Ohhh dat is iets wat ik dus echt nooit zal kopen, gebruikte schoenen, al zijn het Manolo's voor 5euroquote:Op dinsdag 8 november 2011 16:50 schreef Dipkip het volgende:
Die hier is zwaar verpest sinds ze hem gesplitst hebben in wat jij beschrijft. Nu vind je in de goedkope echt alleen nog maar bloemetjesburka's en verwassen wortelbroeken en willen ze in de 'vintage shoppe' () ineens 70 euro hebben voor een paar gedragen laarzen. Dat doe ik gewoon niet, ook al is het van een merk. De hakken waren al helemaal scheef afgesleten!
gratis in de kringloop?quote:
Ja, volgens mij test die gast met z'n ogen dicht.quote:
*proestquote:Op dinsdag 8 november 2011 16:56 schreef tomaat52 het volgende:
[..]
Ja, volgens mij test die gast met z'n ogen dicht.![]()
Dat dus! En je moet er dus ook gewoon tegenaan lopen en niet naar iets specifieks zoekenquote:Op dinsdag 8 november 2011 17:07 schreef saaw het volgende:
Van die hele hippe vintage winkels ga ik ook niet meer in trouwens, niet te betalen! Als je een beetje goed zoekt en/of mazzel hebt vind je in de normale kringloop meestal ook nog fantastische dingen tussen alle rommel.
quote:Op dinsdag 8 november 2011 17:04 schreef Miendientje het volgende:
Ik kom zelf regelmatig in kringloopwinkels. Ik speur meestal naar leuke witte porseleinen dingetjes met bloemetjes voor bij mijn thee servies. Verder als ik iets zoek voor een feestje met een bepaald thema zoal hier bijvoorbeeld een hightea, de blouse was geloof ik €3,50.
[ afbeelding ]
Ook liefhebber van dergelijk design, alleen heb ik geen idee waar ik die dingen zou moeten laten.quote:Op dinsdag 8 november 2011 18:03 schreef lady-wrb het volgende:
ik ben gek op jaren 60 en 70 spullen voor in de keuken en soms kan ik daar leuk slagen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |
Dat begrijpen we, maar is wel erg jammer. Je kunt FOK! namelijk wel gratis LEZEN, maar we kunnen FOK! niet gratis MAKEN. De inkomsten van de advertenties zorgen ervoor dat we de kosten van de site kunnen dragen zodat je ook morgen FOK! nog kunt bezoeken.
Zou je willen overwegen om voor FOK! een uitzondering te maken in je adblocker (of andere middelen die onze ads blokkeren)? Je krijgt deze melding dan nooit meer te zien.
Ja, ik wil fok.nl whitelisten, laat me zien hoe
Ik neem liever een premium account zodat ik geen advertenties hoef te zien (je moet eerst inloggen)
Ja, breng me naar de shop