Gevonden, als in 'Opgezocht'?quote:
Gevonden?quote:
Is al goed. Zoals gezegd, lees de openingspost even door en je kan meedoen.quote:
Als je hem weet kun je het net zo goed posten.quote:Op zaterdag 5 november 2011 16:20 schreef Quisho het volgende:
Lol die film ken ik, maar ik zou maar mn mond houden anders geloven jullie het toch nietVolgende keer doe ik wel weer mee.
Mhm okee dan, het is Mississipi burning en dat is die Mayor.quote:Op zaterdag 5 november 2011 16:22 schreef Robby87 het volgende:
[..]
Als je hem weet kun je het net zo goed posten.
Yep.quote:
quote:
Three Days of the Condor is bijvoorbeeld een paranoiathriller. In het Engels ook wel conspiracy fiction. vooral in de jaren '60 en '70 werden er succesvolle paranoiathrillers gemaakt.quote:Op zaterdag 5 november 2011 17:25 schreef picodealion het volgende:
Ik zou niet weten wat ik me daarbij voor moet stellen.
North by Northwest oid?![]()
Zitten 2 films tussen met Donald Sutherlandquote:
Niet je posts met antwoorden editten.quote:Op zaterdag 5 november 2011 17:39 schreef Quisho het volgende:
Ik ken er een paar. 1 van mijn favoriete director Francis Ford, The Conversation, ik denk dat die wel in die top 10 staat, want die is wel bekend.
Maar ik heb nooit een Bergman film gezien
The Conversation klopt inderdaad. De anderen zouden hebben gekund, maar staan er niet in.quote:Op zaterdag 5 november 2011 17:39 schreef Quisho het volgende:
Ik ken er een paar. 1 van mijn favoriete director Francis Ford, The Conversation, ik denk dat die wel in die top 10 staat, want die is wel bekend.
Maar ik heb nooit een Bergman film gezien![]()
En Chinatown misschien van Polanski?
Lansbury.quote:
Dat zijn er al 2quote:Op zaterdag 5 november 2011 18:37 schreef Michelangelo2 het volgende:
The Manchurian Candidate en From Here to Eternity zijn de enige die ik ken.
quote:Op zaterdag 5 november 2011 18:49 schreef SaintOfKillers het volgende:
Some Came Running
High Society
En die ene waarin ook Marlon Brando zingt.
quote:Op zaterdag 5 november 2011 18:50 schreef SamuelofSEK het volgende:
het originele ocean's 11
suddenly
the manchurian candidate?
Ik ookquote:
Not even close.quote:
quote:
Haiquote:
quote:Op zaterdag 5 november 2011 21:05 schreef Quisho het volgende:
Bryan Singer! The Usual Suspects! Maar dat is ook de enige die ik ken.
quote:
quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |