen :P
kreezondag 13 november 2011 @ 20:46
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 20:44 schreef rhubarbje het volgende:

[..]

omdat mannen volgens mij meer moeite hebben met praten over sex dan vrouwen

zoals myraela al zei: wel op een patserige manier maar niet op een open en eerlijke manier
Ik denk dat mannen het wel over seks willen hebben, maar alleen met degene die ze leuk vinden en niet in een groepje waar ook vrouwen bij zitten (oftewel vriendinnen van degene die je leuk vind)

Met maten kan het dan wel weer, maar dan gaat het inderdaad op een andere manier en gaat het niet zo in de details.

Vandaar dat mannen zich dan ongemakkelijk gaan vinden als er meerdere vriendinnen en vriendjes bij zitten die een relatie hebben.

maarja pin me er niet op vast, dit is hoe ik het een beetje meemaakte niet dat ik er zelf veel ervaring mee heb. ;)
Bartholomeuszondag 13 november 2011 @ 20:46
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 20:39 schreef rhubarbje het volgende:

[..]

dus het feit dat hij meerdere dagen heeft gestudeerd leidt automatisch tot het feit dat ie vaak in duitsland ging stappen? dat moet ik aflezen van het argument dat ie geeft waarin hij het over die ene avond heeft?
afgaande op hoe vaak ik mensen hier op stap zie gaan ga ik uit van iets heel anders :')

jullie hebben echt geen kaas gegeten van discussiëren :')

maar dat daar gelaten: ik ben er heilig van overtuigd dat het tussen jullie oren zit en jullie daarom meer 'succes' hebben in het buitenland
of meer succes ervaren
want ik zie hier niemand met een mooie spaanse vriendin of zo
Beetje vreemd dat je tegen mij praat in de derde persoon, maargoed, dat zal wel bij jouw uitstekende debateerskills horen.

En nee, geen Spaanse. Wel een Duitse, al was het maar voor even :*

Bovendien, blijkbaar zijn wij niet in staat om fatsoenlijke argumenten aan te voeren en heb jij gelijk omdat jij daar heilig van overtuigd bent. Nou, tot zover je debateerskills :W
Kaneelstokjezondag 13 november 2011 @ 20:46
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 20:45 schreef rhubarbje het volgende:

[..]

in het begin (na dat de roze wolkjes verdwenen waren) had ik dat gevoel wel eens

nu kan ik me niets heerlijkers voorstellen dan dit
en opnieuw single zijn lijkt me echt niks
Ja, dat gevoel ken ik ook. Maar dat was niet omdat ik graag met anderen wilde rotzooien, maar omdat het me allemaal te snel ging.

quote:
10s.gif Op zondag 13 november 2011 20:45 schreef Myraela het volgende:

[..]

Ik zeg maar niets he.
Laat me raden, je hebt dat wl eens gedaan?
rhubarbjezondag 13 november 2011 @ 20:47
quote:
1s.gif Op zondag 13 november 2011 20:46 schreef WokkelKardinaal het volgende:

[..]

Overhaaste generalisatie, rakkertje
er staat volgens mij
waarmee ik bedoel in mijn ervaring

en aangezien uit de 4 dames die hier op dit moment aan het posten zijn er al 3 dezelfde mening hebben aangegeven....
:P
gewoonfayezondag 13 november 2011 @ 20:47
quote:
99s.gif Op zondag 13 november 2011 20:45 schreef Kaneelstokje het volgende:

[..]

Dus eigenlijk ben je niet klaar voor een relatie maar zit je er toch in 1. Sja...

[..]

Gewoon doen. Maak een praatje in iedere winkel waar je komt en ga vrijdag of zaterdag uit in een andere tent en kijk daar eens om je heen.
Nou dat valt wel mee, maar de afgelopen weken zijn nogal hobbelig en dat maakt gewoon dat je dan ineens het mooie van single zijn inziet
heloefzondag 13 november 2011 @ 20:47
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 20:44 schreef tijnbrein het volgende:

[..]

Dat heb ik gemist vertel :D
Hij noemde het vaginale vocht van zijn vriendin slijm.
Bartholomeuszondag 13 november 2011 @ 20:47
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 20:44 schreef rhubarbje het volgende:

[..]

omdat mannen volgens mij meer moeite hebben met praten over sex dan vrouwen

zoals myraela al zei: wel op een patserige manier maar niet op een open en eerlijke manier
Guilty as charged :7
heloefzondag 13 november 2011 @ 20:47
quote:
1s.gif Op zondag 13 november 2011 20:47 schreef gewoonfaye het volgende:

[..]

Nou dat valt wel mee, maar de afgelopen weken zijn nogal hobbelig en dat maakt gewoon dat je dan ineens het mooie van single zijn inziet
2 maanden single en je voelt je net weer al mij. :')
minibeerzondag 13 november 2011 @ 20:47
Waar zouden vrouwen het wel over hebben, en mannen niet? Misschien zijn mannen homofober ofzo. Over hun gevoelens tijdens de seks zullen ze het inderdaad niet zo snel hebben nee, maar ik denk niet dat de meeste mannen daar behoefte aan hebben :P
tijnbreinzondag 13 november 2011 @ 20:48
quote:
10s.gif Op zondag 13 november 2011 20:47 schreef heloef het volgende:

[..]

Hij noemde het vaginale vocht van zijn vriendin slijm.
Kan gebeuren toch :D
rhubarbjezondag 13 november 2011 @ 20:48
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 20:46 schreef Bartholomeus het volgende:

[..]

Beetje vreemd dat je tegen mij praat in de derde persoon, maargoed, dat zal wel bij jouw uitstekende debateerskills horen.

En nee, geen Spaanse. Wel een Duitse, al was het maar voor even :*

Bovendien, blijkbaar zijn wij niet in staat om fatsoenlijke argumenten aan te voeren en heb jij gelijk omdat jij daar heilig van overtuigd bent. Nou, tot zover je debateerskills :W
Sorry haal even 2 mensen door elkaar en dacht dat de discussie gestart was naar aanleiding van een post van iemand anders vandaar de hij

en tnx :P
Myraelazondag 13 november 2011 @ 20:48
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 20:47 schreef minibeer het volgende:
Waar zouden vrouwen het wel over hebben, en mannen niet? Misschien zijn mannen homofober ofzo. Over hun gevoelens tijdens de seks zullen ze het inderdaad niet zo snel hebben nee, maar ik denk niet dat de meeste mannen daar behoefte aan hebben :P
Ik heb wel eens een man gehad die vroeg van "en wat denk je nu"
Kaneelstokjezondag 13 november 2011 @ 20:48
quote:
1s.gif Op zondag 13 november 2011 20:47 schreef gewoonfaye het volgende:

[..]

Nou dat valt wel mee, maar de afgelopen weken zijn nogal hobbelig en dat maakt gewoon dat je dan ineens het mooie van single zijn inziet
Dat hoort nou eenmaal bij een relatie. Het gaat niet altijd over rozen.
heloefzondag 13 november 2011 @ 20:49
Open over seks he.
Verwacht van mij niet dat ik ga zeggen wat ik allemaal fout deed.
FkTwkGs2012zondag 13 november 2011 @ 20:49
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 20:47 schreef minibeer het volgende:
Waar zouden vrouwen het wel over hebben, en mannen niet? Misschien zijn mannen homofober ofzo. Over hun gevoelens tijdens de seks zullen ze het inderdaad niet zo snel hebben nee, maar ik denk niet dat de meeste mannen daar behoefte aan hebben :P
nee. vrouwen zijn gewoon niet helemaal normaal in het hoofd, vandaar. zo, is de waarheid ook eens gezegd in dit topic ^O^
magnetronkoffiezondag 13 november 2011 @ 20:49
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 20:47 schreef minibeer het volgende:
Waar zouden vrouwen het wel over hebben, en mannen niet? Misschien zijn mannen homofober ofzo. Over hun gevoelens tijdens de seks zullen ze het inderdaad niet zo snel hebben nee, maar ik denk niet dat de meeste mannen daar behoefte aan hebben :P
Ik had daarover praten wel prettig gevonden, maar ze hielden zich altijd wat op de vlakte.
Het moest als het ware vanzelf gaan of zo
WokkelKardinaalzondag 13 november 2011 @ 20:49
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 20:47 schreef rhubarbje het volgende:

[..]

er staat volgens mij
waarmee ik bedoel in mijn ervaring

en aangezien uit de 4 dames die hier op dit moment aan het posten zijn er al 3 dezelfde mening hebben aangegeven....
:P
Ik zou willen stellen dat uw aanwezigheid alleen al maakt dat bier interessanter is dan enig libidobabbeltje.
minibeerzondag 13 november 2011 @ 20:49
quote:
9s.gif Op zondag 13 november 2011 20:48 schreef Myraela het volgende:

[..]

Ik heb wel eens een man gehad die vroeg van "en wat denk je nu"
Keek je heel verveeld ofzo?
Moonwalkzondag 13 november 2011 @ 20:49
quote:
10s.gif Op zondag 13 november 2011 20:47 schreef heloef het volgende:

[..]

Hij noemde het vaginale vocht van zijn vriendin slijm.
not_again_cat.jpg
Kaneelstokjezondag 13 november 2011 @ 20:49
quote:
10s.gif Op zondag 13 november 2011 20:49 schreef heloef het volgende:
Open over seks he.
Verwacht van mij niet dat ik ga zeggen wat ik allemaal fout deed.
Jawel man, doen!
Dan kunnen wij je helpen en tips geven enzulks. :7
rhubarbjezondag 13 november 2011 @ 20:49
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 20:46 schreef Kaneelstokje het volgende:

[..]

Ja, dat gevoel ken ik ook. Maar dat was niet omdat ik graag met anderen wilde rotzooien, maar omdat het me allemaal te snel ging.

[..]

Laat me raden, je hebt dat wl eens gedaan?
ik wou ook niet met andere rotzooien
dan had ik dat gewoon aangekaart

het was meer een 'is dit het nu en is dit leuker dan hoe het was' gevoel
maar ja dat is het (leuker) maar dat moest ik gewoon even uitzoeken zeg maar

en toen woonde we net samen
dat is altijd wennen
tijnbreinzondag 13 november 2011 @ 20:50
quote:
10s.gif Op zondag 13 november 2011 20:49 schreef heloef het volgende:
Open over seks he.
Verwacht van mij niet dat ik ga zeggen wat ik allemaal fout deed.
Wel wat je goed deed?
Myraelazondag 13 november 2011 @ 20:50
quote:
10s.gif Op zondag 13 november 2011 20:49 schreef minibeer het volgende:

[..]

Keek je heel verveeld ofzo?
Ik denk het. :')
heloefzondag 13 november 2011 @ 20:50
quote:
99s.gif Op zondag 13 november 2011 20:49 schreef Kaneelstokje het volgende:

[..]

Jawel man, doen!
Dan kunnen wij je helpen en tips geven enzulks. :7
Nou voor de eerst keer kan ik alvast wat dingen opschrijven die sowieso fout gaan

Wat er fout ging:
Alles
tijnbreinzondag 13 november 2011 @ 20:50
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 20:49 schreef Moonwalk het volgende:

[..]

[ afbeelding ]
Vertel eens hoe zit dat nu :P
Moonwalkzondag 13 november 2011 @ 20:50
quote:
9s.gif Op zondag 13 november 2011 20:48 schreef Myraela het volgende:

[..]

Ik heb wel eens een man gehad die vroeg van "en wat denk je nu"
mwhehehehe :')
minibeerzondag 13 november 2011 @ 20:51
quote:
10s.gif Op zondag 13 november 2011 20:50 schreef heloef het volgende:

[..]

Nou voor de eerst keer kan ik alvast wat dingen opschrijven die sowieso fout gaan

Wat er fout ging:
Alles
:')
heloefzondag 13 november 2011 @ 20:51
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 20:50 schreef tijnbrein het volgende:

[..]

Wel wat je goed deed?
Nee ik ben niet zo goed in pochen. :')
tijnbreinzondag 13 november 2011 @ 20:51
quote:
10s.gif Op zondag 13 november 2011 20:50 schreef heloef het volgende:

[..]

Nou voor de eerst keer kan ik alvast wat dingen opschrijven die sowieso fout gaan

Wat er fout ging:
Alles
_O-
Moonwalkzondag 13 november 2011 @ 20:51
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 20:50 schreef tijnbrein het volgende:

[..]

Vertel eens hoe zit dat nu :P
het zit zo: ik werd er misselijk van
gewoonfayezondag 13 november 2011 @ 20:51
quote:
99s.gif Op zondag 13 november 2011 20:48 schreef Kaneelstokje het volgende:

[..]

Dat hoort nou eenmaal bij een relatie. Het gaat niet altijd over rozen.
Klopt, als ik alles tegen elkaar moet afwegen, kies ik wel voor een gezonde relatie
Kaneelstokjezondag 13 november 2011 @ 20:51
quote:
10s.gif Op zondag 13 november 2011 20:50 schreef heloef het volgende:

[..]

Nou voor de eerst keer kan ik alvast wat dingen opschrijven die sowieso fout gaan

Wat er fout ging:
Alles
_O-
Blijven oefenen heloef.
stefanhaanzondag 13 november 2011 @ 20:51
Wat een prachtig leesvoer dit
tijnbreinzondag 13 november 2011 @ 20:52
quote:
14s.gif Op zondag 13 november 2011 20:51 schreef heloef het volgende:

[..]

Nee ik ben niet zo goed in pochen. :')
Ik ook niet :P
rhubarbjezondag 13 november 2011 @ 20:52
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 20:47 schreef minibeer het volgende:
Waar zouden vrouwen het wel over hebben, en mannen niet? Misschien zijn mannen homofober ofzo. Over hun gevoelens tijdens de seks zullen ze het inderdaad niet zo snel hebben nee, maar ik denk niet dat de meeste mannen daar behoefte aan hebben :P
mannen zijn meer zo van ooeh heb jij al dit? zo geil als dat (en dan vooral dingen waarvan gedacht word dat het 'hoog scoort')

terwijl vrouwen meer zijn van: soms voel ik me wel eens onzeker tijdens seks tijdens dat standje
of ik word niet graag gebeft want dat vind ik eenzaam of ik zou heel graag eens dit omdat
opener en oprechter... minder high fives zeg maar
kreezondag 13 november 2011 @ 20:52
mijn inhoudelijke post wordt weer lekker genegeerd ineens :')
typisch :P
DenWauwelaarzondag 13 november 2011 @ 20:52
quote:
10s.gif Op zondag 13 november 2011 20:47 schreef heloef het volgende:

[..]

Hij noemde het vaginale vocht van zijn vriendin slijm.
Slakkenspoor is de juiste term
rhubarbjezondag 13 november 2011 @ 20:52
quote:
1s.gif Op zondag 13 november 2011 20:49 schreef WokkelKardinaal het volgende:

[..]

Ik zou willen stellen dat uw aanwezigheid alleen al maakt dat bier interessanter is dan enig libidobabbeltje.
ik ben al bezet dus ben helemaal niet meer interessant :P
stefanhaanzondag 13 november 2011 @ 20:52
Vrouwen experimenteren minder graag als mannen :{w
heloefzondag 13 november 2011 @ 20:52
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 20:52 schreef DenWauwelaar het volgende:

[..]

Slakkenspoor is de juiste term
Man ik zou er spontaan van zweren nooit te beffen. :')
Myraelazondag 13 november 2011 @ 20:53
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 20:52 schreef stefanhaan het volgende:
Vrouwen experimenteren minder graag als mannen :{w
Hoezo? Valt wel mee volgens mij.
rhubarbjezondag 13 november 2011 @ 20:53
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 20:49 schreef Moonwalk het volgende:

[..]

[ afbeelding ]
omg die is te cute!!!
waar is mijn poezel? ik heb een kroel nodig
gewoonfayezondag 13 november 2011 @ 20:53
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 20:51 schreef stefanhaan het volgende:
Wat een prachtig leesvoer dit
Vreemd genoeg lees ik hier nooit terug
Kaneelstokjezondag 13 november 2011 @ 20:53
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 20:51 schreef Moonwalk het volgende:

[..]

het zit zo: ik werd er misselijk van
Mijn tosti werd een stuk minder lekker ja.

quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 20:52 schreef DenWauwelaar het volgende:

[..]

Slakkenspoor is de juiste term
Kijk, slakken zijn mijn specialiteit.
DenWauwelaarzondag 13 november 2011 @ 20:53
quote:
14s.gif Op zondag 13 november 2011 20:52 schreef heloef het volgende:

[..]

Man ik zou er spontaan van zweren nooit te beffen. :')
Goed plan.

Ik vind beffen tof ^O^
tijnbreinzondag 13 november 2011 @ 20:53
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 20:51 schreef Moonwalk het volgende:

[..]

het zit zo: ik werd er misselijk van
Wat axel vertelde :D nu ben ik nieuwsgierig :D
Moonwalkzondag 13 november 2011 @ 20:53
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 20:53 schreef rhubarbje het volgende:

[..]

omg die is te cute!!!
waar is mijn poezel? ik heb een kroel nodig
:s)
WokkelKardinaalzondag 13 november 2011 @ 20:53
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 20:52 schreef rhubarbje het volgende:

[..]

ik ben al bezet dus ben helemaal niet meer interessant :P
QED
stefanhaanzondag 13 november 2011 @ 20:53
quote:
14s.gif Op zondag 13 november 2011 20:53 schreef Myraela het volgende:

[..]

Hoezo? Valt wel mee volgens mij.
Nja mijn ervaringen zijn niet zon goeie graadmeter.
heloefzondag 13 november 2011 @ 20:53
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 20:53 schreef DenWauwelaar het volgende:

[..]

Goed plan.

Ik vind beffen tof ^O^
Ik ben een gever dus ik zou het wel doen.
kreezondag 13 november 2011 @ 20:53
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 20:52 schreef stefanhaan het volgende:
Vrouwen experimenteren minder graag als mannen :{w
Nee dat denk ik dan weer niet, alleen mannen praten er minder over.
tijnbreinzondag 13 november 2011 @ 20:54
quote:
14s.gif Op zondag 13 november 2011 20:52 schreef heloef het volgende:

[..]

Man ik zou er spontaan van zweren nooit te beffen. :')
Ik wel :D
Bartholomeuszondag 13 november 2011 @ 20:54
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 20:48 schreef rhubarbje het volgende:

[..]

Sorry haal even 2 mensen door elkaar en dacht dat de discussie gestart was naar aanleiding van een post van iemand anders vandaar de hij

en tnx :P
:|W

Nouja, zullen we nu weer lief doen tegen elkaar? Vind je verder best tof hoor :P
rhubarbjezondag 13 november 2011 @ 20:54
quote:
14s.gif Op zondag 13 november 2011 20:53 schreef Myraela het volgende:

[..]

Hoezo? Valt wel mee volgens mij.
ik ben het weer met je eens

ik voel een patroon
rhubarbjezondag 13 november 2011 @ 20:54
quote:
1s.gif Op zondag 13 november 2011 20:53 schreef WokkelKardinaal het volgende:

[..]

QED
wat?
DenWauwelaarzondag 13 november 2011 @ 20:54
quote:
14s.gif Op zondag 13 november 2011 20:53 schreef heloef het volgende:

[..]

Ik ben een gever dus ik zou het wel doen.
Weinig zo tof als een krioelende vrouw klaar laten komen.

:9
stefanhaanzondag 13 november 2011 @ 20:54
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 20:53 schreef kree het volgende:

[..]

Nee dat denk ik dan weer niet, alleen mannen praten er minder over.
Ik praat erover maar ze willen nooit :')
heloefzondag 13 november 2011 @ 20:55
Ik ben benieuwd he, hoe geschikt vinden jullie jezelf voor een relatie?
Ik ben denk ik niet echt geschikt. :')
FkTwkGs2012zondag 13 november 2011 @ 20:55
heerlijk. men neme een kilootje van die kleine grut zeeslakken, vast wel te krijgen bij een goede visboer en anders op de markt. zout water, 5 minuutjes koken, boter-knoflooksausje erbij en smullen maar :9 ook lekker met wit stokbrood enzo. :7
Moonwalkzondag 13 november 2011 @ 20:55
quote:
14s.gif Op zondag 13 november 2011 20:55 schreef heloef het volgende:
Ik ben benieuwd he, hoe geschikt vinden jullie jezelf voor een relatie?
Ik ben denk ik niet echt geschikt. :')
Ik ben heel geschikt :7

niet voor seksrelaties :7 ik ben the real deal
DenWauwelaarzondag 13 november 2011 @ 20:55
quote:
14s.gif Op zondag 13 november 2011 20:55 schreef heloef het volgende:
Ik ben benieuwd he, hoe geschikt vinden jullie jezelf voor een relatie?
Ik ben denk ik niet echt geschikt. :')
Het ligt eraan wat voor soort relatie. :')
kreezondag 13 november 2011 @ 20:55
quote:
1s.gif Op zondag 13 november 2011 20:54 schreef stefanhaan het volgende:

[..]

Ik praat erover maar ze willen nooit :')
Nou blijkbaar wel dus als ik het hier lees, maar wij mannen haken af ofzo :?
tijnbreinzondag 13 november 2011 @ 20:56
quote:
14s.gif Op zondag 13 november 2011 20:55 schreef heloef het volgende:
Ik ben benieuwd he, hoe geschikt vinden jullie jezelf voor een relatie?
Ik ben denk ik niet echt geschikt. :')
Ik mijzelf ook niet
rhubarbjezondag 13 november 2011 @ 20:56
quote:
14s.gif Op zondag 13 november 2011 20:55 schreef heloef het volgende:
Ik ben benieuwd he, hoe geschikt vinden jullie jezelf voor een relatie?
Ik ben denk ik niet echt geschikt. :')
op papier: heel geschikt
in de praktijk: het is waarschijnlijk een beetje een last voor mijn partner :P maar ik ben wel heel leuk dus dat heeft ie waarschijnlijk wel voor mij over :P
magnetronkoffiezondag 13 november 2011 @ 20:56
quote:
14s.gif Op zondag 13 november 2011 20:55 schreef heloef het volgende:
Ik ben benieuwd he, hoe geschikt vinden jullie jezelf voor een relatie?
Ik ben denk ik niet echt geschikt. :')
Ligt aan de vrouw denk ik, het moet wel passen
tijnbreinzondag 13 november 2011 @ 20:56
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 20:55 schreef Moonwalk het volgende:

[..]

Ik ben heel geschikt :7
Is dat een open sollicitatie?
heloefzondag 13 november 2011 @ 20:56
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 20:55 schreef DenWauwelaar het volgende:

[..]

Het ligt eraan wat voor soort relatie. :')
Serieus, monogaam en alles.
gewoonfayezondag 13 november 2011 @ 20:56
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 20:53 schreef DenWauwelaar het volgende:

[..]

Goed plan.

Ik vind beffen tof ^O^
O hai :D O+
DenWauwelaarzondag 13 november 2011 @ 20:56
Partner. Wat een verschrikkelijk woord eigenlijk. :')
DenWauwelaarzondag 13 november 2011 @ 20:56
quote:
14s.gif Op zondag 13 november 2011 20:56 schreef heloef het volgende:

[..]

Serieus, monogaam en alles.
En dan nog kan het van alles zijn. :')

Been there, done that.
Moonwalkzondag 13 november 2011 @ 20:57
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 20:56 schreef magnetronkoffie het volgende:

[..]

Ligt aan de vrouw denk ik, het moet wel passen
:')

sorry
Myraelazondag 13 november 2011 @ 20:57
quote:
14s.gif Op zondag 13 november 2011 20:55 schreef heloef het volgende:
Ik ben benieuwd he, hoe geschikt vinden jullie jezelf voor een relatie?
Ik ben denk ik niet echt geschikt. :')
Ik ben best geschikt voor een relatie, maar ik vind het wel lastig en eigenlijk nog te vroeg.
heloefzondag 13 november 2011 @ 20:57
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 20:54 schreef DenWauwelaar het volgende:

[..]

Weinig zo tof als een krioelende vrouw klaar laten komen.

:9
Daarom dus.
Kaneelstokjezondag 13 november 2011 @ 20:57
quote:
14s.gif Op zondag 13 november 2011 20:55 schreef heloef het volgende:
Ik ben benieuwd he, hoe geschikt vinden jullie jezelf voor een relatie?
Ik ben denk ik niet echt geschikt. :')
Niet, want ik ben lelijk, te eerlijk, bot, dik, te weinig eigen mening, vertel niet vaak genoeg hoe mooi iemand is. (Haar woorden). Ik vergeet er vast nog wel wat.
stefanhaanzondag 13 november 2011 @ 20:57
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 20:55 schreef kree het volgende:

[..]

Nou blijkbaar wel dus als ik het hier lees, maar wij mannen haken af ofzo :?
Ik haak niet af en praat er Best open over maja als ze dan niet willen
heloefzondag 13 november 2011 @ 20:57
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 20:56 schreef DenWauwelaar het volgende:

[..]

En dan nog kan het van alles zijn. :')

Been there, done that.
Vul het zelf maar in dan. :')
Moonwalkzondag 13 november 2011 @ 20:57
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 20:56 schreef tijnbrein het volgende:

[..]

Is dat een open sollicitatie?
nee, een antwoord op een vraag :s)
minibeerzondag 13 november 2011 @ 20:57
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 20:52 schreef rhubarbje het volgende:

[..]

mannen zijn meer zo van ooeh heb jij al dit? zo geil als dat (en dan vooral dingen waarvan gedacht word dat het 'hoog scoort')

terwijl vrouwen meer zijn van: soms voel ik me wel eens onzeker tijdens seks tijdens dat standje
of ik word niet graag gebeft want dat vind ik eenzaam of ik zou heel graag eens dit omdat
opener en oprechter... minder high fives zeg maar
Ik denk dat dat vooral zit in het verschil in beleving van de seks, eigenlijk.
FkTwkGs2012zondag 13 november 2011 @ 20:58
quote:
99s.gif Op zondag 13 november 2011 20:57 schreef Kaneelstokje het volgende:

[..]

Niet, want ik ben lelijk, te eerlijk, bot, dik, te weinig eigen mening, vertel niet vaak genoeg hoe mooi iemand is. (Haar woorden). Ik vergeet er vast nog wel wat.
dat die karaktereigenschappen allemaal samen gaan vind ik best knap ^O^
tijnbreinzondag 13 november 2011 @ 20:58
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 20:57 schreef Moonwalk het volgende:

[..]

:')

sorry

Niet dan? :P
DenWauwelaarzondag 13 november 2011 @ 20:58
quote:
99s.gif Op zondag 13 november 2011 20:57 schreef Kaneelstokje het volgende:

[..]

Niet, want ik ben lelijkte arrogant, te eerlijk, bot, dik, te weinigveel eigen mening, vertel niet vaak genoeg hoe mooi iemand isslijm niet en ben geen watje. Ik vergeet er vast nog wel wat.
kreezondag 13 november 2011 @ 20:58
quote:
99s.gif Op zondag 13 november 2011 20:57 schreef Kaneelstokje het volgende:

[..]

Niet, want ik ben lelijk, te eerlijk, bot, dik, te weinig eigen mening, vertel niet vaak genoeg hoe mooi iemand is. (Haar woorden). Ik vergeet er vast nog wel wat.
Ha ik voel dat helemaal niet van mijzelf. maarja je hebt gelijk je moet iemand vinden waarmee het wederzijds is eerst ;)
rhubarbjezondag 13 november 2011 @ 20:58
quote:
99s.gif Op zondag 13 november 2011 20:57 schreef Kaneelstokje het volgende:

[..]

Niet, want ik ben lelijk, te eerlijk, bot, dik, te weinig eigen mening, vertel niet vaak genoeg hoe mooi iemand is. (Haar woorden). Ik vergeet er vast nog wel wat.
wtf
hoe kun je nou te dik zijn voor een relatie?
of te weinig zeggen hoe mooi ze is? je bent toch niet haar persoonlijke cheerleader

niet te veel van aantrekken :* vreemde kwats dit
Kaneelstokjezondag 13 november 2011 @ 20:58
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 20:58 schreef FkTwkGs2012 het volgende:

[..]

dat die karaktereigenschappen allemaal samen gaan vind ik best knap ^O^
Owja, ook nog zelfdestructief en te afhankelijk. :7
Prime material hier te halen mensen!
DenWauwelaarzondag 13 november 2011 @ 20:58
quote:
14s.gif Op zondag 13 november 2011 20:57 schreef heloef het volgende:

[..]

Vul het zelf maar in dan. :')
Ik zeg wel bij voorbaat nee dan. Alleen als er een stukje hemel te zien is.
heloefzondag 13 november 2011 @ 20:59
Ik ben aartslui en word enorm laks nadat ik eenmaal een relatie zou hebben.
tijnbreinzondag 13 november 2011 @ 20:59
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 20:57 schreef Moonwalk het volgende:

[..]

nee, een antwoord op een vraag :s)
Het klinkt eerder als een open sollicitatie :D
kreezondag 13 november 2011 @ 20:59
quote:
10s.gif Op zondag 13 november 2011 20:59 schreef heloef het volgende:
Ik ben aartslui en word enorm laks nadat ik eenmaal een relatie zou hebben.
Niet meer als je elkaar echt leuk vindt.
gewoonfayezondag 13 november 2011 @ 20:59
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 20:58 schreef FkTwkGs2012 het volgende:

[..]

dat die karaktereigenschappen allemaal samen gaan vind ik best knap ^O^
Ik ook, te eerlijk maar geen eigen mening?
magnetronkoffiezondag 13 november 2011 @ 20:59
quote:
10s.gif Op zondag 13 november 2011 20:59 schreef heloef het volgende:
Ik ben aartslui en word enorm laks nadat ik eenmaal een relatie zou hebben.
Een relatie is wel iets waar je continu aan moet werken heloef. heb je die vast voor later
rhubarbjezondag 13 november 2011 @ 21:00
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 20:57 schreef minibeer het volgende:

[..]

Ik denk dat dat vooral zit in het verschil in beleving van de seks, eigenlijk.
ik denk dat dat verschil meer zit in hoe ze zeggen sex te beleven

mannen onder elkaar praten over sex als een geile handeling
maar als ze met je in bed liggen vinden ze het wel degelijk meer dan dat
en vrouwen praten ook over dat aspect maar in de mannen onder elkaar cultuur gaat dat voor mijn gevoel helemaal verloren
Moonwalkzondag 13 november 2011 @ 21:00
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 20:58 schreef tijnbrein het volgende:

[..]

Niet dan? :P
ik bedoelde dus sorry dat ik om het vetgedrukte gedeelte moest grinniken, weetjewel "passen" enzo, piemels en vaginas, hihi haha, maar nu niet meer grappig :')
Kaneelstokjezondag 13 november 2011 @ 21:00
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 20:58 schreef rhubarbje het volgende:

[..]

wtf
hoe kun je nou te dik zijn voor een relatie?
of te weinig zeggen hoe mooi ze is? je bent toch niet haar persoonlijke cheerleader

niet te veel van aantrekken :* vreemde kwats dit
Was meer de algemene kritiek denk ik.
Leuk te horen van de enige persoon van wie je ooit hebt gehouden. Maarja, inmiddels zijn we v2 maanden verder en doet het me niet meer zoveel wat ze zegt.
Moonwalkzondag 13 november 2011 @ 21:00
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 20:59 schreef tijnbrein het volgende:

[..]

Het klinkt eerder als een open sollicitatie :D
Waar baseer jij dat op?
Kaneelstokjezondag 13 november 2011 @ 21:01
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 21:00 schreef Moonwalk het volgende:

[..]

ik bedoelde dus sorry dat ik om het vetgedrukte gedeelte moest grinniken, weetjewel "passen" enzo, piemels en vaginas, hihi haha, maar nu niet meer grappig :')
Ik moest lachen. ;( Ik maar denken dat ik volwassen ben, maar neeeeeee hoor.
heloefzondag 13 november 2011 @ 21:01
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 20:59 schreef kree het volgende:

[..]

Niet meer als je elkaar echt leuk vindt.
Dat weet ik niet, ik neem dingen na verloop van tijd snel voor lief.
Maar goed ik heb mensen gezien die totaal niet geschikt zijn voor een relatie maar toch een relatie hebben.
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 20:59 schreef magnetronkoffie het volgende:

[..]

Een relatie is wel iets waar je continu aan moet werken heloef. heb je die vast voor later
Daarom acht ik mij ook niet zo heel geschikt.
kreezondag 13 november 2011 @ 21:01
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 21:00 schreef rhubarbje het volgende:

[..]

ik denk dat dat verschil meer zit in hoe ze zeggen sex te beleven

mannen onder elkaar praten over sex als een geile handeling
maar als ze met je in bed liggen vinden ze het wel degelijk meer dan dat
en vrouwen praten ook over dat aspect maar in de mannen onder elkaar cultuur gaat dat voor mijn gevoel helemaal verloren
Precies, daarom gaan die mannen ook maar gewoon een biertje doen als ze in zo'n groepje zitten.

Ja daar ben ik het wel met je eens denk ;)
Sinjizondag 13 november 2011 @ 21:01
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 21:00 schreef rhubarbje het volgende:

[..]

ik denk dat dat verschil meer zit in hoe ze zeggen sex te beleven

mannen onder elkaar praten over sex als een geile handeling
maar als ze met je in bed liggen vinden ze het wel degelijk meer dan dat
en vrouwen praten ook over dat aspect maar in de mannen onder elkaar cultuur gaat dat voor mijn gevoel helemaal verloren
Sowieso, teveel praten over seks haalt de flair er ook vanaf. Je moet het gewoon doen. Beiden genieten, punt.
DenWauwelaarzondag 13 november 2011 @ 21:01
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 20:59 schreef magnetronkoffie het volgende:

[..]

Een relatie is wel iets waar je continu aan moet werken heloef. heb je die vast voor later
Relaties die in de realiteit vooral werkwoorden blijken, moet je mee stoppen heloef. Als ik je toch 1 advies mag geven.
rhubarbjezondag 13 november 2011 @ 21:01
quote:
99s.gif Op zondag 13 november 2011 21:00 schreef Kaneelstokje het volgende:

[..]

Was meer de algemene kritiek denk ik.
Leuk te horen van de enige persoon van wie je ooit hebt gehouden. Maarja, inmiddels zijn we v2 maanden verder en doet het me niet meer zoveel wat ze zegt.
inderdaad
lekker in haar sop gaar laten koken

klinkt alsof ze al te lang met dingen liep en door is gegaan zodat je niks meer van de ander los kunt laten
Moonwalkzondag 13 november 2011 @ 21:01
quote:
99s.gif Op zondag 13 november 2011 20:58 schreef Kaneelstokje het volgende:

[..]

Owja, ook nog zelfdestructief en te afhankelijk. :7
Prime material hier te halen mensen!
Als ik ooit je foto mag beoordelen weet je me me vinden :) maar niet zoals capstan denken dat het moet :7
Myraelazondag 13 november 2011 @ 21:02
Ik heb meer moeite met het idee van een relatie dan dat ik denk dat iemand moeite met mij zou hebben in een relatie.
Bartholomeuszondag 13 november 2011 @ 21:02
Ik denk dat ik vooral eerst wat meer aan mezelf moet werken. De issues uit het verleden achter me laten en meer in het hier en nu leven in plaats van slepen met het toen. Zo, dat is gezegd. Nu nog doen :')
tijnbreinzondag 13 november 2011 @ 21:02
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 21:00 schreef Moonwalk het volgende:

[..]

ik bedoelde dus sorry dat ik om het vetgedrukte gedeelte moest grinniken, weetjewel "passen" enzo, piemels en vaginas, hihi haha, maar nu niet meer grappig :')
Ja ik ook ;) :P

quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 21:00 schreef Moonwalk het volgende:

[..]

Waar baseer jij dat op?
Ik ben geschikt voor een relatie dus kies mij. :)
Moonwalkzondag 13 november 2011 @ 21:02
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 21:01 schreef Kaneelstokje het volgende:

[..]

Ik moest lachen. ;( Ik maar denken dat ik volwassen ben, maar neeeeeee hoor.
ik moest ook lachen :@
kreezondag 13 november 2011 @ 21:02
quote:
14s.gif Op zondag 13 november 2011 21:02 schreef Myraela het volgende:
Ik heb meer moeite met het idee van een relatie dan dat ik denk dat iemand moeite met mij zou hebben in een relatie.
Nouja dan ben je niet de enige denk ;)
FkTwkGs2012zondag 13 november 2011 @ 21:02
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 21:00 schreef rhubarbje het volgende:

[..]

ik denk dat dat verschil meer zit in hoe ze zeggen sex te beleven

mannen onder elkaar praten over sex als een geile handeling
maar als ze met je in bed liggen vinden ze het wel degelijk meer dan dat
en vrouwen praten ook over dat aspect maar in de mannen onder elkaar cultuur gaat dat voor mijn gevoel helemaal verloren
vrouwen willen alles maar onder woorden brengen. mannen hebben dat veel minder. net als met een goeie grap maak je waardevolle dingen kapot door ze uit te leggen.
heloefzondag 13 november 2011 @ 21:03
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 21:01 schreef DenWauwelaar het volgende:

[..]

Relaties die in de realiteit vooral werkwoorden blijken, moet je mee stoppen heloef. Als ik je toch 1 advies mag geven.
Ik snap je niet.
rhubarbjezondag 13 november 2011 @ 21:03
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 21:01 schreef Sinji het volgende:

[..]

Sowieso, teveel praten over seks haalt de flair er ook vanaf. Je moet het gewoon doen. Beiden genieten, punt.
ja oke maar als je zo aan het bier zit dan komt het er wel eens op
en dan merk ik dat verschil gewoon

ik lig heus geen evaluatie formulier af te vinden daarna hoor

daarnaast vind ik het wel belangrijk dat er open communicatie mogelijk is over sex in een relatie
niks zo erg als daar iets willen en niet durven aangeven of zo en dan maar blijven zitten met een 6je
rhubarbjezondag 13 november 2011 @ 21:03
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 21:01 schreef DenWauwelaar het volgende:

[..]

Relaties die in de realiteit vooral werkwoorden blijken, moet je mee stoppen heloef. Als ik je toch 1 advies mag geven.
goed advies!

en relaties waarbij je toestemming moet vragen om elke scheet heb je ook niks aan :P
FkTwkGs2012zondag 13 november 2011 @ 21:04
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 21:03 schreef rhubarbje het volgende:

[..]

ja oke maar als je zo aan het bier zit dan komt het er wel eens op
en dan merk ik dat verschil gewoon

ik lig heus geen evaluatie formulier af te vinden daarna hoor

daarnaast vind ik het wel belangrijk dat er open communicatie mogelijk is over sex in een relatie
niks zo erg als daar iets willen en niet durven aangeven of zo en dan maar blijven zitten met een 6je
ik hoor het woord bier regelmatig terugkomen in je verhaal. vertel vertel, alcoholprobleempje? O+
DenWauwelaarzondag 13 november 2011 @ 21:04
quote:
11s.gif Op zondag 13 november 2011 21:03 schreef heloef het volgende:

[..]

Ik snap je niet.
Als je constant maar moet werken aan je relatie moet je ermee ophouden.

Een relatie is een aanvulling, geen invulling.
FkTwkGs2012zondag 13 november 2011 @ 21:04
:Y)
Sinjizondag 13 november 2011 @ 21:04
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 21:03 schreef rhubarbje het volgende:

[..]

ja oke maar als je zo aan het bier zit dan komt het er wel eens op
en dan merk ik dat verschil gewoon

ik lig heus geen evaluatie formulier af te vinden daarna hoor

daarnaast vind ik het wel belangrijk dat er open communicatie mogelijk is over sex in een relatie
niks zo erg als daar iets willen en niet durven aangeven of zo en dan maar blijven zitten met een 6je
Je communiceert tijdens de sex.
magnetronkoffiezondag 13 november 2011 @ 21:04
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 21:03 schreef rhubarbje het volgende:

[..]

ja oke maar als je zo aan het bier zit dan komt het er wel eens op
en dan merk ik dat verschil gewoon

ik lig heus geen evaluatie formulier af te vinden daarna hoor

daarnaast vind ik het wel belangrijk dat er open communicatie mogelijk is over sex in een relatie
niks zo erg als daar iets willen en niet durven aangeven of zo en dan maar blijven zitten met een 6je
Dit heb ik toen wel een beetje gemist.
het moest als het ware vanzelf gaan
Moonwalkzondag 13 november 2011 @ 21:04
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 21:02 schreef tijnbrein het volgende:

[..]

Ja ik ook ;) :P

[..]

Ik ben geschikt voor een relatie dus kies mij. :)
Ik denk dat je teveel dingen uit mijn reactie haalt die er niet zijn, heloef vroeg wie zichzelf geschikt vind voor een relatie. Ik vind mezelf goed voor een relatie, ik ben echter niet eens speciaal op zoek en geef antwoord op een vraag die iemand hier heel duidelijk heeft gesteld. :7
Kaneelstokjezondag 13 november 2011 @ 21:04
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 21:01 schreef rhubarbje het volgende:

[..]

inderdaad
lekker in haar sop gaar laten koken

klinkt alsof ze al te lang met dingen liep en door is gegaan zodat je niks meer van de ander los kunt laten
We hebben onze botsingen wel gehad. Maar ik werd daar eigenlijk geen wijs uit. Het is beter voor ons beiden dat we uit elkaar zijn. Alleen de weken die daar op volgden verdienen geen schoonheidsprijs.

quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 21:01 schreef Moonwalk het volgende:

[..]

Als ik ooit je foto mag beoordelen weet je me me vinden :) maar niet zoals capstan denken dat het moet :7
Ik heb alleen maar oude foto's geloof ik. Waar mijn ex namelijk wel gelijk in had, is dat ik niet van mezelf kan houden. Ik wil niet naar mezelf kijken, ik wil geen foto's van mezelf.
Ik heb nog wel wat foto's hier ergens die ik ooit aan PluisigNijntje heb gestuurd geloof ik. Ik zal even zoeken.
magnetronkoffiezondag 13 november 2011 @ 21:05
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 21:04 schreef Sinji het volgende:

[..]

Je communiceert tijdens de sex.
Jawel, maar voor mij ligt het wat anders.
kreezondag 13 november 2011 @ 21:05
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 21:03 schreef rhubarbje het volgende:

[..]

ja oke maar als je zo aan het bier zit dan komt het er wel eens op
en dan merk ik dat verschil gewoon

ik lig heus geen evaluatie formulier af te vinden daarna hoor

daarnaast vind ik het wel belangrijk dat er open communicatie mogelijk is over sex in een relatie
niks zo erg als daar iets willen en niet durven aangeven of zo en dan maar blijven zitten met een 6je
Ja maar verschil.
Tussen meid en jongen alleen.

Of in een groep met vriendinnen van je erbij....

Dat is het hem juist denk dat wij mannen daar niet op zitten te wachten.

Met z'n tweeën prima, maar niet in een groep waar er allerlei vriendinnetjes van je bij zitten met een mening.

Daarom bier :)
gewoonfayezondag 13 november 2011 @ 21:05
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 21:04 schreef DenWauwelaar het volgende:

[..]

Als je constant maar moet werken aan je relatie moet je ermee ophouden.

Een relatie is een aanvulling, geen invulling.
Ik werk er hard voor, maar dat doe ik omdat ik het -ondanks alles- waard vind
rhubarbjezondag 13 november 2011 @ 21:05
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 21:02 schreef FkTwkGs2012 het volgende:

[..]

vrouwen willen alles maar onder woorden brengen. mannen hebben dat veel minder. net als met een goeie grap maak je waardevolle dingen kapot door ze uit te leggen.
maar waarom kunnen en willen mannen dan wel op diezelfde manier er over praten in de beslotenheid van de eigen slaapkamer?

volgens mij is het meer een cultuur ding
net zoals dat mannen niet huilen in gezelschap of zo

maar ik ben het met je eens dat je sex ook kapot kunt praten zeg maar
Kaneelstokjezondag 13 november 2011 @ 21:06
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 21:02 schreef Moonwalk het volgende:

[..]

ik moest ook lachen :@
:* Kunnen we samen onvolwassen zijn.
rhubarbjezondag 13 november 2011 @ 21:06
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 21:04 schreef FkTwkGs2012 het volgende:

[..]

ik hoor het woord bier regelmatig terugkomen in je verhaal. vertel vertel, alcoholprobleempje? O+
ik niet ik lus niet eens bier
maar mijn vrienden wel geloof ik ja haha
DenWauwelaarzondag 13 november 2011 @ 21:06
quote:
1s.gif Op zondag 13 november 2011 21:05 schreef gewoonfaye het volgende:

[..]

Ik werk er hard voor, maar dat doe ik omdat ik het -ondanks alles- waard vind
Sterkte ermee dan. Ik zou er niet voor kiezen.
tijnbreinzondag 13 november 2011 @ 21:07
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 21:04 schreef Moonwalk het volgende:

[..]

Ik denk dat je teveel dingen uit mijn reactie haalt die er niet zijn, heloef vroeg wie zichzelf geschikt vind voor een relatie. Ik vind mezelf goed voor een relatie, ik ben echter niet eens speciaal op zoek en geef antwoord op een vraag die iemand hier heel duidelijk heeft gesteld. :7
Uit het verleden behaalde resultaten bieden geen garanties in de toekomst
magnetronkoffiezondag 13 november 2011 @ 21:07
quote:
1s.gif Op zondag 13 november 2011 21:05 schreef gewoonfaye het volgende:

[..]

Ik werk er hard voor, maar dat doe ik omdat ik het -ondanks alles- waard vind
Precies.
gewoonfayezondag 13 november 2011 @ 21:07
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 21:06 schreef DenWauwelaar het volgende:

[..]

Sterkte ermee dan. Ik zou er niet voor kiezen.

Zolang ik voorruitgang zie
Sinjizondag 13 november 2011 @ 21:07
quote:
1s.gif Op zondag 13 november 2011 21:05 schreef gewoonfaye het volgende:

[..]

Ik werk er hard voor, maar dat doe ik omdat ik het -ondanks alles- waard vind
In het algemeen denken vrouwen een relatie altijd te kunnen fixen. Poor chaps.
rhubarbjezondag 13 november 2011 @ 21:07
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 21:04 schreef Sinji het volgende:

[..]

Je communiceert tijdens de sex.
ook maar ik ook wel eens er voor of er na hoor
en soms is het juist beter om los van de sex over dingen te praten
dat je niet iemand ergens op gaat wijzen in the heat of the moment maar dat je er over kunt praten op een rustiger tijdstip

maar niet iedereen is daar goed in
DenWauwelaarzondag 13 november 2011 @ 21:07
quote:
1s.gif Op zondag 13 november 2011 21:07 schreef gewoonfaye het volgende:

[..]

Zolang ik voorruitgang zie
Jezus, ik ga bijna krassen hier. Vooruitgang. Waarom? Het is er of niet...

Hoe oud ben je?
Moonwalkzondag 13 november 2011 @ 21:07
quote:
99s.gif Op zondag 13 november 2011 21:04 schreef Kaneelstokje het volgende:

[..]

We hebben onze botsingen wel gehad. Maar ik werd daar eigenlijk geen wijs uit. Het is beter voor ons beiden dat we uit elkaar zijn. Alleen de weken die daar op volgden verdienen geen schoonheidsprijs.

[..]

Ik heb alleen maar oude foto's geloof ik. Waar mijn ex namelijk wel gelijk in had, is dat ik niet van mezelf kan houden. Ik wil niet naar mezelf kijken, ik wil geen foto's van mezelf.
Ik heb nog wel wat foto's hier ergens die ik ooit aan PluisigNijntje heb gestuurd geloof ik. Ik zal even zoeken.
Oke, het hoeft niet perse hoor en als je mn reactie liever via DM wil dan kan dan ook. :)
Sinjizondag 13 november 2011 @ 21:08
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 21:07 schreef rhubarbje het volgende:

[..]

ook maar ik ook wel eens er voor of er na hoor
en soms is het juist beter om los van de sex over dingen te praten
dat je niet iemand ergens op gaat wijzen in the heat of the moment maar dat je er over kunt praten op een rustiger tijdstip

maar niet iedereen is daar goed in
Dat is waar. Maar als je voor de seks en tijdens de sex verbaal of nonverbaal duidelijk maakt wat je leuk en niet leuk vind (uiteraard van beide kanten). Dan ben je al een stuk verder *;
rhubarbjezondag 13 november 2011 @ 21:08
quote:
99s.gif Op zondag 13 november 2011 21:04 schreef Kaneelstokje het volgende:

[..]

We hebben onze botsingen wel gehad. Maar ik werd daar eigenlijk geen wijs uit. Het is beter voor ons beiden dat we uit elkaar zijn. Alleen de weken die daar op volgden verdienen geen schoonheidsprijs.

[..]

Ik heb alleen maar oude foto's geloof ik. Waar mijn ex namelijk wel gelijk in had, is dat ik niet van mezelf kan houden. Ik wil niet naar mezelf kijken, ik wil geen foto's van mezelf.
Ik heb nog wel wat foto's hier ergens die ik ooit aan PluisigNijntje heb gestuurd geloof ik. Ik zal even zoeken.
ik wil ook!
Moonwalkzondag 13 november 2011 @ 21:08
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 21:07 schreef tijnbrein het volgende:

[..]

Uit het verleden behaalde resultaten bieden geen garanties in de toekomst
Ik snap echt niet waar jouw reacties (op mij ) nu op slaan, dus ik laat het hier even bij als je het niet erg vind. Nieuwe ronde nieuwe kansen, ander onderwerp en anders een DM
gewoonfayezondag 13 november 2011 @ 21:09
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 21:07 schreef DenWauwelaar het volgende:

[..]

Jezus, ik ga bijna krassen hier. Vooruitgang. Waarom? Het is er of niet...

Hoe oud ben je?
17, naïef en heeft een relatie met een autist terwijl ze zelf ook niet helemaal 100 is.
rhubarbjezondag 13 november 2011 @ 21:09
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 21:05 schreef kree het volgende:

[..]

Ja maar verschil.
Tussen meid en jongen alleen.

Of in een groep met vriendinnen van je erbij....

Dat is het hem juist denk dat wij mannen daar niet op zitten te wachten.

Met z'n tweeën prima, maar niet in een groep waar er allerlei vriendinnetjes van je bij zitten met een mening.

Daarom bier :)
daar ging het toch juist om
dat mannen in sociale situaties minder graag of in ieder geval minder open over sex praten
kreezondag 13 november 2011 @ 21:09
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 21:08 schreef rhubarbje het volgende:

[..]

ik wil ook!
Ben ook nog wel naar een fotootje van jou dan :)
Doe maar DM
rhubarbjezondag 13 november 2011 @ 21:09
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 21:06 schreef DenWauwelaar het volgende:

[..]

Sterkte ermee dan. Ik zou er niet voor kiezen.

vooral niet als je nog zo jong bent
maar dat is alleen mijn mening
DenWauwelaarzondag 13 november 2011 @ 21:10
quote:
7s.gif Op zondag 13 november 2011 21:09 schreef gewoonfaye het volgende:

[..]

17, naïef en heeft een relatie met een autist terwijl ze zelf ook niet helemaal 100 is.
Dat klinkt als een succesformule. *)

:')
kreezondag 13 november 2011 @ 21:10
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 21:09 schreef rhubarbje het volgende:

[..]

daar ging het toch juist om
dat mannen in sociale situaties minder graag of in ieder geval minder open over sex praten
Ja maar dat zullen jullie maar moeten accepteren als meiden :)
Denk niet dat het gaat veranderen ;)

Of effe snel edit nog, denk je dat het zou helpen met een relatie krijgen als mannen wel open waren indat soort situaties?
tijnbreinzondag 13 november 2011 @ 21:10
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 21:08 schreef Moonwalk het volgende:

[..]

Ik snap echt niet waar jouw reacties (op mij ) nu op slaan, dus ik laat het hier even bij als je het niet erg vind. Nieuwe ronde nieuwe kansen, ander onderwerp en anders een DM
Oh dat is goed :) ging ook niet echt ergens over :)
rhubarbjezondag 13 november 2011 @ 21:10
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 21:08 schreef Sinji het volgende:

[..]

Dat is waar. Maar als je voor de seks en tijdens de sex verbaal of nonverbaal duidelijk maakt wat je leuk en niet leuk vind (uiteraard van beide kanten). Dan ben je al een stuk verder *;
soms zijn dingen te groot, te gevoelig, te eng, te weet ik veel wat om op dat moment te kunnen bespreken
gewoonfayezondag 13 november 2011 @ 21:11
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 21:10 schreef DenWauwelaar het volgende:

[..]

Dat klinkt als een succesformule. *)

:')
Oh screw you
benzinzondag 13 november 2011 @ 21:11
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 21:10 schreef DenWauwelaar het volgende:

[..]

Dat klinkt als een succesformule. *)

:')
Don't mess with the Faye :(
Moonwalkzondag 13 november 2011 @ 21:11
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 21:10 schreef tijnbrein het volgende:

[..]

Oh dat is goed :) ging ook niet echt ergens over :)
:*
Kaneelstokjezondag 13 november 2011 @ 21:11
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 21:07 schreef Moonwalk het volgende:

[..]

Oke, het hoeft niet perse hoor en als je mn reactie liever via DM wil dan kan dan ook. :)
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 21:08 schreef rhubarbje het volgende:

[..]

ik wil ook!
Ik heb foto's met heel lang haar en een sik, tijdens en na scheren. :D
Ik heb een foto van mij en ChipsZak op Castlefest. Een foto van mij op kamp en een foto van mij op vakantie. De meest recente is uit 2007. Hehehe. Ik zal mijn vriend eens vragen om foto's van mij.
rhubarbjezondag 13 november 2011 @ 21:11
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 21:10 schreef kree het volgende:

[..]

Ja maar dat zullen jullie maar moeten accepteren als meiden :)
Denk niet dat het gaat veranderen ;)

Of effe snel edit nog, denk je dat het zou helpen met een relatie krijgen als mannen wel open waren indat soort situaties?
nee dat zeg ik toch ook niet?
DenWauwelaarzondag 13 november 2011 @ 21:11
quote:
13s.gif Op zondag 13 november 2011 21:11 schreef gewoonfaye het volgende:

[..]

Oh screw you
Nee dank je, ik pas. *)

Sorry schat, maar je kunt ongetwijfeld beter doen op je 17de dan dit. Een fijne tijd hebben bijvoorbeeld, ik noem maar iets.
heloefzondag 13 november 2011 @ 21:12
quote:
Verliefd zijn is niet kut. Weetje wat het kutte eraan is. Dat je het niet terugkrijgt door je onzekerheid. Verliefd zijn is de boosdoener niet.
Wat is het toch vervelend als mensen je de waarheid vertellen. :')
rhubarbjezondag 13 november 2011 @ 21:12
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 21:10 schreef DenWauwelaar het volgende:

[..]

Dat klinkt als een succesformule. *)

:')
vriendin van me is nu al meer dan 4 jaar met een kerel en ze leven van ultimatum naar ultimatum
ik zou er echt gek van worden

en mezelf er iets te goed voor vinden
kreezondag 13 november 2011 @ 21:12
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 21:11 schreef rhubarbje het volgende:

[..]

nee dat zeg ik toch ook niet?
Nee maar dat is iets wat jij raar vindt of moet ik zeggen het valt je alleen op maar het boeit je niks?
Dan vraag ik me weer af wat dan het punt is eigenlijk?
DenWauwelaarzondag 13 november 2011 @ 21:12
quote:
14s.gif Op zondag 13 november 2011 21:12 schreef heloef het volgende:

[..]

Wat is het toch vervelend als mensen je de waarheid vertellen. :')
Wel eens. Verliefdheid zuigt.

Het gevoel is niet overrated, maar het nut wel. :')
rhubarbjezondag 13 november 2011 @ 21:13
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 21:11 schreef Kaneelstokje het volgende:

[..]

[..]

Ik heb foto's met heel lang haar en een sik, tijdens en na scheren. :D
Ik heb een foto van mij en ChipsZak op Castlefest. Een foto van mij op kamp en een foto van mij op vakantie. De meest recente is uit 2007. Hehehe. Ik zal mijn vriend eens vragen om foto's van mij.
nou dan doe gewoon maar de meest recente he
Moonwalkzondag 13 november 2011 @ 21:13
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 21:11 schreef Kaneelstokje het volgende:

[..]

[..]

Ik heb foto's met heel lang haar en een sik, tijdens en na scheren. :D
Ik heb een foto van mij en ChipsZak op Castlefest. Een foto van mij op kamp en een foto van mij op vakantie. De meest recente is uit 2007. Hehehe. Ik zal mijn vriend eens vragen om foto's van mij.
nou doe ze dan maar allemaal :7
DenWauwelaarzondag 13 november 2011 @ 21:13
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 21:12 schreef rhubarbje het volgende:

en mezelf er iets te goed voor vinden
Ik zou het vooral zonde van mijn goede humeur en energie vinden. :')
gewoonfayezondag 13 november 2011 @ 21:13
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 21:11 schreef DenWauwelaar het volgende:

[..]

Nee dank je, ik pas. *)

Sorry schat, maar je kunt ongetwijfeld beter doen op je 17de dan dit. Een fijne tijd hebben bijvoorbeeld, ik noem maar iets.
Ik kan ook over de 80% van de tijd hebben dat ik blij met hem ben, maar dat wil ik de rest hier niet aandoen
rhubarbjezondag 13 november 2011 @ 21:14
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 21:12 schreef kree het volgende:

[..]

Nee maar dat is iets wat jij raar vindt of moet ik zeggen het valt je alleen op maar het boeit je niks?
Dan vraag ik me weer af wat dan het punt is eigenlijk?
weet ik veel! het ging er gewoon over!
als we het hier hebben over je favo smiley bedoel ik daar toch ook niet wat mee? of over shoppen met vrouwen, dan bedoel ik daar toch ook niet wat mee

wtf
iemand dropte die stelling of weet ik hoe het ook al weer starte en ik gaf mijn visie
that's it
let it go dude
heloefzondag 13 november 2011 @ 21:14
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 21:12 schreef DenWauwelaar het volgende:

[..]

Wel eens. Verliefdheid zuigt.

Het gevoel is niet overrated, maar het nut wel. :')
Ik vind het gewoon kut, altijd.
Ik weet dat ik het vooral zelf ben die het verneukt, maar ik schuif het liever af op algemeen verliefd zijn. :')
Moonwalkzondag 13 november 2011 @ 21:14
quote:
99s.gif Op zondag 13 november 2011 21:11 schreef benzin het volgende:

[..]

Ik wil jou kopen of adopteren ofzo *;
DenWauwelaarzondag 13 november 2011 @ 21:14
quote:
1s.gif Op zondag 13 november 2011 21:13 schreef gewoonfaye het volgende:

[..]

Ik kan ook over de 80% van de tijd hebben dat ik blij met hem ben, maar dat wil ik de rest hier niet aandoen
Ik ben blij voor je dat het ook nog weleens leuk met hem is, maar ik zou je toch sterk adviseren ermee op te houden. Ga eerst een aan jezelf werken, een relatie komt vanzelf op je pad. Je bent 17, ga jezelf ontwikkelen, ga dingen ontdekken. En met een autistische vriend beperk je jezelf.

maar dat schijn ik hier niet te mogen zeggen...
Sinjizondag 13 november 2011 @ 21:15
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 21:10 schreef rhubarbje het volgende:

[..]

soms zijn dingen te groot, te gevoelig, te eng, te weet ik veel wat om op dat moment te kunnen bespreken
Dat maak jij ervan. Of degene die die onzekerheid ervaart. Gewoon zeggen. Je sekspartner is een stuk toleranter dan je denkt. Jullie liggen naakt naast elkaar, intiemer kan niet
rhubarbjezondag 13 november 2011 @ 21:15
quote:
1s.gif Op zondag 13 november 2011 21:13 schreef gewoonfaye het volgende:

[..]

Ik kan ook over de 80% van de tijd hebben dat ik blij met hem ben, maar dat wil ik de rest hier niet aandoen
maar dan is het toch prima?
zolang het maar niet 40-60 word

hier is het ook niet altijd rozen geur en maneschijn, dat is het nergens
zolang de balans maar naar de goede kant blijft door slaan
DenWauwelaarzondag 13 november 2011 @ 21:15
quote:
14s.gif Op zondag 13 november 2011 21:14 schreef heloef het volgende:

[..]

Ik vind het gewoon kut, altijd.
Ik weet dat ik het vooral zelf ben die het verneukt, maar ik schuif het liever af op algemeen verliefd zijn. :')
Ik ben ook goed in het verpesten. :')

Handen schudden?
kreezondag 13 november 2011 @ 21:15
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 21:14 schreef rhubarbje het volgende:

[..]

weet ik veel! het ging er gewoon over!
als we het hier hebben over je favo smiley bedoel ik daar toch ook niet wat mee? of over shoppen met vrouwen, dan bedoel ik daar toch ook niet wat mee

wtf
iemand dropte die stelling of weet ik hoe het ook al weer starte en ik gaf mijn visie
that's it
let it go dude
Haha ja rustig maar hoor :*
Ik ga er ook altijd rechtstreeks op in elke keer.

Maakt niet uit, maargoed punt is dus we hoeven ons als mannen en meiden er geen zorgen meer over te maken dat er gewoon verschillen zijn.
En die zullen er ook wel blijven ;)
heloefzondag 13 november 2011 @ 21:16
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 21:15 schreef DenWauwelaar het volgende:

[..]

Ik ben ook goed in het verpesten. :')

Handen schudden?
Nee ik verpest het in tegenstelling tot jou altijd.
Daarom ben ik zo verzuurd over verliefd zijn en huil ik als ik verliefd word. :')
gewoonfayezondag 13 november 2011 @ 21:16
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 21:15 schreef rhubarbje het volgende:

[..]

maar dan is het toch prima?
zolang het maar niet 40-60 word

hier is het ook niet altijd rozen geur en maneschijn, dat is het nergens
zolang de balans maar naar de goede kant blijft door slaan
Precies, met alles wat tegenwerkt, gaat het nog hardstikke goed. De afgelopen maand was even mehh, maar dat lag niet alleen aan ons.
rhubarbjezondag 13 november 2011 @ 21:16
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 21:15 schreef Sinji het volgende:

[..]

Dat maak jij ervan. Of degene die die onzekerheid ervaart. Gewoon zeggen. Je sekspartner is een stuk toleranter dan je denkt. Jullie liggen naakt naast elkaar, intiemer kan niet
dus een seksueel trauma ga jij bespreken tijdens de sex?
of een opzet richting bdsm of zo, jij pakt dan gewoon meteen een zweep terwijl je bezig bent?

soms kan het echt geen kwaad om eens rustig te zeggen terwijl je zit te lezen
goh ik lees hier over een stel en die doen aan rolplaying... lijkt me ook wel wat

ik snap niet waarom je je zo strikt vast houdt aan tijdens de sex?
DenWauwelaarzondag 13 november 2011 @ 21:17
quote:
14s.gif Op zondag 13 november 2011 21:16 schreef heloef het volgende:

[..]

Nee ik verpest het in tegenstelling tot jou altijd.
Daarom ben ik zo verzuurd over verliefd zijn en huil ik als ik verliefd word. :')
Heyhey. Ik heb het ook alle twee keer verpest. Nou ja, de laatste keer heb ik eigenlijk weinig verpest.
benzinzondag 13 november 2011 @ 21:17
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 21:14 schreef Moonwalk het volgende:

[..]

Ik wil jou kopen of adopteren ofzo *;
Ik kost 9,95 in de aanbieding deze week. :D
Moonwalkzondag 13 november 2011 @ 21:17
Ik vind het heerlijk om verliefd te zijn, zelfs als ik diegene niet eens perse wil hebben
rhubarbjezondag 13 november 2011 @ 21:17
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 21:15 schreef kree het volgende:

[..]

Haha ja rustig maar hoor :*
Ik ga er ook altijd rechtstreeks op in elke keer.

Maakt niet uit, maargoed punt is dus we hoeven ons als mannen en meiden er geen zorgen meer over te maken dat er gewoon verschillen zijn.
En die zullen er ook wel blijven ;)
180px-Capt._Obvious.jpg
heloefzondag 13 november 2011 @ 21:18
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 21:17 schreef DenWauwelaar het volgende:

[..]

Heyhey. Ik heb het ook alle twee keer verpest. Nou ja, de laatste keer heb ik eigenlijk weinig verpest.
Schud me dan maar de hand.
DenWauwelaarzondag 13 november 2011 @ 21:18
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 21:17 schreef Moonwalk het volgende:
Ik vind het heerlijk om verliefd te zijn, zelfs als ik diegene niet eens perse wil hebben
Ik geloof niet dat je dan verliefd bent, je vindt iemand dan gewoon leuk. :')

Maar goed, nu klink ik als opa vertelt. :')
kreezondag 13 november 2011 @ 21:18
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 21:17 schreef rhubarbje het volgende:

[..]

[ afbeelding ]
Altijd zo'n dooddoener die plaatjes voor me :P
Moonwalkzondag 13 november 2011 @ 21:18
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 21:17 schreef benzin het volgende:

[..]

Ik kost 9,95 in de aanbieding deze week. :D
Waar kan ik je kopen? Ik geef er een dikke fooi bij en zal de verkoper een preek geven dat je eigenlijk veel meer waard bent o|O
DenWauwelaarzondag 13 november 2011 @ 21:18
quote:
14s.gif Op zondag 13 november 2011 21:18 schreef heloef het volgende:

[..]

Schud me dan maar de hand.
Boksen ouwe!
rhubarbjezondag 13 november 2011 @ 21:18
quote:
1s.gif Op zondag 13 november 2011 21:16 schreef gewoonfaye het volgende:

[..]

Precies, met alles wat tegenwerkt, gaat het nog hardstikke goed. De afgelopen maand was even mehh, maar dat lag niet alleen aan ons.
toen wij net samen woonde was het elke week wel wat :')
in sommige periodes is dat gewoon ff
of als eentje stress heeft of zo

zolang het een periode is en over gaat is er niks aan de hand
maar succes iig
benzinzondag 13 november 2011 @ 21:19
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 21:18 schreef Moonwalk het volgende:

[..]

Waar kan ik je kopen? Ik geef er een dikke fooi bij en zal de verkoper een preek geven dat je eigenlijk veel meer waard bent o|O
Ik denk dat die verkoper al lang blij is dat hij van zijn voorraad af is ;( Maar dankjewel :*
heloefzondag 13 november 2011 @ 21:19
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 21:17 schreef Moonwalk het volgende:
Ik vind het heerlijk om verliefd te zijn, zelfs als ik diegene niet eens perse wil hebben
Ik kan er gewoon niet mee omgaan. :')

Normale mensen vragen dan een meisje mee uit.
Ik ga huilen en bouw een muurtje om me heen.
Moonwalkzondag 13 november 2011 @ 21:19
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 21:18 schreef DenWauwelaar het volgende:

[..]

Ik geloof niet dat je dan verliefd bent, je vindt iemand dan gewoon leuk. :')

Maar goed, nu klink ik als opa vertelt. :')
Neehoor. soms is iemand bijvoorbeeld bezet. Dat maakt mijn gevoel dan niet minder echt. Ik doe echter niet aan " alles kan stuk" , snap je wel? :7
tijnbreinzondag 13 november 2011 @ 21:19
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 21:18 schreef Moonwalk het volgende:

[..]

Waar kan ik je kopen? Ik geef er een dikke fooi bij en zal de verkoper een preek geven dat je eigenlijk veel meer waard bent o|O
Hij is heel duur in het onderhoud en je moet er speciaal voor naar Australië toe :P
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 21:16 schreef rhubarbje het volgende:

[..]

dus een seksueel trauma ga jij bespreken tijdens de sex?
of een opzet richting bdsm of zo, jij pakt dan gewoon meteen een zweep terwijl je bezig bent?

soms kan het echt geen kwaad om eens rustig te zeggen terwijl je zit te lezen
goh ik lees hier over een stel en die doen aan rolplaying... lijkt me ook wel wat

ik snap niet waarom je je zo strikt vast houdt aan tijdens de sex?
Dat lijkt mij ook. :) zeker als je wat anders en meer wilt dan alleen gewone seks
Moonwalkzondag 13 november 2011 @ 21:20
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 21:19 schreef benzin het volgende:

[..]

Ik denk dat die verkoper al lang blij is dat hij van zijn voorraad af is ;( Maar dankjewel :*
Ik verwacht je morgen met de post, heb al een mooi plekje voor je uitgezocht :s)
DenWauwelaarzondag 13 november 2011 @ 21:20
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 21:19 schreef Moonwalk het volgende:

[..]

Neehoor. soms is iemand bijvoorbeeld bezet. Dat maakt mijn gevoel dan niet minder echt. Ik doe echter niet aan " alles kan stuk" , snap je wel? :7
Watje :7

Als het wederzijds is moet het misschien wel stuk. :9
heloefzondag 13 november 2011 @ 21:20
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 21:18 schreef DenWauwelaar het volgende:

[..]

Boksen ouwe!
internet-bro-fist.jpg
kreezondag 13 november 2011 @ 21:21
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 21:19 schreef Moonwalk het volgende:

[..]

Neehoor. soms is iemand bijvoorbeeld bezet. Dat maakt mijn gevoel dan niet minder echt. Ik doe echter niet aan " alles kan stuk" , snap je wel? :7
Waarom herken ik dit :')
Vindt nog steeds een meid leuk (van vroeger en toen was ik wel verliefd) maar heb er nooit wat aan gedaan en nu is ze getrouwd en heeft een kind |:(

Maar ze blijft nog steeds leuk, maar weet dat dat nooooooit meer wat kan gaan worden.
benzinzondag 13 november 2011 @ 21:22
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 21:20 schreef Moonwalk het volgende:

[..]

Ik verwacht je morgen met de post, heb al een mooi plekje voor je uitgezocht :s)
Welk plekje? De boekenkast? :+
Moonwalkzondag 13 november 2011 @ 21:22
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 21:20 schreef DenWauwelaar het volgende:

[..]

Watje :7

Als het wederzijds is moet het misschien wel stuk. :9
Het punt is dat ik zo iemand dus helemaal niet wil :{w iemand die zich zo makkelijk laat verleiden ( er van uit gaande dat die relatie goed zit dan he ) wil ik zelf geen energie in steken :r
dat wil niet zeggen dat ik er niet (tijdelijk) verliefd op kan zijn. Maar dis zal wel een ingewikkelde vrouwenlogica zijn :7
Supersoepzondag 13 november 2011 @ 21:22
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 21:21 schreef kree het volgende:

[..]

Waarom herken ik dit :')
Vindt nog steeds een meid leuk (van vroeger en toen was ik wel verliefd) maar heb er nooit wat aan gedaan en nu is getrouwd en heeft een kind |:(

Maar ze blijft nog steeds leuk, maar weet dat dat nooooooit meer wat kan gaan worden.
Smooth.
kreezondag 13 november 2011 @ 21:23
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 21:22 schreef Supersoep het volgende:

[..]

Smooth.
Ja of noem het gewoon falen van vroeger, zou wel eens effe terug in de tijd willen hoor.
Dan had ik nu ook al een kind denk :{
DenWauwelaarzondag 13 november 2011 @ 21:23
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 21:21 schreef kree het volgende:

[..]

Waarom herken ik dit :')
Vindt nog steeds een meid leuk (van vroeger en toen was ik wel verliefd) maar heb er nooit wat aan gedaan en nu is getrouwd en heeft een kind |:(

Maar ze blijft nog steeds leuk, maar weet dat dat nooooooit meer wat kan gaan worden.
In de liefde gaat er maar 1 iemand voor jouw zaken en dat ben jij zelf.
Bovendien ben ik niet zo vaak verliefd ( zeg maar 2 keer tot nu toe in 31 jaar), dus ik ga er wel voor dan hoor. Tot bloed aan mijn kop! |:(
Moonwalkzondag 13 november 2011 @ 21:23
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 21:21 schreef kree het volgende:

[..]

Waarom herken ik dit :')
Vindt nog steeds een meid leuk (van vroeger en toen was ik wel verliefd) maar heb er nooit wat aan gedaan en nu is ze getrouwd en heeft een kind |:(

Maar ze blijft nog steeds leuk, maar weet dat dat nooooooit meer wat kan gaan worden.
Dat gebeurt mij dus niet hoor, als ik iemand leuk vind dan weet diegene dat gewoon. Als ik iemand voor het eerst leuk vind en die is bezet, dan vind ik het gewoon leuk om verliefd te zijn maar heb ik er geen bedoelingen mee. Tot ik het zat ben dan gaat het vanzelf weer weg :7
DenWauwelaarzondag 13 november 2011 @ 21:24
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 21:22 schreef Moonwalk het volgende:

[..]

Het punt is dat ik zo iemand dus helemaal niet wil :{w iemand die zich zo makkelijk laat verleiden ( er van uit gaande dat die relatie goed zit dan he ) wil ik zelf geen energie in steken :r
dat wil niet zeggen dat ik er niet (tijdelijk) verliefd op kan zijn. Maar dis zal wel een ingewikkelde vrouwenlogica zijn :7
Dit heet geen vrouwenlogica, dit is volstrekte onzin. Als je ECHT verliefd bent, dan interesseert je dat geen fuck. Maar goed, ik dacht voor mn 24ste ook altijd dat ik verliefd op meisjes was daarvoor. Het laat zich moeilijk uitleggen.

verliefd is wat iedereen het sterkste gevoel noemt.
kreezondag 13 november 2011 @ 21:24
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 21:23 schreef DenWauwelaar het volgende:

[..]

In de liefde gaat er maar 1 iemand voor jouw zaken en dat ben jij zelf.
Bovendien ben ik niet zo vaak verliefd ( zeg maar 2 keer tot nu toe in 31 jaar), dus ik ga er wel voor dan hoor |:(
Oh ik ook hoor, maar ik heb altijd te lang gewacht en dan was m'n kans alweer verkeken.
Dat is in ieder geval wat ik nu wel inzie.

Nu nog weer even een leuk iemand tegenkomen en dan heb ik in ieder geval geleerd van mijn verleden met versieren.
Moonwalkzondag 13 november 2011 @ 21:25
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 21:24 schreef DenWauwelaar het volgende:

[..]

Dit heet geen vrouwenlogica, dit is volstrekte onzin. Als je ECHT verliefd bent, dan interesseert je dat geen fuck.
Nee, als ik van iemand hou interesseert het je geen fuck, en ik hou niet van iemand als ik niet echt met diegene ben en diegene goed ken. Zelfs aan het begin van een relatie hou ik niet van iemand, ik hecht wel wat waarde aan die woorden zeg maar. Zolang iemand bezet is en ik er gevoelens voor heb dan heb ik er gewoon echt geen serieuze interesse in. Kan je onzin vinden of niet, ik moet niks van bezette mannen weten :r
rhubarbjezondag 13 november 2011 @ 21:25
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 21:21 schreef kree het volgende:

[..]

Waarom herken ik dit :')
Vindt nog steeds een meid leuk (van vroeger en toen was ik wel verliefd) maar heb er nooit wat aan gedaan en nu is ze getrouwd en heeft een kind |:(

Maar ze blijft nog steeds leuk, maar weet dat dat nooooooit meer wat kan gaan worden.
ik denk he dat jij eens moet leren vrouwen uit je verleden los te laten
DenWauwelaarzondag 13 november 2011 @ 21:26
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 21:25 schreef Moonwalk het volgende:

[..]

Nee, als ik van iemand hou interesseert het je geen fuck. Zolang iemand bezet is en ik er gevoelens voor heb dan heb ik er gewoon echt geen serieuze interesse in. Kan je onzin vinden of niet, ik moet niks van bezette mannen weten :r
Ik ben ook zo, maar als ik verliefd ben tot over mn oren... sja.

Verliefd is voor ieder mens het hoogst genoten gevoel voor een ander. Dat is het enige dat ik erover nog ga zeggen.
Sinjizondag 13 november 2011 @ 21:26
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 21:16 schreef rhubarbje het volgende:

[..]

dus een seksueel trauma ga jij bespreken tijdens de sex?
of een opzet richting bdsm of zo, jij pakt dan gewoon meteen een zweep terwijl je bezig bent?

soms kan het echt geen kwaad om eens rustig te zeggen terwijl je zit te lezen
goh ik lees hier over een stel en die doen aan rolplaying... lijkt me ook wel wat

ik snap niet waarom je je zo strikt vast houdt aan tijdens de sex?
Bedoelde het niet aanvallend. Excuseer als jij dat zo hebt ervaren.

Tuurlijk kan het wat jij zegt. In een relatie. Ik sprak meer in de versier/nieuwe sekspartners trant. Daarnaast ben ik ervan overtuigt dat je meer moet communiceren tijdens de seks als je beide een goede tijd wilt hebben.

Wat jij aankaart over misbruik is een heel ander verhaal en heeft een totaal ander approach nodig. Ik doelde meer op de 'normale' onzekerheden van personen.
tijnbreinzondag 13 november 2011 @ 21:26
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 21:25 schreef Moonwalk het volgende:

[..]

Nee, als ik van iemand hou interesseert het je geen fuck. Zolang iemand bezet is en ik er gevoelens voor heb dan heb ik er gewoon echt geen serieuze interesse in. Kan je onzin vinden of niet, ik moet niks van bezette mannen weten :r
Dat heb ik ook. Je moet geen relatie kapot willen maken.
Bartholomeuszondag 13 november 2011 @ 21:26
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 21:23 schreef Moonwalk het volgende:

[..]

Dat gebeurt mij dus niet hoor, als ik iemand leuk vind dan weet diegene dat gewoon. Als ik iemand voor het eerst leuk vind en die is bezet, dan vind ik het gewoon leuk om verliefd te zijn maar heb ik er geen bedoelingen mee. Tot ik het zat ben dan gaat het vanzelf weer weg :7
Dat werkt bij mij dus anders. Ik laat het gewoon niet toe, dat hele verliefd worden. En als het dan toch gebeurt dan heb ik het ook niet meer onder controle en het gaat al helemaal niet vanzelf weg. Gelukkig zijn er maar weinig vrouwen die me zo raken kunnen, tot nu toe slechts 2 :)
kreezondag 13 november 2011 @ 21:26
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 21:23 schreef Moonwalk het volgende:

[..]

Dat gebeurt mij dus niet hoor, als ik iemand leuk vind dan weet diegene dat gewoon. Als ik iemand voor het eerst leuk vind en die is bezet, dan vind ik het gewoon leuk om verliefd te zijn maar heb ik er geen bedoelingen mee. Tot ik het zat ben dan gaat het vanzelf weer weg :7
Oh ja hoor bij mij ook, maar blijf iemand nog steeds leuk vinden dan alleen niet meer op gebied van een relatie krijgen maar gewoon als persoon.

Maarja blijf een beetje spijt krijgen van het verleden dan altijd.
Dat is wel jammer en denk dat het pas echt over gaat als ik echt een relatie vindt ;)
Lokasennazondag 13 november 2011 @ 21:27
Hallo O+
heloefzondag 13 november 2011 @ 21:27
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 21:27 schreef Lokasenna het volgende:
Hallo O+
Hai
DenWauwelaarzondag 13 november 2011 @ 21:27
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 21:26 schreef Bartholomeus het volgende:

[..]

Dat werkt bij mij dus anders. Ik laat het gewoon niet toe, dat hele verliefd worden. En als het dan toch gebeurt dan heb ik het ook niet meer onder controle en het gaat al helemaal niet vanzelf weg. Gelukkig zijn er maar weinig vrouwen die me zo raken kunnen, tot nu toe slechts 2 :)
Idem.
magnetronkoffiezondag 13 november 2011 @ 21:27
Hoi Loka
rhubarbjezondag 13 november 2011 @ 21:27
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 21:26 schreef Sinji het volgende:

[..]

Bedoelde het niet aanvallend. Excuseer als jij dat zo hebt ervaren.

Tuurlijk kan het wat jij zegt. In een relatie. Ik sprak meer in de versier/nieuwe sekspartners trant. Daarnaast ben ik ervan overtuigt dat je meer moet communiceren tijdens de seks als je beide een goede tijd wilt hebben.

Wat jij aankaart over misbruik is een heel ander verhaal en heeft een totaal ander approach nodig. Ik doelde meer op de 'normale' onzekerheden van personen.
ik heb het niet aanvallend ervaren? alleen vreemd :P

ik denk dat we elkaar gewoon gemist hebben omdat we iets anders in ons achterhoofd hadden
Kaneelstokjezondag 13 november 2011 @ 21:28
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 21:27 schreef Lokasenna het volgende:
Hallo O+
Leuke dag gehad saampjes?
Moonwalkzondag 13 november 2011 @ 21:28
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 21:26 schreef Bartholomeus het volgende:

[..]

Dat werkt bij mij dus anders. Ik laat het gewoon niet toe, dat hele verliefd worden. En als het dan toch gebeurt dan heb ik het ook niet meer onder controle en het gaat al helemaal niet vanzelf weg. Gelukkig zijn er maar weinig vrouwen die me zo raken kunnen, tot nu toe slechts 2 :)
het kan dus gebeuren dat je iemand heel erg ziet zitten en er pas heel laat achter komt dat diegene een vriendin heeft. Ik ga er dan dus niet mee door :r
kreezondag 13 november 2011 @ 21:28
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 21:25 schreef rhubarbje het volgende:

[..]

ik denk he dat jij eens moet leren vrouwen uit je verleden los te laten
Jaaa is het ook, maarja blijf er spijt van houden dat ik er nooit wat mee gedaan heb.
En dat is echt achteraf want toen had ik dat gevoel niet.

Nou herkenbaar voor enigen hier "het komt nog wel"

Nou mooi niet dus in ieder geval niet vanzelf dat heb ik wel door onderhand.
Toch nog wat geleerd in die 28 jaar :@
Moonwalkzondag 13 november 2011 @ 21:28
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 21:26 schreef tijnbrein het volgende:

[..]

Dat heb ik ook. Je moet geen relatie kapot willen maken.
Ja, er zijn mensen die daar geen moeite mee hebben. Ik hoor niet bij die mensen
Lokasennazondag 13 november 2011 @ 21:28
quote:
99s.gif Op zondag 13 november 2011 21:28 schreef Kaneelstokje het volgende:

[..]

Leuke dag gehad saampjes?
Ja, maar zonder ouders in de buurt is het toch beter :)
Moonwalkzondag 13 november 2011 @ 21:29
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 21:27 schreef Lokasenna het volgende:
Hallo O+
hoi :)
Kaneelstokjezondag 13 november 2011 @ 21:29
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 21:28 schreef Lokasenna het volgende:

[..]

Ja, maar zonder ouders in de buurt is het toch beter :)
Ach, volgende week beter.
Lokasennazondag 13 november 2011 @ 21:30
quote:
99s.gif Op zondag 13 november 2011 21:29 schreef Kaneelstokje het volgende:

[..]

Ach, volgende week beter.
Gelukkig gingen ze vanmiddag nog wel even weg om te wandelen enzo 8-)
Moonwalkzondag 13 november 2011 @ 21:30
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 21:28 schreef kree het volgende:

[..]

Jaaa is het ook, maarja blijf er spijt van houden dat ik er nooit wat mee gedaan heb.
En dat is echt achteraf want toen had ik dat gevoel niet.

Nou herkenbaar voor enigen hier "het komt nog wel"

Nou mooi niet dus in ieder geval niet vanzelf dat heb ik wel door onderhand.
Toch nog wat geleerd in die 28 jaar :@
Niks komt vanzelf en het verleden is er om van te leren, maar er in blijven hangen zal vooralsnog geen vooruitgang bieden :)
rhubarbjezondag 13 november 2011 @ 21:30
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 21:28 schreef kree het volgende:

[..]

Jaaa is het ook, maarja blijf er spijt van houden dat ik er nooit wat mee gedaan heb.
En dat is echt achteraf want toen had ik dat gevoel niet.

Nou herkenbaar voor enigen hier "het komt nog wel"

Nou mooi niet dus in ieder geval niet vanzelf dat heb ik wel door onderhand.
Toch nog wat geleerd in die 28 jaar :@
volgens mij ben jij verliefd op herinnering (die je dan vast verheerlijkt in je hoofd)
dat is natuurlijk lekker veilig

als je het toen niet zo erg vond, waarom is het nu dan zo vreselijk?
volgens mij alleen maar omdat je de hele tijd zit van what if? dan had ik ook een kind etc
en dan word je 'verliefd' op dat idee en niet op wat er tig jaar geleden was
en dan hoef je ook niet daadwerkelijk aan de vrouw dus dat is een mooie bijkomstigheid
Newbie114zondag 13 november 2011 @ 21:30
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 21:28 schreef Lokasenna het volgende:

[..]

Ja, maar zonder ouders in de buurt is het toch beter :)
Gelijk. Even internet van de trein verderop, zo intercity naar Eindhoven :) minimeet anyone? :P

Jij al weer thuis Loka? Volgens mij heb ik een trein gemist :')
Kaneelstokjezondag 13 november 2011 @ 21:31
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 21:30 schreef Lokasenna het volgende:

[..]

Gelukkig gingen ze vanmiddag nog wel even weg om te wandelen enzo 8-)
Hehe, vluggertjes.
heloefzondag 13 november 2011 @ 21:31
quote:
99s.gif Op zondag 13 november 2011 21:31 schreef Kaneelstokje het volgende:

[..]

Hehe, vluggertjes.
Toch geen 15 seconden mag ik hopen.
Lokasennazondag 13 november 2011 @ 21:31
quote:
14s.gif Op zondag 13 november 2011 21:30 schreef Newbie114 het volgende:

[..]

Gelijk. Even internet van de trein verderop, zo intercity naar Eindhoven :) minimeet anyone? :P

Jij al weer thuis Loka? Volgens mij heb ik een trein gemist :')
Over een halfuur, ik zit nu in de intercity naar Enschede.
Misschien kom ik volgende week wel weer bij jou *;
tijnbreinzondag 13 november 2011 @ 21:31
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 21:27 schreef Lokasenna het volgende:
Hallo O+
Jonge dame :W

quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 21:28 schreef Moonwalk het volgende:

[..]

Ja, er zijn mensen die daar geen moeite mee hebben. Ik hoor niet bij die mensen
:D gelukkig zijn er nog mensen die er hetzelfde denken als ons
Myraelazondag 13 november 2011 @ 21:32
vluggertjes ftw.
Kaneelstokjezondag 13 november 2011 @ 21:32
quote:
10s.gif Op zondag 13 november 2011 21:31 schreef heloef het volgende:

[..]

Toch geen 15 seconden mag ik hopen.
Hahah, je wilt niet weten wat me allemaal is overkomen. Maar goed, ik wil niet kansloos overkomen in dit topic, dus dat is voor prive.
Lokasennazondag 13 november 2011 @ 21:32
quote:
99s.gif Op zondag 13 november 2011 21:31 schreef Kaneelstokje het volgende:

[..]

Hehe, vluggertjes.
Zo snel wandelden ze niet hoor :')
Dus tijd genoeg nog.
kreezondag 13 november 2011 @ 21:32
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 21:30 schreef Moonwalk het volgende:

[..]

Niks komt vanzelf en het verleden is er om van te leren, maar er in blijven hangen zal vooralsnog geen vooruitgang bieden :)
quote:
0s.gif Op zondag 13 november 2011 21:30 schreef rhubarbje het volgende:

[..]

volgens mij ben jij verliefd op herinnering (die je dan vast verheerlijkt in je hoofd)
dat is natuurlijk lekker veilig

als je het toen niet zo erg vond, waarom is het nu dan zo vreselijk?
volgens mij alleen maar omdat je de hele tijd zit van what if? dan had ik ook een kind etc
en dan word je 'verliefd' op dat idee en niet op wat er tig jaar geleden was
en dan hoef je ook niet daadwerkelijk aan de vrouw dus dat is een mooie bijkomstigheid
Ja hoor jullie hebben ook gewoon wel gelijk.
Moet er niet teveel mee blijven zitten en ik zie er ook geen kans meer in dat dat ooit wat gaat worden.
Maar blijf er gewoon nog wel aan denken (van "wat als" of "wat als ik dit of dat had gedaan")
Maar laat me er niet meer zo meer door belemmeren nu, anders had ik ook niet in dit topic gekomen :)

Helpt me wel om een beetje gedachten van anderen te zien. ^O^
heloefzondag 13 november 2011 @ 21:32
quote:
14s.gif Op zondag 13 november 2011 21:32 schreef Myraela het volgende:
vluggertjes ftw.
Vlug zal het wel zijn vrijdag.