jazeker. Noem maar een dag. Ik zit hier dinsdag t/m vrijdag en op 2 december ben ik er op vrijdag niet.quote:Op dinsdag 8 november 2011 10:42 schreef Dizzy-Miss-Lizzy het volgende:
Nok gaan we nog een keer meeten?
Zeer zeer verstandig.. deed iedereen dat nou maar! maarja sommige mensen zijn gewoon niet zo slim en laten het gewoon opsturen... Never nooit niet dat je t dan krijgtquote:Op dinsdag 8 november 2011 11:11 schreef senesta het volgende:
[..]
[..]
Ik koop ook alleen in de buurt en als ik zelf het toestel kan ophalen en testen
Ik weet het en ik herken ze ook vrij simpel. Ophalen is dan namelijk geen optiequote:Op dinsdag 8 november 2011 11:12 schreef Croli het volgende:
[..]
Zeer zeer verstandig.. deed iedereen dat nou maar! maarja sommige mensen zijn gewoon niet zo slim en laten het gewoon opsturen... Never nooit niet dat je t dan krijgt
Wat irritant dat je geen reactie krijgtquote:Op dinsdag 8 november 2011 11:00 schreef oh-oh het volgende:
Elco![]()
![]()
Ik ben chihuahuafokkers aan het mailen, ik krijg gewoon geen fucking reacties op prijsaanvragen, ondanks dat ik het hele verhaal vertel en dat ik eerst twee goede foksters gemaild heb die ik goed ken.
Beterschap voor Pingoo en wat fijn dat hij de pilletjes zo opeet, dat gaat hier een stuk lastigerquote:Op dinsdag 8 november 2011 11:29 schreef Oognip het volgende:
Wat een leuke foto's van Senesta en Elco (die van Joey is minder).
Wij zijn terug van de dierenarts met Pingoo. Hij mag niet zwaarder worden... Hij heeft keelontsteking en heeft een antibioticakuur voor een week gekregen. Ik heb hem net brokjes gevoerd en daar de 2 helften van het pilletje ingestopt en hij at het zo op![]()
Ik heb Amivedi en de dierenambulance ingeschakeld voor de eerste kat. Voor de tweede wil ze dat niet, dus doe ik het ook maar niet....quote:Op dinsdag 8 november 2011 11:11 schreef senesta het volgende:
Nou ja, een poos terug zijn hier ook in een paar maanden tijd 18 katten verdwenen. En de mensen waarvan de katten waren hebben nu gewoon weer nieuwe katten los buiten lopen hier, ik snap daar echt niets van
Amivedi en dergelijke al gewaarschuwd?
Ontwormingspilletjes eet hij ook zo op uit de hand, maar vorig jaar heeft ie ook antibiotica gehad en dat was echt een gevecht.quote:Op dinsdag 8 november 2011 11:32 schreef indaha het volgende:
[..]
Beterschap voor Pingoo en wat fijn dat hij de pilletjes zo opeet, dat gaat hier een stuk lastiger
Wij doen het normaal om de 3 maanden, maar omdat de kittens soms wormen hebben vindt de dierenarts dat we het elke maand moeten doen. Mij lijkt dat niet nodig, volgens mij moeten die pilletjes 3 maanden werken tegen wormen.quote:Op dinsdag 8 november 2011 11:43 schreef indaha het volgende:
Ontwormen doe ik ook echt niet ieder maand , alleen nu de kittens de eerste 3 maanden wel, maar daar heb ik pipetjes voor die ook voor vlooien zijn.
Gelukkig hebben onze katten niet vaak pilletjes nodig
Maar als de pilletjes 3 maanden werken en je voert ze elke maand krijgen ze toch een overdosis? Is dat wel gezond?quote:Op dinsdag 8 november 2011 11:46 schreef Oognip het volgende:
[..]
Wij doen het normaal om de 3 maanden, maar omdat de kittens soms wormen hebben vindt de dierenarts dat we het elke maand moeten doen. Mij lijkt dat niet nodig, volgens mij moeten die pilletjes 3 maanden werken tegen wormen.
Overdosis zal wel mee vallen, want kittens moeten in het begin ook om de 2 weken ontwormd worden. Maar inderdaad ik vind het ook overdreven dus doe het niet.quote:Op dinsdag 8 november 2011 11:48 schreef miss_dynastie het volgende:
[..]
Maar als de pilletjes 3 maanden werken en je voert ze elke maand krijgen ze toch een overdosis? Is dat wel gezond?
Een pillenschieter?? wat moet ik me daarbij voorstellen. Klinkt als een marteltuig!quote:Op dinsdag 8 november 2011 11:38 schreef miss_dynastie het volgende:
Wij hebben een pillenschieter voor medicijnen. Ik vind het echt ideaal, ze weten dat vechten geen zin heeft en naderhand krijgen ze wat lekkers omdat ze zo lief zijn geweest
quote:Op dinsdag 8 november 2011 11:53 schreef Croli het volgende:
[..]
Een pillenschieter?? wat moet ik me daarbij voorstellen. Klinkt als een marteltuig!
Nee, het is geen marteltuig, dan zouden we het niet in huis hebbenquote:Op dinsdag 8 november 2011 11:53 schreef Croli het volgende:
[..]
Een pillenschieter?? wat moet ik me daarbij voorstellen. Klinkt als een marteltuig!
geweldig die foto waar die ouwe lobbes uit het raam staat te starenquote:Op dinsdag 8 november 2011 10:55 schreef senesta het volgende:
Ik ben klaar hoorJullie mogen weer terug komen
Zijn dat dezelfde als die van de Deka?quote:Op dinsdag 8 november 2011 12:35 schreef miss_dynastie het volgende:
Senes, heeft je dochter wat aan die Anubis-kaartjes van de Hoogvliet? Of spaart zij die van die andere supermarkt?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |