quote:Op donderdag 10 november 2011 11:28 schreef KneusTeun het volgende:
Ik hoop dat de volgende COD met cowboys wordtZou toch geweldig zijn!
Cod Harry Potter?quote:Op donderdag 10 november 2011 11:40 schreef KoningStoma het volgende:
Er komt ook wel een CoD in de toekomst, waar je een pak aanhebt dat onzichtbaar kan worden en armor heeft en waarmee je snel kan lopen en hoog kan springen.
Master! Ook met aliens en zulks? En lasers?quote:Op donderdag 10 november 2011 11:40 schreef KoningStoma het volgende:
Er komt ook wel een CoD in de toekomst, waar je een pak aanhebt dat onzichtbaar kan worden en armor heeft en waarmee je snel kan lopen en hoog kan springen.
Als ik een CoD zou maken dan zou het werkenquote:Op donderdag 10 november 2011 12:05 schreef Bozz187 het volgende:
Of een koning stoma cod
Call of problem?:crysis derp hitmarker derp derp
Bla bla bla.quote:Op donderdag 10 november 2011 12:07 schreef KoningStoma het volgende:
[..]
Als ik een CoD zou maken dan zou het werken
Ik ben nu, as we speak, bezig met een spel dat iig al beter werkende hit detection én dedicated servers heeft.quote:
Blops?quote:Op donderdag 10 november 2011 12:10 schreef KoningStoma het volgende:
[..]
Ik ben nu, as we speak, bezig met een spel dat iig al beter werkende hit detection én dedicated servers heeft.
Daar was je toch al langer mee bezig of was daar weer iemand anders?quote:Op donderdag 10 november 2011 12:14 schreef KoningStoma het volgende:
Nee, mijn eigen spel. Een online shooter, maar dan net zoals audiosurf.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |