Ja vooral in welk topic, en misschien ook quotes ofzo?quote:Op maandag 14 november 2011 23:45 schreef Chocolatebear het volgende:
Hoe vaak je in hetzelfde topic post of zo?
Ik zie namelijk alle Fernandes mensjes in mijn top 10 en daarna wat mensen uit GAM, EXA en US.
Iets met reageren in dezelfde topics of op elkaars posts of zo ja. Van de laatste tijd staan jullie er ook allemaal in bij mij.quote:Op maandag 14 november 2011 23:42 schreef JackieBrown het volgende:
[..]
Uit dit topic: [Handig] Usertools.
Waar is dat ding op gebaseerd tho
Ahh oke, ja zit niet in veel andere topics dus dan is het wel logisch.quote:Op maandag 14 november 2011 23:48 schreef krioro het volgende:
[..]
Iets met reageren in dezelfde topics of op elkaars posts of zo ja. Van de laatste tijd staan jullie er ook allemaal in bij mij.
Sorry, kan niet, ik moet sporten en eten, veel belangrijker natuurlijk.quote:Op maandag 14 november 2011 23:59 schreef Chocolatebear het volgende:
Wie wilt er morgen voor mij werken? Dan kan ik heerlijk nuttige dingen doen.
Ik ben voorquote:Op maandag 14 november 2011 23:38 schreef JackieBrown het volgende:
[..]
Alleen indien comboshoot met Phantomesse.
Slaap lekker!quote:Op dinsdag 15 november 2011 01:02 schreef krioro het volgende:
[..]
Sorry, kan niet, ik moet sporten en eten, veel belangrijker natuurlijk.
Ik was even andere dingen doen maar nu moet ik toch eens op tijd naar bed. Wekkers (die vroeg gaan)!
Fijne nacht/welterusten y'all.
Sowieso! Ik heb 'em net binnen, dus ben m'n PS3 al aan het opstartenquote:Op dinsdag 15 november 2011 13:13 schreef Chocolatebear het volgende:
Tevens, Saints Row 3 vanaf vandaag, volgens mij gaat Juminelle mensen bewerken met een gigantische paarse dildo.
Eerst weer 15min wachten op installatie en shit zekerquote:Op dinsdag 15 november 2011 15:16 schreef Juminelle het volgende:
[..]
Sowieso! Ik heb 'em net binnen, dus ben m'n PS3 al aan het opstarten
Jup, hij valt best tegen trouwensquote:Op dinsdag 15 november 2011 15:19 schreef 2NutZ het volgende:
[..]
Eerst weer 15min wachten op installatie en shit zeker
Zondequote:Op dinsdag 15 november 2011 17:33 schreef Juminelle het volgende:
[..]
Jup, hij valt best tegen trouwens
Jaquote:
Nicequote:Op dinsdag 15 november 2011 17:40 schreef dWc_RuffRyder het volgende:
[..]
Ja.
Naast Team Deathmatch heb je nu ook Kill Confirmed, is precies hetzelfde maar met het verschil dat wanneer je iemand gekilled hebt hij zijn dog tag laat liggen. Als je die pakt = punt voor het team, als iemand van de tegenstander het pakt = geen punt voor het team. Zo kan je dus qua kills voorstaan, maar je moet eigenlijk als team die dog tags collecten. Masterlijke gametype.
* dWc_RuffRyder slingert meteen Xbox aan nu die erover praat
Idd jammer. Leek mij wel lachen.quote:
Lol, ik ook lvl 44quote:Op dinsdag 15 november 2011 18:05 schreef 2NutZ het volgende:
[..]
Idd jammer. Leek mij wel lachen.
Mw3 blijft tof idd. Alweer 7 uur geplayedlvl 44 nu.
PC die hem redelijk kan runnen kost al gauw zon 600-800 euro, weet niet wat voor gamebak je hebt staanquote:Op dinsdag 15 november 2011 18:30 schreef Phantomesse het volgende:
Ik ben enigzins depressief wel want op een niet openwillende xbox na heb ik geen consoles (Wii telt niet). Hoe speelt MW3 op de pc en is die al te downloaden? Want dan ga ik mijn pc maar weer eens aansluiten en kan de 60 euro voor de game in mijn tattoo potje
Voor MW3 kan je ook gewoon een 4 jaar oude pc gebruiken hoorquote:Op dinsdag 15 november 2011 18:33 schreef Posucice het volgende:
[..]
PC die hem redelijk kan runnen kost al gauw zon 600-800 euro, weet niet wat voor gamebak je hebt staan
Vanavond Duitsland - Nederland
Al geprobeerd om via het main menu (dashboard) je Xbox te openen?quote:Op dinsdag 15 november 2011 18:30 schreef Phantomesse het volgende:
Ik ben enigzins depressief wel want op een niet openwillende xbox na heb ik geen consoles (Wii telt niet). Hoe speelt MW3 op de pc en is die al te downloaden? Want dan ga ik mijn pc maar weer eens aansluiten en kan de 60 euro voor de game in mijn tattoo potje
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |