Ja, dat doe ik dus ook! Maar ach, gisteravond toen ik dus de HDD wilde opstarten, zag ik bij toeval deze film.. en ik vond m wel aardig. Dus blijven hangenquote:Op maandag 7 november 2011 09:46 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Reclames
Ik ben blij met de HDD-recorder, er staan nog 15 films op om te kijken
En waarom vraag je naar de bekende weg?quote:Op maandag 7 november 2011 09:49 schreef CherryLips het volgende:
Waarom ken ik de songteksten van alle nummers van het foute uurtje?
Oh zo! Ja, in dat geval zou je bijna geen TV meer nemen.quote:Op maandag 7 november 2011 09:47 schreef stbabylon het volgende:
[..]
Reclame en een enorme vertraging tussen uitkomen en vertonen.
Ik vond die van van het weekend wel lachen hoor.quote:Op maandag 7 november 2011 09:49 schreef CherryLips het volgende:
En na het ewok-verhaal van twee weken geleden zijn alle volgende QI's minder leuk ben ik bang
De digitale box vloog eruit omdat ik de ondertiteling aan had dus ik mis een stukquote:Op maandag 7 november 2011 09:53 schreef stbabylon het volgende:
[..]
Ik vond die van van het weekend wel lachen hoor.
Haha, wereldnieuwsquote:Op maandag 7 november 2011 09:49 schreef Godtje het volgende:
Wat zal er met Morgan gaan gebeuren vandaag. Het is bijna spannend.
Orka Morgan, vrijlaten ja of nee?
Mooi! Dat was ook de bedoelingquote:Op maandag 7 november 2011 09:53 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Ik zag je reactie nog van t weekend, hij was wel grappig
Tsja, gewoon niet zelf opnemen, daar zijn andere mensen voorquote:Op maandag 7 november 2011 09:53 schreef CherryLips het volgende:
[..]
De digitale box vloog eruit omdat ik de ondertiteling aan had dus ik mis een stuk
Ik was hem niet eens aan het opnemen, ik keek gewoon 'live' zeg maar. Maar dat kan dus ook niet meer met ondertiteling. kan Ziggo wel gaan bellen maar heb geen zin in gedoequote:Op maandag 7 november 2011 09:54 schreef stbabylon het volgende:
[..]
Tsja, gewoon niet zelf opnemen, daar zijn andere mensen voor
Ik zal maar niet beginnen over ondertiteling bij een Engelse serie als je voor je werk ondertiteling maakt en het dus niet nodig hebt...quote:Op maandag 7 november 2011 09:55 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Ik was hem niet eens aan het opnemen, ik keek gewoon 'live' zeg maar. Maar dat kan dus ook niet meer met ondertiteling. kan Ziggo wel gaan bellen maar heb geen zin in gedoe
QI gaat soms zo snel dat ik ondertiteling wel fijn vind. Het is niet zo dat ik het frame voor frame kan terugspoelen en 100 keer opnieuw kan luisteren.quote:Op maandag 7 november 2011 09:57 schreef stbabylon het volgende:
[..]
Ik zal maar niet beginnen over ondertiteling bij een Engelse serie als je voor je werk ondertiteling maakt en het dus niet nodig hebt...
Hoe bedoel je? (ik had gisteren rond die tijd ook last van storingen... vertraging en zo).quote:Op maandag 7 november 2011 09:55 schreef Cue_ het volgende:
Echt zo irritant.. rtl5 lijkt altijd wel problemen te hebben als SYTYCD erop is. Tenminste afgelopen zondag lag het aan rtl5.. daarvoor volgens mij aan ziggo
Maar het blijft kut!
Gister was echt een 'ogenblik geduld' ding.quote:Op maandag 7 november 2011 10:03 schreef MNR het volgende:
[..]
Hoe bedoel je? (ik had gisteren rond die tijd ook last van storingen... vertraging en zo).
Nou wereld niet, wel Nederlands.quote:
Tssskquote:Op maandag 7 november 2011 09:58 schreef CherryLips het volgende:
[..]
QI gaat soms zo snel dat ik ondertiteling wel fijn vind. Het is niet zo dat ik het frame voor frame kan terugspoelen en 100 keer opnieuw kan luisteren.
Andere vissen eten we op, die orca moet niet zeurenquote:Op maandag 7 november 2011 10:08 schreef Godtje het volgende:
[..]
Nou wereld niet, wel Nederlands.
Heel Harderwijk zou geboycot moeten worden.
Ten eerste is het een kut park en het is zielig.
Ow, nee, daar had ik geen last van. Ik stond ook op een andere zender.quote:Op maandag 7 november 2011 10:07 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Gister was echt een 'ogenblik geduld' ding.
maar de vorige keren was het gewoon een blauw scherm (tenminste, dat ie echt geen zender meer toont).
Duur park vooralquote:Op maandag 7 november 2011 10:08 schreef Godtje het volgende:
[..]
Nou wereld niet, wel Nederlands.
Heel Harderwijk zou geboycot moeten worden.
Ten eerste is het een kut park en het is zielig.
Moet je niet zoveel masturberen!quote:Op maandag 7 november 2011 10:09 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Ja sorry![]()
Ik ben echt doof aan het worden
Oud worden!quote:Op maandag 7 november 2011 10:09 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Ja sorry![]()
Ik ben echt doof aan het worden
Of meer!quote:Op maandag 7 november 2011 10:11 schreef stbabylon het volgende:
[..]
Moet je niet zoveel masturberen!
Ik heb niks tegen het eten van beesten. Dat heeft een doel en is de natuur. Dat wij met zoveel zijn en zo effectief zijn.... dat is voor andere een probleem ja.quote:Op maandag 7 november 2011 10:09 schreef stbabylon het volgende:
[..]
Andere vissen eten we op, die orca moet niet zeuren
O, ik ben dus niet de enige, dat scheelt.quote:Op maandag 7 november 2011 10:11 schreef stbabylon het volgende:
[..]
Moet je niet zoveel masturberen!
En duurder dan een gewone dierentuinquote:Op maandag 7 november 2011 10:16 schreef Godtje het volgende:
[..]
Er is geen hol te doen. Echt slechtste park ooit.
Meer speeltuin dan dolfinarium.
Godtje? Ben jij dat?quote:Op maandag 7 november 2011 10:15 schreef Godtje het volgende:
[..]
Ik heb niks tegen het eten van beesten. Dat heeft een doel en is de natuur. Dat wij met zoveel zijn en zo effectief zijn.... dat is voor andere een probleem ja.
Ik heb het over mishandeling hier en ook nog eens volkomen onnodige en beslissingen die op de basis van een altijd dronken minister (Bleker) worden genomen.
Een Olifant kan je nog redelijk in gevangenschap houden en een karper ook mits je aan bepaalde voorwaarde voldoet. Het is in elk geval nog niet bewezen dat dit structureel slecht is voor die beesten. Sterker nog een goudvis in gevangenschap leeft gemiddeld langer.
Bij Orka's is wel aardig bewezen dat het heel erg schadelijk is. Bij deze orka hebben we zelfs de familie terug gevonden (1 van de belangrijke zaken bij de orka is dat ze alleen met familie kunnen leven en ze samen opsluiten met andere dus nooit werkt).
Ze hadden dat beest dood op het strand moeten laten of nu terug de natuur in met het gevaar dat ze dood gaat. Opsluiten is geen optie.
Het gaat niet om de prijs maar om het dierenleed. Ze moeten dicht.quote:Op maandag 7 november 2011 10:17 schreef CherryLips het volgende:
[..]
En duurder dan een gewone dierentuinGa dan naar Burger's Zoo of Blijdorp ofzo.
Ik knuffel me gek met bomen. Van mij mogen er ook ongeveer 6 miljard mensen dood.quote:Op maandag 7 november 2011 10:20 schreef stbabylon het volgende:
[..]
Tof om te zien dat jij ook wat bomenknuffeligs in je hebt
En ik ben het geheel met je eens
Ik ben er al een tijdje niet geweest. Aan de ene kant wil ik Morgan zien, aan de andere kant vind ik het sneu. Maar dat gevoel heb ik vaker bij dierentuinen. Aan de ene kant leuk om die dieren te zien, maar in Artis zit een beer die hele nare tics heeft ontwikkeld uit verveling en ellende.quote:Op maandag 7 november 2011 10:20 schreef Godtje het volgende:
[..]
Het gaat niet om de prijs maar om het dierenleed. Ze moeten dicht.
Helaas ben ik er recent geweest. Ik ben pas net wijzer geworden.
Ik roep al jaren dat Artis de helft van de beesten moet schrappen zodat ze de andere helft een groter verblijf kunnen geven. Dat hoeft geheel geen afbreuk te doen aan de dierentuin beleving.quote:Op maandag 7 november 2011 10:25 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Ik ben er al een tijdje niet geweest. Aan de ene kant wil ik Morgan zien, aan de andere kant vind ik het sneu. Maar dat gevoel heb ik vaker bij dierentuinen. Aan de ene kant leuk om die dieren te zien, maar in Artis zit een beer die hele nare tics heeft ontwikkeld uit verveling en ellende.
Dan hoef ik er ook niet naartoequote:Op maandag 7 november 2011 10:27 schreef Godtje het volgende:
[..]
Ik roep al jaren dat Artis de helft van de beesten moet schrappen zodat ze de andere helft een groter verblijf kunnen geven. Dat hoeft geheel geen afbreuk te doen aan de dierentuin beleving.
Ik ben er dus geweest en geloof me... Morgan wil je niet zien. Die zit in een badje waar ze niet in kan omdraaien. Als vergelijk met een menselijk lichaam.... ze zit in een doodskist die ongeveer in alle richtingen 2 keer haar lijf is.
Ze beweegt ook niet maar ligt doodstil apathisch in dat badje.
Sowieso iedereen die niet werkt.quote:Op maandag 7 november 2011 10:25 schreef Godtje het volgende:
[..]
Ik knuffel me gek met bomen. Van mij mogen er ook ongeveer 6 miljard mensen dood.
En daarom beginnen met Occupy afschieten want dat is toch werkeloos kut tuig.
Daarna honger negers want die werken ook niet.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |