Al gedaan, alleen weet ik niet zeker of 7,5" armband op 7,5" pols betekent dat ie helemaal strak zit, of dat je nog ruimte overhebt en hij precies goed is.quote:Op maandag 7 november 2011 10:31 schreef leppeh het volgende:
Stap 1: Pak een meetlint.
Stap 2: Meet je pols op.
Stap 3: Bedenk hoe strak je wil dat de armband zit.
Stap 4: Bestel de maat die je denkt nodig te hebben
Ik had de grote besteld, die bleek toch iets te groot te zijn. Dat kwam waarschijnlijk omdat ik de cruciale stappen 1, 2 en 3 had overgeslagen. Uiteindelijk ben ik er mee naar een leerbewerkingswinkeltje bij mij in de buurt gegaan, die hebben er een stuk afgesneden en de sluiting er weer op geplaatst.
Ik stuur wel een mail naar Corter, dat werkt denk ik beter.quote:Op maandag 7 november 2011 10:56 schreef leppeh het volgende:
Dat is het punt, dat weet ik niet. Ik heb hier ook niet echt een meetlint, anders had ik graag even voor je gekeken. Op de site van Corter staat wel 'fits up to **" wrist' dus ik zou gewoon uitgaan van je eigen polsafmeting. Mocht je twijfelen, dan zou ik zeggen neem de grotere versie, het inkorten is niet moeilijk
Chill man, ik wacht het af.quote:Op maandag 7 november 2011 12:04 schreef zwartemarktplaats het volgende:
Stond er eindelijk een skinny guy in elephant 1 te koop, dondert mijn iphone kapot. Pfoe, dat wordt weer even wachten. Maten van overhemden zijn opgenomen, vanmiddag komt er een topic!
Ja, bij Tenue De Nimes. Ook online bij hun. Is alleen wel voor de hoofdprijs daar, helaas.quote:Op maandag 7 november 2011 13:41 schreef Gaijin het volgende:
Kun je in Nederland ook ergens Naked & Famous kopen? Waar anders online (behalve Karmaloop)? Ik vind deze wel mooi namelijk http://www.karmaloop.com/(...)idigo-Selvedge/80049
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
lang en breedquote:Op maandag 7 november 2011 14:16 schreef One_conundrum het volgende:
jeetje, ik neem aan dat 40 wel bestaat, maar niet icm die lengtemaat?
Je kunt ze toch gewoon in laten korten dan? Of is het model dan helemaal naar de klote?
quote:Op maandag 7 november 2011 14:24 schreef BigSmurf het volgende:
Samurai heb ik ooit een maat 40 van gezien, volgens mij verkopen ze die maat van sommige merken tegen meerprijs, net als 38.
Check anders even BIG of Blue Owl?niet iedereen heeft tijd om naar een dietiste te gaan, :/SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Dat wil niet zeggen dat je dan maar ongezond hoeft te eten...quote:Op maandag 7 november 2011 14:35 schreef electrocrash het volgende:
[..]
niet iedereen heeft tijd om naar een dietiste te gaan, :/
Die vertellen toch alleen maar dat je meer moet bewegen en minder/anders moet eten. Met een half uurtje struinen op internet vindt je evenveel informatie over dat soort dingen. Maar goed, nogmaals, niet lullig bedoeld, ik ken je situatie niet, ik concludeer alleen aan de hand van je vraag naar zo'n grote waistmaat.quote:Op maandag 7 november 2011 14:35 schreef electrocrash het volgende:
[..]
niet iedereen heeft tijd om naar een dietiste te gaan, :/
ik eet gezond (en nee, ik heb geen elke week naar de mac gaan is gezond-instelling). En naar de sportschool in me uppie is raar.quote:Op maandag 7 november 2011 14:36 schreef vault_tec het volgende:
[..]
Dat wil niet zeggen dat je dan maar ongezond hoeft te eten...
Dat ter zijde... mijn liefde voor schoenen heeft ervoor gezorgd dat ik schoenen ga kopen ipv een broek en maar een apc voor kerst vraag...
Welke maat moet je nou? Ik heb nog een waist 32 liggen, met 5 6 maanden wear.quote:Op maandag 7 november 2011 14:36 schreef vault_tec het volgende:
[..]
Dat wil niet zeggen dat je dan maar ongezond hoeft te eten...
Dat ter zijde... mijn liefde voor schoenen heeft ervoor gezorgd dat ik schoenen ga kopen ipv een broek en maar een apc voor kerst vraag...
Heb normaal maat 33/34 en wil een baggy fit... Als je hem voor "cheap" weg wilt doen kan je een pm sturen.quote:Op maandag 7 november 2011 14:58 schreef One_conundrum het volgende:
[..]
Welke maat moet je nou? Ik heb nog een waist 32 liggen, met 5 6 maanden wear.
Ga dalijk de broek die ik nu heb opmeten... eerst even langs de tandartsquote:Op maandag 7 november 2011 15:00 schreef One_conundrum het volgende:
Meh, dat gaat niet baggy worden voor je gok ik. Zit geen rek meer in...
cm
Waist 42,5
front rise 27
back rise 35
Thigh 29,5
Knee 20,6
Leg / Hem 19,5
Inseam 88
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |