+ speciaal registreren.quote:Op donderdag 10 november 2011 14:44 schreef Spirit82 het volgende:
Topics openen over problemen van anderhalf jaar geleden
quote:
Deze quote is beterquote:Op donderdag 10 november 2011 14:48 schreef xdeliciousx het volgende:
Hoihoi,
Mijn vriend en ik zijn vorig jaar met een ander stelletje op vakantie gegaan naar spanje met de bus. In de bus begon ik mij al te irriteren aan mijn vriend. Hij ging een drankspelletje doen met een aantal andere jongeren. Dit vond ik best, laat hem maar lekker zijn gang gaan. Hij begon uitbundig te lachen omdat hij al redelijk ver heen was en achter in de bus hoorde ik mensen hem nadoen. Vervolgens komt een meisje naar mij toe en zegt; ik moest van (mijn vriend) vragen of hij bij mij mag slapen vannacht (in de bus). dus ik zei maar; als hij dat wil doetie zn best maar. Kwam hij een half uur later naast mij zitten dus ik zei moet je niet bij haar slapen? zeidie nee dat wil ik helemaal niet. wtf oke zal wel.
Toen we in spanje waren was het erg leuk.. we hebben savonds een keer een drankspelletje gedaan met mijn beste vriendin, haar vriend en nog 2 andere meiden en mijn vriend natuurlijk. Ik was telkens de lul met het spelletje en er werd vanalles door elkaar heen gegooid.. en toen werd ik dus dronken en overgegeven en ben dus maar gaan slapen. 2 dagen later gingen we uit met de reisgroep en dat was in het begin wel leuk. Mijn beste vriendin ging de hele avond aan tafel zitten met de rest wat ik best wel saai vond en me dus verveelde. Maar mijn vriend was nergens te bekennen.. die was met andere mee van de camping lekker uit zijn dak gaan en zich dronken laten voeren. Toen ik hem tegenkwam terwijl we naar een andere discotheek liepen vroeg ik aan hem of hij ook even bij mij wou blijven omdat de rest telkens maar op hun reet ging zitten.. toen zeidie bekijk t maar kanker lekker op blabla.. dus ik werd een beetje verdrietig hierom en heb hem met rust gelaten de rest van de avond, totdat hij weer naar mij toe kwam om sorry te zeggen. de volgende dag hebben we hierover gepraat en we hebben verder wel een leuke vakantie gehad.
we zijn nu weer op zoek naar een vakantie, hij wil het liefst naar italie en dat lijkt mij ook wel leuk, Maar ik wil nu dus met het vliegtuig zonder geouwehoer en gezeik. Het liefst wil ik ook niet met een jongerenreis en het wat rustiger aan doen op vakantie. Natuurlijk wel uitgaan maar niet zoals de vorige x.. Maar ik denk dat hij liever lang leve de lol wil.. ik ga deze x wel met zn 2en want dan krijg je ook geen gezeik met vrienden etc.
wat vinden jullie wat ik moet doen? stel ik me aan ofniet? en hoe moet ik het mijn vriend vertellen?
dagquote:
Hier gaat het al foutquote:Mijn vriend en ik zijn vorig jaar met een ander stelletje op vakantie gegaan naar spanje met de bus.
dat is erg vlugquote:In de bus begon ik mij al te irriteren aan mijn vriend.
hoe relevant is dit?quote:Hij ging een drankspelletje doen met een aantal andere jongeren. Dit vond ik best, laat hem maar lekker zijn gang gaan. Hij begon uitbundig te lachen omdat hij al redelijk ver heen was en achter in de bus hoorde ik mensen hem nadoen. Vervolgens komt een meisje naar mij toe en zegt; ik moest van (mijn vriend) vragen of hij bij mij mag slapen vannacht (in de bus). dus ik zei maar; als hij dat wil doetie zn best maar. Kwam hij een half uur later naast mij zitten dus ik zei moet je niet bij haar slapen? zeidie nee dat wil ik helemaal niet. wtf oke zal wel.
wie nog meer dan? we en je vriend? dat zijn er 3quote:Toen we in spanje waren was het erg leuk.. we hebben savonds een keer een drankspelletje gedaan met mijn beste vriendin, haar vriend en nog 2 andere meiden en mijn vriend natuurlijk.
waar blijft het meningsverschil nu?quote:Ik was telkens de lul met het spelletje en er werd vanalles door elkaar heen gegooid.. en toen werd ik dus dronken en overgegeven en ben dus maar gaan slapen.
Wat onaardig van hemquote:2 dagen later gingen we uit met de reisgroep en dat was in het begin wel leuk. Mijn beste vriendin ging de hele avond aan tafel zitten met de rest wat ik best wel saai vond en me dus verveelde. Maar mijn vriend was nergens te bekennen.. die was met andere mee van de camping lekker uit zijn dak gaan en zich dronken laten voeren. Toen ik hem tegenkwam terwijl we naar een andere discotheek liepen vroeg ik aan hem of hij ook even bij mij wou blijven omdat de rest telkens maar op hun reet ging zitten.. toen zeidie bekijk t maar kanker lekker op blabla..
gelukkigquote:dus ik werd een beetje verdrietig hierom en heb hem met rust gelaten de rest van de avond, totdat hij weer naar mij toe kwam om sorry te zeggen. de volgende dag hebben we hierover gepraat en we hebben verder wel een leuke vakantie gehad.
anders vraag je even aan hem wat ie wilquote:we zijn nu weer op zoek naar een vakantie, hij wil het liefst naar italie en dat lijkt mij ook wel leuk, Maar ik wil nu dus met het vliegtuig zonder geouwehoer en gezeik. Het liefst wil ik ook niet met een jongerenreis en het wat rustiger aan doen op vakantie. Natuurlijk wel uitgaan maar niet zoals de vorige x.. Maar ik denk dat hij liever lang leve de lol wil.. ik ga deze x wel met zn 2en want dan krijg je ook geen gezeik met vrienden etc.
Iets korter en duidelijker dan dat je hier je vraag neer zet.quote:wat vinden jullie wat ik moet doen? stel ik me aan ofniet? en hoe moet ik het mijn vriend vertellen?
Duh ze waren dronken, dan onthou je dat ook nietquote:Op donderdag 10 november 2011 14:55 schreef pl4kkie het volgende:
Valt me op dat er niet in staat hoe vaak ze goedmaaksex hebben gehad
Whehehequote:Op donderdag 10 november 2011 14:55 schreef Soohr het volgende:
[..]
dag
[..]
Hier gaat het al fout
[..]
dat is erg vlug
[..]
hoe relevant is dit?
[..]
wie nog meer dan? we en je vriend? dat zijn er 3
[..]
waar blijft het meningsverschil nu?
[..]
Wat onaardig van hem
[..]
gelukkig
[..]
anders vraag je even aan hem wat ie wil
[..]
Iets korter en duidelijker dan dat je hier je vraag neer zet.
daar zat ik ook al aan te denken:Yquote:Op donderdag 10 november 2011 15:03 schreef Silenus het volgende:
TS, je moet Rimini boeken. Een rustig Italiaans stadje met veel musea en cultuur. Hier zal je vriend zich niet kunnen vergrijpen aan de verlokkingen van sletjes, bier en discotheken met Gigi d'Agostino-muziek.
Nou dat komt helemaal goed dan.quote:Op donderdag 10 november 2011 15:14 schreef xdeliciousx het volgende:
[..]
daar zat ik ook al aan te denken:Y
quote:Op donderdag 10 november 2011 15:14 schreef xdeliciousx het volgende:
daar zat ik ook al aan te denken:Y
nee dat juist niet dat was echt eenmaligquote:Op donderdag 10 november 2011 15:31 schreef AciD_Nightmare het volgende:
Goed topic! Maar ik ben bang dat dit een troll is
Bazenvriend.!! bekijk t maar kanker lekker op blabla.
En jij? Word jij niet geil van drank? Dan kan hij zn agressie op je kutje botvieren. Lekker raggenquote:Op donderdag 10 november 2011 15:37 schreef xdeliciousx het volgende:
[..]
nee dat juist niet dat was echt eenmaligdrank is niet goed voor hem.. dan word hij ook een beetje agressief
van teveel drank word ik niet geilquote:Op donderdag 10 november 2011 15:41 schreef pl4kkie het volgende:
[..]
En jij? Word jij niet geil van drank? Dan kan hij zn agressie op je kutje botvieren. Lekker raggen
Gewoon die benen wijd meid. Een dronken vent moet hersenloos kunnen raggen.quote:Op donderdag 10 november 2011 15:42 schreef xdeliciousx het volgende:
[..]
van teveel drank word ik niet geiljij bedoelt positieve agressie ik bedoelde eigenlijk negatieve agressie haha
nou me vrienden waren er niet blij mee ik hoorde ze ook in de tent zeggen dat als hij teveel drank op heeft dat hij haantje de voorste is etc. daar heb ik hem toen ook mee geconfronteerd.. vondie niet zo leukquote:Op donderdag 10 november 2011 15:43 schreef Mr.117 het volgende:
Volgens mij is het probleem hier dat je je vriend niet leuk vind als hij dronken is. De vakantie en vrienden hebben er verder niks mee te maken volgens mij.
quote:Op donderdag 10 november 2011 15:44 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Gewoon die benen wijd meid. Een dronken vent moet hersenloos kunnen raggen.
hoezo matig?quote:Op donderdag 10 november 2011 15:47 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Wat ben jij voor matige vriendin.
Niet eens de beentjes wijd willen doen voor je vriend als hij gezopen heeft. Echt hoor, hij zou boos op jou moeten zijn.quote:
Omdat het vakanite is, leve de lol. Geen tijd om bezitterig te doen.quote:
Dat ook. Geil hem een beetje op, tong met je beste vriendin.quote:Op donderdag 10 november 2011 15:52 schreef HostiMeister het volgende:
[..]
Omdat het vakanite is, leve de lol. Geen tijd om bezitterig te doen.
Daar hoeven we niet dronken voor te zijnquote:Op donderdag 10 november 2011 15:44 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Gewoon die benen wijd meid. Een dronken vent moet hersenloos kunnen raggen.
vakantie is ook wel lol maken, maar wil gewoon geen gezeik zoals vorig jaar en probeer dat te voorkomen.. aankomend jaar gaan we met zn 2en dus dan zal het wel heel anders zijnquote:Op donderdag 10 november 2011 15:52 schreef HostiMeister het volgende:
[..]
Omdat het vakanite is, leve de lol. Geen tijd om bezitterig te doen.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |