Diegene was wel slecht in Engels dan.quote:Op vrijdag 11 november 2011 17:27 schreef zwaardegekste het volgende:
"watch out what you wish for" heeft iemand die zoiets vroeger wenste me ooit verteld...
Een burnout en een leven lang werken is niet echt iets bereiken.quote:Op vrijdag 11 november 2011 17:45 schreef FruitenCo het volgende:
Jij zal wat bereiken, die vriend van je niet vrees ik.
Ook al over nagedacht, maar mijn conclusie was dat het dus eigenlijk alleen nog maar erger wordt:quote:Op vrijdag 11 november 2011 17:45 schreef FruitenCo het volgende:
Jij zal wat bereiken, die vriend van je niet vrees ik.
ga huilen anders, vieze emoquote:Op vrijdag 11 november 2011 17:48 schreef Mister_Bojangles het volgende:
[..]
Ook al over nagedacht, maar mijn conclusie was dat het dus eigenlijk alleen nog maar erger wordt:
Op je studie kun je nog wel eens wat deadlines uitstellen of het op de herkansing gooien. Op je werk wordt het straks allemaal nog veel erger, + dat er de kans bestaat dat je om 6 uur nog een paar schijtende kinderen van de creche mag gaan halen. En als je al helemaal pech hebt zit er ' s avonds nog een chagrijnige ongestelde vrouw op je bank waar je weer eens geen seks mee mag hebben..
Ik denk dat het verlangen alleen nog maar zal groeien...
Dat is vaak echt zo.quote:Op vrijdag 11 november 2011 17:48 schreef Mister_Bojangles het volgende:
[..]
Ook al over nagedacht, maar mijn conclusie was dat het dus eigenlijk alleen nog maar erger wordt:
911 euro per maand? Dat is niet mis. En kan je dan ook nog huurtoeslag en zorgtoeslag aanvragen, of zit dat er bij in?quote:Op vrijdag 11 november 2011 17:33 schreef MaanSelene het volgende:
Ter informatie; zo'n uitkering is maximaal 911 euro per maand. Hoeveel hij ook werkt, of hoe weinig hij ook doet; nooit word het meer dan dat.
Ook hier een WA-jong; wil je soms ruilen? Graag.
Is belachelijk laag als je op jezelf wilt wonen. Meeste WA-jongers willen op een gegeven moment ook verder, en misschien wel eens uit huis. Je huur (want een koophuis is absoluut uitgesloten) mag niet meer dan 1/3e van je netto maandlast bedragen bij de meeste woningcorporaties. Is in dit geval dus 300 euro. Een studentenkamertje heb je voor driehonderd euro ja, een normale flat niet. Je huur moet tussen de zo- en zoveel liggen om aanspraak te maken op huurtoeslag, is dus helemaal niet gezegd dat je dat krijgt.quote:Op vrijdag 11 november 2011 17:57 schreef ErikT het volgende:
[..]
911 euro per maand? Dat is niet mis. En kan je dan ook nog huurtoeslag en zorgtoeslag aanvragen, of zit dat er bij in?
Bij volledige arbeidsongeschiktheid (80 tot 100%) en een leeftijd boven de 23 is je maximale bedrag ongeveer 900 euro. Onder de 23 is het inderdaad leeftijdsafhankelijk.quote:Op vrijdag 11 november 2011 18:02 schreef hugsy33 het volgende:
Lekker kortzichtig weer![]()
Jij bent liever dag in dag ziek, met een miezerige uitkering waarvan je bijna onmogelijk mee t huis uit kan? Misschien moet je niet zo huillie doen en gewoon als een grote jongen je leven leiden.
last time i checked was het trouwens maar 666 euro of is het bedrag leeftijdsgebonden?
ruilen? Jij op twee uurtjes p dag na aan mijn bed gekluisterd en ik weer lekker werken, sporten, hobby'en, uit huis gaan, uitgaan enz... Ik twijfel niet hoorquote:Op vrijdag 11 november 2011 18:04 schreef Confetti het volgende:
Ik zag laatst een item erover bij Eeenvandaag.
Tering profiteurs![]()
![]()
Ehm, je komt toch wel in aanmerking voor sociale huur? Daar kunnen ze die 1/3 eis niet stellen volgens mij. En als je dan met 450 huur zit, 150 gas water licht internet, 50 belastingen/rioolrecht/waterschapsbelasting, 100 zorgpremie, 175 huursubsidie, 60 zorgsubsidie, dan houd je volgens mij 911-450-150-50-100+175+60 = 396 euro over om te eten. Dat moet toch wel lukken? Moet je alleen 5 jaar op een wachtlijst staan. Dat kan toch?quote:Op vrijdag 11 november 2011 18:02 schreef MaanSelene het volgende:
[..]
Is belachelijk laag als je op jezelf wilt wonen. Meeste WA-jongers willen op een gegeven moment ook verder, en misschien wel eens uit huis. Je huur (want een koophuis is absoluut uitgesloten) mag niet meer dan 1/3e van je netto maandlast bedragen bij de meeste woningcorporaties. Is in dit geval dus 300 euro. Een studentenkamertje heb je voor driehonderd euro ja, een normale flat niet. Je huur moet tussen de zo- en zoveel liggen om aanspraak te maken op huurtoeslag, is dus helemaal niet gezegd dat je dat krijgt.
Daarbij is de gemiddelde zorgverzekering ook nog eens een eurootje of honderd, moet je je gas/water/licht/internet/ e.d. ook nog betalen, en dan moet je nog eten. Hou je dus daarna niet bijzonder veel over om te sparen of leuke dingen te doen.
Dat plus je krijgt geen WA-jong omdat je zweetvoeten hebt, maakt het niet makkelijker ofzo. Lijkt allemaal rooskleurig, maar mijn ervaring is anders.
GA DAN WERKEN.quote:Op vrijdag 11 november 2011 18:02 schreef MaanSelene het volgende:
[..]
Is belachelijk laag als je op jezelf wilt wonen. Meeste WA-jongers willen op een gegeven moment ook verder, en misschien wel eens uit huis. Je huur (want een koophuis is absoluut uitgesloten) mag niet meer dan 1/3e van je netto maandlast bedragen bij de meeste woningcorporaties. Is in dit geval dus 300 euro. Een studentenkamertje heb je voor driehonderd euro ja, een normale flat niet. Je huur moet tussen de zo- en zoveel liggen om aanspraak te maken op huurtoeslag, is dus helemaal niet gezegd dat je dat krijgt.
Daarbij is de gemiddelde zorgverzekering ook nog eens een eurootje of honderd, moet je je gas/water/licht/internet/belastingen/rioolrecht/waterschapsbelasting e.d. ook nog betalen, en dan moet je nog eten. Hou je dus daarna niet bijzonder veel over om te sparen of leuke dingen te doen.
Dat plus je krijgt geen WA-jong omdat je zweetvoeten hebt, maakt het niet makkelijker ofzo. Lijkt allemaal rooskleurig, maar mijn ervaring is anders.
Mag ik vragen waar ik gezegd heb dat ik dat niet doe?quote:
quote:Op vrijdag 11 november 2011 17:23 schreef Mister_Bojangles het volgende:
Waarom heb ik niet zo' n leven ? Volgende week gvd 2 presentaties, gezeik aan mn harses van projectgroepjes, studentenvereniging waar ik opeens vanalles voor moet gaan regelen, een wijf dat 4 x per week aan mn kop zit te zeuren of ik iets met haar wil gaan doen, altijd geld te weinig, COD gekocht maar geen tijd om te spelen..
Nergens, maar je zit hard te zeuren erover dat je het zo slecht hebt. Nou, de Wajong is gratis voor jou. Iets wat de samenleving heeft besloten om bij te dragen aan diegenen die het wat minder hebben. Hoe kut je leven ook verder is, je moet dankbaar zijn dat je nog 911 euro krijgt... En dan helemaal zitten zeuren dat het zo weinig is en je er zo lang voor moet vechten...quote:Op vrijdag 11 november 2011 18:14 schreef MaanSelene het volgende:
[..]
Mag ik vragen waar ik gezegd heb dat ik dat niet doe?
Volgens mij beantwoordde ik alleen maar vragen en heb ik slechts eenmaal de vraag gesteld of TS met me wilde ruilen. De rest was voornamelijk een antwoord op de bewering dat 911 euro heel veel geld is. Lijkt zo, en is het ook als je thuiswoont. Maar als je alleen wilt wonen dus niet. Mijn leven is prima zoals het is, en ja, zonder de bijdrage van de overheid was ik er allang niet meer geweest. Maar wel bedankt voor je aanmoediging, ik zal het onthoudenquote:Op vrijdag 11 november 2011 18:20 schreef Gamesua het volgende:
[..]
Nergens, maar je zit hard te zeuren erover dat je het zo slecht hebt. Nou, de Wajong is gratis voor jou. Iets wat de samenleving heeft besloten om bij te dragen aan diegenen die het wat minder hebben. Hoe kut je leven ook verder is, je moet dankbaar zijn dat je nog 911 euro krijgt... En dan helemaal zitten zeuren dat het zo weinig is en je er zo lang voor moet vechten...Ja laat ze het maar aan iedereen uitdelen op eerste aanvraag en er 1500 euro per maand van maken, dat gaat de goede kant op!
Niet om te hard te zijn, maar je mag wel een beetje meer dankbaar zijn (nee niet over je leven, want ik kan me best voorstellen dat het kut is, maar dankbaar zijn ervoor dat je tenminste nog een goede bijdrage krijgt van de overheid).
Gast dat is 8 uur per dag werken. Veel te veel!quote:Op vrijdag 11 november 2011 18:12 schreef RonnieHansen het volgende:
Dat kan ook zonder wajong uitkering hoor. Gewoon een baan zoeken die minder voorstelt met minder varantwoording. Een baan waarbij om 5 uur de machine uit gaat en waar ie de volgende ochtend om 8 uur weer aan gaat. Zo'n baan heb ik ook en verdien genoeg om riant van te leven. ik lach elke loezer uit die elke dag staat te ploeteren om de hyoptheek te betalen gewoon door tevreden te zijn en niet aan een bepaald verwachtingspatroon hoef te voldoen.
Hij woont op zijn 35ste nog thuis.quote:Op vrijdag 11 november 2011 17:31 schreef Mister_Bojangles het volgende:
Geen flauw idee hoeveel maar hij komt niets te kort zo te zien...
Oke, je moet er eerst even doorheen : De fase dat je je nog iets aantrekt van het feit dat mensen je een nerd vinden omdat je nog nooit een vrouw hebt aangeraakt, maar zodra je eenmaal in de ik heb schijt periode zit:
lekker dik worden mac eten, nachten lang gamen, flauwe grappen vertellen op personeelsfeesten, met je auto' tje elke ochtend 1 kilometer heen en weer rijden naar je werk..
Echt het lijkt me prachtig...
Hij heeft wel tijd voor Skyrimquote:Op vrijdag 11 november 2011 18:32 schreef Yi-Long het volgende:
[..]
Hij woont op zijn 35ste nog thuis.
Dat geeft dan toch al aan dat hij genoeg tekort komt!? Alsof je dat wilt op die leeftijd. Dat hij vervolgens geld overhoudt voor andere zaken, tja...
Vraag hem eens wat hij liever heeft, een normaal leven met werk, eigen auto, gezinnetje, etc etc... of zijn huidige situatie.
Wat ben jij naief zegquote:Op vrijdag 11 november 2011 18:24 schreef krokdown het volgende:
dit is hoe ik mijn leven voor me zie als ik 30 ben ts
.
-succesvol constructeur A 80.00-, jaar
- alleen staand of een leuke succesvolle vrouw.
-geen kids
-eigen zaak + 50.000 -, jaar
is goodlife.
Ik vind 8000 euro per jaar iets te weinig om van rond te komen, maar goed, wellicht ben ik verwend...quote:Op vrijdag 11 november 2011 18:24 schreef krokdown het volgende:
dit is hoe ik mijn leven voor me zie als ik 30 ben ts
.
-succesvol constructeur A 80.00-, jaar
- alleen staand of een leuke succesvolle vrouw.
-geen kids
-eigen zaak + 50.000 -, jaar
is goodlife.
Goede vraag, die drang naar presteren en dat gestress om WAT eigenlijk? In veel landen is dat veel minder, en daar draait de economie ook gewoon. Irritant wel, als je er teveel bij stil staatquote:Op vrijdag 11 november 2011 17:23 schreef Mister_Bojangles het volgende:
Waarom doen mensen toch zo moeilijk eigenlijk?
Het lastige is dat wanneer je jezelf in een maatschappij bevindt waarin dit gebeurt, het toch heel lastig is je eraan te onttrekken.quote:Op vrijdag 11 november 2011 19:32 schreef dWc_RuffRyder het volgende:
[..]
Goede vraag, die drang naar presteren en dat gestress om WAT eigenlijk? In veel landen is dat veel minder, en daar draait de economie ook gewoon. Irritant wel, als je er teveel bij stil staat.
Mooie post. Eigenlijk 'hoort' het dus gewoon bij de tijdsgeest van nu, tenzij je een autarkische kluizenaar bent?quote:Op vrijdag 11 november 2011 19:47 schreef LXIV het volgende:
[..]
Het lastige is dat wanneer je jezelf in een maatschappij bevindt waarin dit gebeurt, het toch heel lastig is je eraan te onttrekken.
De paradox is dat we steeds meer uitvinden om ons leven gemakkelijker te maken, maar dat we uiteindelijk alleen maar drukker en gestresster worden. In de steentijd werkten mensen hooguit een paar uur per dag!
Voor jezelf is het het beste wanneer je afrekent met je verlangens naar overbodige rommel. Dus gewoon geen waarde meer gaat toekennen aan de nieuwste Iphone, auto of andere onzin. Dat spaart al een boel stress. Helaas is het in Nederland niet meer mogelijk om het systeem echt achter te laten. Lag het aan mij, dan had ik een boerderij met wat bos of iets dergelijks, waar ik dan zelf mijn zaken rondbreidde (hout hakken, eieren, groenten etc). En dan nog met wat post bezorgen een paar honderd euro bijverdienen voor andere zaken.
Maar om zo'n boerderij te kopen moet ik dan weer zóveel lenen dat ik verplicht ben tot mijn 70-ste 50 uur per week te werken voor de hypotheek. Vroeger bouwde je die boerderij gewoon zelf, op een zelf geclaimed stuk grond, samen met de buren. Dan was je vrij, dan was je onafhankelijk
Een Wajong uitkering kun je als het goed is niet meenemen naar het buitenland volgens mij, al kun je natuurlijk wel tijdelijk die kant op gaan.quote:Op vrijdag 11 november 2011 19:24 schreef Cucumissativus het volgende:
Een kennis zit nu al 2 maanden in Azië met z'n WA-jong.
Lekker goedkoop leven en verder gewoon doen wat je wilt.
daarom ook niet trouwen, chefke.quote:Op vrijdag 11 november 2011 18:37 schreef Mister_Bojangles het volgende:
[..]
Wat ben jij naief zeg![]()
Die bedragen komen natuurlijk niet vanzelf op je bankrekening natuurlijk, daar hoort een baan bij met veel verantwoordelijkheden. En dat is op zich ook niet eens zo erg, maar daarbij hoort ook : Veel gezeik, veel mensen die iets van je moeten, veel mensen die je ballen gaan lopen likken als je een positie boven hen hebt...
Die mooie vrouw zal onvermijdelijk voor een tijdje leuk zijn, maar na een paar jaar begint het gezeur men : sleur, gezijk, nieuwe interessante mannen en dan mag je alimentatie gaan betalen..
Doe mij dan toch maar dat zolderkamertje
ohnee wacht geen kids...
even aangepast, maar heb de mogelijkheden allemaal voor me. mijn pa heeft een eigen ingenieursbureau wat ik ga overnemen, daarnaast nog bijwerken als constucteur.quote:Op vrijdag 11 november 2011 18:38 schreef Yi-Long het volgende:
[..]
Ik vind 8000 euro per jaar iets te weinig om van rond te komen, maar goed, wellicht ben ik verwend...
Dit dus.quote:Op vrijdag 11 november 2011 18:05 schreef Granduppaaaaah het volgende:
923 Euro pappie, en dan zorgtoeslag, chronisch ziekenshit, huursubsidie, geen gemeente belasting, en ook nog activiteitengeld. en als je wil kan je ook nog op een sociale werkplaats werken waar het meer sociaal is dan werk. Geestelijk gehandicapte chickies die geen enkele weerstand kunnen bieden tegen een hogere levensvorm en toch behoorlijke memmen hebben.
Lijk mij inderdaad ook geweldig. Dat de omgeving mij ziet als een achterlijke autistische sociaal scheefgegroeide asperger.quote:Op vrijdag 11 november 2011 17:23 schreef Mister_Bojangles het volgende:
Ex collega van mij : Beetje bij de AH werken, seizoenskaart van zijn favoriete cluppie Utrecht en 4 x per jaar met de hele familie op vakantie naar Centerparcs. De hele dag met collega' s over voetbal praten en het enige waar je je druk om hoeft te maken is of de winkel wel goed gespiegeld is.
35 jaar oud, woont nog lekker thuis. De hele dag playstationen, fappen en eten..
Waarom heb ik niet zo' n leven ? Volgende week gvd 2 presentaties, gezeik aan mn harses van projectgroepjes, studentenvereniging waar ik opeens vanalles voor moet gaan regelen, een wijf dat 4 x per week aan mn kop zit te zeuren of ik iets met haar wil gaan doen, altijd geld te weinig, COD gekocht maar geen tijd om te spelen..
Ik meen het oprecht, ik wou dat ik die collega was. Waarom doen mensen toch zo moeilijk eigenlijk?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |