Nee hoor, maar ze moet gewoon ff goed nadenken of het wel slim is om die hond te houden. Die heeft gewoon rust nodig, het is precies James en zelfs erger tegen mensen. Gaat mij er gewoon om dat ze die hond beter kan herplaatsen bij iemand zonder kinderen.quote:Op maandag 7 november 2011 11:28 schreef Oognip het volgende:
[..]
Dus moet ze wachten tot de hond dood is voor ze aan kinderen mag beginnen?
Die wil ik op een tegeltjequote:Op maandag 7 november 2011 11:31 schreef Muis006 het volgende:
Rommelt men nog met hondenbrokken, liefst geen mensenpups te fokken.
Geen tattoo en hallo, ik heb hem nooit laten chippen of rabies enten.quote:Op maandag 7 november 2011 11:27 schreef oh-oh het volgende:
Qwea, soms weet je ineens echt net niks he![]()
![]()
De chip is om aan te tonen dat het daadwerkelijk om die hond gaat.
Voor de chip kregen ze een tattoo met nummer.Heeft ie dan nog een tattoo, nee toch?
Zelfs Chico is gechipt en die is ouder.
Dan zou ik toch maar in Nederland blijven als je geen risico wil lopenquote:Op maandag 7 november 2011 11:33 schreef Qwea het volgende:
[..]
Geen tattoo en hallo, ik heb hem nooit laten chippen of rabies enten.
Ja we hebben het hier al lang over gehad toen James er ook nog was.Ik wil geen kinderen dus ik kon James gewoon houden. Anders had ik hem ook herplaatst voordat ik aan kinderen zou beginnen. Zij zou toen met cursus beginnen om toch te kijken of er nog wat te redden isquote:Op maandag 7 november 2011 11:32 schreef Muis006 het volgende:
Jamaar ho es, heeft ze dan al gezegd dat ze die hond koste wat kost houdt? Want dat lees ik nergens.
Ik zie die hond uiteindelijk bij jou belanden Multiquote:Op maandag 7 november 2011 11:35 schreef _Multiply86_ het volgende:
[..]
Ja we hebben het hier al lang over gehad toen James er ook nog was.Ik wil geen kinderen dus ik kon James gewoon houden. Anders had ik hem ook herplaatst voordat ik aan kinderen zou beginnen. Zij zou toen met cursus beginnen om toch te kijken of er nog wat te redden ismaar nee hoor.. nooit gedaan. Dus gaat ze nu ff een spoedcursus doen en denkt ze dat die hond normaal gaat worden. Is gewoon lastig uit te leggen maar er zit gewoon iets mis in de kop bij die honden. Zat in het hele nest, allemaal hetzelfde karakter. Zij vertikt het al om er over na te denken.. ze zei toen al:jaa dan gaat hij toch lekker in een andere kamer. Ja zijn hele leven
Ik kom niet verder dan de duitse drankhandelquote:Op maandag 7 november 2011 11:30 schreef oh-oh het volgende:
Ow broodfok, echt waar?
![]()
Wistikheulnie.
Tja Qweaatje, dat krijg je als je van zn levensdagen niet de grens overgaat he popje
Ik heb gewoon gevraagd wat ze met die hond gaat doen.. en wat als het misgaat..quote:Op maandag 7 november 2011 11:36 schreef oh-oh het volgende:
Multi, ik neem aan dat je dat allemaal niet tegen haar zegt nu?
Ze is pas net zwanger, ze zal het zelf heus wel in gaan zien, je weet hoe makkelijk zwangere mensen hun hond al wegdoen om niks
Kuch ymme kuchquote:Op maandag 7 november 2011 11:36 schreef oh-oh het volgende:
Multi, ik neem aan dat je dat allemaal niet tegen haar zegt nu?
Ze is pas net zwanger, ze zal het zelf heus wel in gaan zien, je weet hoe makkelijk zwangere mensen hun hond al wegdoen om niks
Uhu!quote:Op maandag 7 november 2011 11:41 schreef oh-oh het volgende:
Ymme kwam dat beest aan de straatstenen niet kwijt toch?
Oh god...quote:
Ja maar dan heb ik zoiets van..hij heeft nu nooit een kans gekregen. zij kan die hond gewoon niet aan en laat hem zijn gang gaan. Hij moet gewoon bij iemand die echt de baas over hem is en hem veel laat rennen/naast de fiets enz.. Zij weet ook wel hoe ik erover denk.quote:Op maandag 7 november 2011 11:41 schreef oh-oh het volgende:
Nou ja, ik blijf erbij, in laten slapen die hond.
Honden moeten sociaal kunnen zijn en niet hun hele leven apart gehouden worden van andere honden en mensen.
Maar dat is haar pakkie an, die hond die Karel dood beet en zn baasje greep en die bullterrier zit nu ook weer vrolijk bij de kinderen hoor, ze zoeken het maar uit ermee.
Hier ben ik het idd mee eens, mijn ex en ik hebben ooit eens een Mechelse herder uit het asiel gehaald en we gingen met de trein naar huis van Heerlen naar Roernond en alles was prima.quote:Op maandag 7 november 2011 11:49 schreef oh-oh het volgende:
Ik ben dan echt serieus waar van mening dat je die hond toch NOOIT meer kan vertrouwen en dat je mss beter je energie ergens in kan stoppen waar wel nog wat van te maken is.
Als Sjon zou bijten was het al lang einde verhaal geweest en had ik hem ook nooit herplaatst, dan was het gewoon een spuitje. En dat is een klein hondje dat amper schade aan kan richten.
Doe maar luxe. Ik ben drie hoofdstukken aan het samenvatten, dan moet ik een college doorwerken, en dan nog wiskunde oefenenquote:Op maandag 7 november 2011 11:56 schreef _Multiply86_ het volgende:
Ik ga maar eens boodschappen doen.. ben weer lekker sloom vandaag. Nog wat zooi opruimen en dan bankhangen. Diaz is volgens mij nog moe van gisteren, lekker rustig
Je hebt werkpaarden en luxepaardenquote:Op maandag 7 november 2011 12:00 schreef Muis006 het volgende:
[..]
Doe maar luxe. Ik ben drie hoofdstukken aan het samenvatten, dan moet ik een college doorwerken, en dan nog wiskunde oefenen
Werkpaarden en luie paarden zul je bedoelenquote:Op maandag 7 november 2011 12:04 schreef indaha het volgende:
[..]
Je hebt werkpaarden en luxepaarden![]()
Veel succes met studeren vandaag
Ik was niet het luxepaard hoor, ik ben een werkezelquote:Op maandag 7 november 2011 12:07 schreef Muis006 het volgende:
[..]
Werkpaarden en luie paarden zul je bedoelen![]()
Nou goed, see you when you wash my car enzo.
En je dinerfoto's hier laten zienquote:Op maandag 7 november 2011 12:10 schreef Croli het volgende:
Ben wel op t werk, maar er is (alweer) geen werk meer te doen...
Conclusie: eerder naar huis vandaag! Moest sowieso al want had afgesproken vanmiddag bij een uitzendbureau langs te gaan!
Mits het internet het thuis het gewoon weer doet natuurlijk!quote:
Dan heb je er volgende zomer profijt vanquote:Op maandag 7 november 2011 12:21 schreef indaha het volgende:
Nou zeg, de hele tuin afgezet voor de kittens zodat ze buiten kunnen spelen en waar liggen ze nu, lekker binnen op de stoel, het zijn mooi weer katten
Okequote:Op maandag 7 november 2011 13:39 schreef oh-oh het volgende:
Dat hoeft ook niet , alleen hondsdolheid en de chip Qutje
Giet een kan orgasme bij hem naar binnen.quote:Op maandag 7 november 2011 13:46 schreef Qwea het volgende:
[..]
Okedat is wel te overzien in principe. Ik ga hem echt niet nog een hele cocktail geven.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |