quote:Op zondag 6 november 2011 07:27 schreef cempexo het volgende:
[..]
Je bent een nekkletser
http://www.deredactie.be/cm/vrtnieuws/buitenland/1.1060438
Fijn dat u belangstelling hebt voor refdag.nl, de nieuwssite van het Reformatorisch Dagblad.quote:Op zaterdag 5 november 2011 18:33 schreef cempexo het volgende:
[..]
gevonden...
http://www.refdag.nl/acht(...)_in_top_100_1_502865
Doe jezelf een lol.... en ga eens bladeren op zowel statline.cbs.nl en statbank.dk - het is handiger om je bezig te houden met feiten, in plaats van het fout spelen van sociaal en asociaal.quote:Op zondag 6 november 2011 07:59 schreef cempexo het volgende:
Ik schrijf over de loop der tijden...10 jaar rekken of langer.
Aldus links...quote:Op zaterdag 5 november 2011 19:44 schreef svetan het volgende:
Duitsland is op het ogenblik bezig aan wetgeving om het werven van buitenlanders makkelijker te maken. de komende tien jaar hebben we hier minstens 2 miljoen immigranten nodig om de economie en samenleving draaiende te houden.
Nederland lijd gewoon aan xenofobie met veel racistische trekjes.
Duitsland vind ik ook echt een prima land. De vrouwen zijn er wat minder mutsig en beter ontwikkeld dan in Nederland. Ook qua wonen en woonomgeving is Duitsland veel beter dan Nederland.quote:Op zondag 6 november 2011 09:25 schreef realmick het volgende:
Je hoeft echt niet naar de andere kant van de wereld te verhuizen om te zien dat er mooiere landen zijn.
Kijk eens naar duitsland. Over het algemeen is men daar veel beleefder en socialer. in het openbaar vervoer staan de pubers en jong volwassenen uit zichzelf op en helpen een oudere in de stoel.
(ook ff helpen de boodschappentas eruit dragen (ipv gappen)). 's nachts kun je in het uitgaansgebied gewoon veilig over straat. De algehele sfeer is er gewoon veel relaxter en vriendelijker.
Het aantal kansloze breezah's en sjonnies is er ook veel lager, je ziet wel meer alternatieve stromingen.
en wat voor de mannen misschien nog extra leuk is is dat de vrouwen vaak knapper, beter ontwikkeld en ondernemender zijn.
De kans dat ik in nederland blijf wonen word met de maand ook kleiner.
Ik kan met mijn studie overal wel werken en beheers de duitse taal nagenoeg perfect.
mijn vriendin kan alleen in dld een baan krijgen maar zal daar 2x a 3x nominaal mee verdienen
(en ze hebben beter bier)
in de boerengehuchten is dat wellicht zo maar als je dan naar de dorpskern gaat of een centraal stadje verderop dan zie je daar toch echt wel veel hoor.quote:Op zondag 6 november 2011 10:06 schreef LXIV het volgende:
[..]
Duitsland vind ik ook echt een prima land. De vrouwen zijn er wat minder mutsig en beter ontwikkeld dan in Nederland. Ook qua wonen en woonomgeving is Duitsland veel beter dan Nederland.
Wat ik jammer vind van Duitsland is dat je er nooit een kip op straat ziet lopen, zeker in de dorpen niet. Het is toch allemaal een beetje op zichzelf.
Waarom zou je een baby meenemen naar de kroeg? Tot voor kort waren dat rokersholen, nu nog zijn het nou niet bepaald omstandigheden waar een baby in hoort te zitten.quote:Op zondag 6 november 2011 10:08 schreef Nielsch het volgende:
Ik vond Schotland een mooi land, maar stond toch echt te kijken toen ik niet eens met mijn dochter (van 15 maanden) de kroeg in mocht om zelf een biertje te drinken. Daar zijn ze in Nederland dan weer een stuk makkelijker in.
nederland heeft de reputatie om een superland te zijn voor de kanslozen.quote:Op zondag 6 november 2011 10:28 schreef mymoodfentje het volgende:
Als je eenmaal veel in het buitenland hebt gezeten dan zal je Nederland zien als één van de landen waar je kan wonen. Zo zou ik hier wel blijven wonen omdat in dit land je kinderen veilig kunnen opgroeien en een redelijke opleiding kunnen volgen die nog goedkoop is ook. Ik zie het wel zitten om maar 2200 per schooljaar te betalen ipv over de 10.000
Ik ken een nederlandse vrouw die noodgedwongen terug ging naar nederland. Ze melde zich bij de nederlandse autoriteiten. Zij had behoefte aan een huis en een financiele ondersteuning.quote:Op zondag 6 november 2011 11:17 schreef realmick het volgende:
[..]
nederland heeft de reputatie om een superland te zijn voor de kanslozen.
en dat is ook zo, als asielzoeker krijg je sneller een mooie woning dan mensen die langer dan 10 jaar op de wachtlijst staan.
maar iemand moet die onzin betalen en dat zijn vaak de hoog opgeleiden en veel verdieners.
die gaan dan liever naar landen waar ze geen 3e rangsburgers zijn
Ligt eraan welk drankje je bestelt voor je dochter van 15 maanden, vermoed ik...quote:Op zondag 6 november 2011 10:08 schreef Nielsch het volgende:
Ik vond Schotland een mooi land, maar stond toch echt te kijken toen ik niet eens met mijn dochter (van 15 maanden) de kroeg in mocht om zelf een biertje te drinken. Daar zijn ze in Nederland dan weer een stuk makkelijker in.
Omdat ik (om 11:00 uur 's ochtends) een cappucino wilde drinken en een rugbywedstrijd wilde zien. Babies in de kroeg kunnen prima, hier in Nederland ook geen enkel probleem.quote:Op zondag 6 november 2011 11:02 schreef RemcoDelft het volgende:
[..]
Waarom zou je een baby meenemen naar de kroeg? Tot voor kort waren dat rokersholen, nu nog zijn het nou niet bepaald omstandigheden waar een baby in hoort te zitten.
quote:Op zondag 6 november 2011 11:15 schreef cempexo het volgende:
Zo...vanmorgen een wild zwijn afgeschoten en inmiddels geslacht...super vlees.
Dit is een wild zwijn: http://nl.wikipedia.org/wiki/Wild_zwijn
Aangezien je geen vlees mag eten van de Dierenpartij, ist auch verboten in die Niederlande...iemand interesse in de botjes ?
Wat een patient ben je ook he.quote:Op zondag 6 november 2011 11:25 schreef cempexo het volgende:
[..]
Ik ken een nederlandse vrouw die noodgedwongen terug ging naar nederland. Ze melde zich bij de nederlandse autoriteiten. Zij had behoefte aan een huis en een financiele ondersteuning.
Niets lukte, alle bezochte loketten stuurden haar door naar andere doorstuur loketten. Na maanden zei iemand tegen haar. Je doet het ook verkeerd, je moet je niet aanmelden dat je terug moest komen, maar je moet je aanmelden als asielzoeker !!
Zo gezegd en zo gedaan...wel met tegenzin want het was niet zo.
Binnen een paar weken had ze een huis en een uitkering !!!
wellicht nog even wachten, dan krijg je geld toequote:Op zondag 6 november 2011 11:31 schreef Die_Hofstadtgruppe het volgende:
Ik ga gewoon een huisje in Noord-Spanje kopen dit jaar. Kost toch geen drol meer.
Precies. Iets anders dan een single malt vinden ze raar voor een baby. Meestal is er trouwens een verschil tussen normale pubs en family pubs in dit land. In een family pub was je gewoon welkom geweest.quote:Op zondag 6 november 2011 11:29 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Ligt eraan welk drankje je bestelt voor je dochter van 15 maanden, vermoed ik...
hoeveel nederlanders vieren geen 330 dagen vakantie op thailand en komen 1 maand terug om hun uitkering veilig te stellen .quote:Op zondag 6 november 2011 11:25 schreef cempexo het volgende:
[..]
Ik ken een nederlandse vrouw die noodgedwongen terug ging naar nederland. Ze melde zich bij de nederlandse autoriteiten. Zij had behoefte aan een huis en een financiele ondersteuning.
Niets lukte, alle bezochte loketten stuurden haar door naar andere doorstuur loketten. Na maanden zei iemand tegen haar. Je doet het ook verkeerd, je moet je niet aanmelden dat je terug moest komen, maar je moet je aanmelden als asielzoeker !!
Zo gezegd en zo gedaan...wel met tegenzin want het was niet zo.
Binnen een paar weken had ze een huis en een uitkering !!!
Uit nieuwsgierigheid: Heb je een linkje? M'n Spaans is roestig, en met zoeken in het Engels krijg ik vast een heel selecte keuze...quote:Op zondag 6 november 2011 11:31 schreef Die_Hofstadtgruppe het volgende:
Ik ga gewoon een huisje in Noord-Spanje kopen dit jaar. Kost toch geen drol meer.
Gelukkig is dat buiten NL helemaal anders.quote:Op zondag 6 november 2011 11:34 schreef realmick het volgende:
ondertussen mag een kleine 20% van de nederlanders 90% de nederlandse overheid financieren voor slecht beleid. dan vind men het raar dat veel mensen weg trekken
nederland, nederlanders
Kijk eens in de spiegel. De enige die hier loopt te raaskallen ben jezelf.quote:
Buckler voor babies van Nielsch.quote:Op zondag 6 november 2011 11:33 schreef Individual het volgende:
[..]
Precies. Iets anders dan een single malt vinden ze raar voor een baby. Meestal is er trouwens een verschil tussen normale pubs en family pubs in dit land. In een family pub was je gewoon welkom geweest.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |