Dat was ook het commentaar op Yolanthe Cabau van Kasbergen. Er moet toch íets lelijks op zitten.quote:Op donderdag 3 november 2011 23:34 schreef J0kkebr0k het volgende:
Wat een vreemde haargrens heeft die UVpop
klopt, samen met duitsland. Daarnaast, meer uren werken wilt niet zeggen dat het ten behoeve komt aan de productiviteit.quote:Op donderdag 3 november 2011 23:35 schreef UncleDolan het volgende:
Ik geloof dat Nederland een van de meest productieve landen is. Wel de meeste vrije tijd.
Gelukkig zijn er nog users die met economie hebben opgelet.quote:Op donderdag 3 november 2011 23:36 schreef Roland. het volgende:
[..]
klopt, samen met duitsland. Daarnaast, meer uren werken wilt niet zeggen dat het ten behoeve komt aan de productiviteit.
Ja, maar Yolanthe Cabonte Kabanke is wel een mooie vrouw. Wel overdone enzo, maar gewoon wel echt mooi.quote:Op donderdag 3 november 2011 23:36 schreef Taurus het volgende:
[..]
Dat was ook het commentaar op Yolanthe Cabau van Kasbergen. Er moet toch íets lelijks op zitten.
Maar ik zou haar niet doen.quote:Op donderdag 3 november 2011 23:38 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Ja, maar Yolanthe Cabonte Kabanke is wel een mooie vrouw. Wel overdone enzo, maar gewoon wel echt mooi.
quote:Op donderdag 3 november 2011 23:39 schreef NDAsilenced het volgende:
Een hoge staart kan soms wel errug goed staan bij de dames,
Ja, zit je eindelijk bij P&W. Kom je in een kippenhok.quote:Op donderdag 3 november 2011 23:40 schreef Starfish het volgende:
Rechts voor in het publiek zit ook vrolijk te kijken
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |