Nouja, er is al genoeg bewijs voor enige mentale afwijking, lijkt mequote:Op donderdag 17 november 2011 11:28 schreef mstx het volgende:
[..]
Ah, dus het zijn psychopaten omdat jij iets vermoedt.
Ik vind het psychopaten omdat ze, op basis van dit ene incident al, voldoen aan 15 van de 20 kenmerken van psychopathie.quote:Op donderdag 17 november 2011 11:28 schreef mstx het volgende:
[..]
Ah, dus het zijn psychopaten omdat jij iets vermoedt.
Als ik de tekst moet geloven, snap ik de negatieve reacties eigenlijk niet als ik het vergelijk met personen die paarden/runderen mishandelen (wat ik persoonlijk gruwelijker vind).quote:Na een leven lang in het weiland in Ridgefield te hebben gestaan, waren de dagen van het paard geteld. Het beest werd door het stel liefdevol verzorgd tot het uiteindelijk, dankzij een welgemikt schot met een zwaar kaliber geweer, de laatste adem uitblies.
Gewoon niet zeiken. Mes erin, in de pan en opetenquote:Op donderdag 17 november 2011 12:09 schreef hydroven het volgende:
[..]
Als ik de tekst moet geloven, snap ik de negatieve reacties eigenlijk niet als ik het vergelijk met personen die paarden/runderen mishandelen (wat ik persoonlijk gruwelijker vind).
(schokkend - gevoelig)
quote:Op donderdag 17 november 2011 12:10 schreef ClapClapYourHands het volgende:
[..]
Gewoon niet zeiken. Mes erin, in de pan en opeten
Ja. Ik weet niet in wat voor wereld jij leeft maar fotoshoots zijn gewoon belangrijker danquote:Op donderdag 17 november 2011 12:12 schreef hydroven het volgende:
[..]Dus dierenmishandeling is voor jou minder erg, dan zo'n fotoshoot?
quote:Op donderdag 17 november 2011 12:16 schreef ClapClapYourHands het volgende:
[..]
Ja. Ik weet niet in wat voor wereld jij leeft maar fotoshoots zijn gewoon belangrijker dandierenmishandeling
?quote:Op donderdag 17 november 2011 12:19 schreef ClapClapYourHands het volgende:
[..]
Jij bent echt raar als je paarden belangrijk vind![]()
Laat je niet door zo'n domme troll op de kast jagen, wil je?quote:Op donderdag 17 november 2011 12:28 schreef hydroven het volgende:
[..]
?
Ja ik ben tegen dierenmishandeling/paardenmishandelng. Wie kan er nu VOOR dierenmishandeling zijn?
quote:Op donderdag 17 november 2011 12:30 schreef Evienne het volgende:
[..]
Laat je niet door zo'n domme troll op de kast jagen, wil je?
Dit, het is hooguit wat raar.quote:Op donderdag 17 november 2011 15:53 schreef AlDieWillenteKaaprenVaren het volgende:
Als ze dat wil en het haar eigen paard is, waarom niet? Beetje luguber misschien, maar niet gevaarlijk.
quote:Op woensdag 16 november 2011 21:29 schreef Doodloper het volgende:
[..]
Ja. Precies.
Maarja, beter je vrouw in een paard dan een paard in je vrouw. Toch?
Ik vergelijk alleen de inhoud van die beelden maar. Lees dan mens! Bovendien is dit ook allemaal niet zo 'onschuldig', zij schoten dat paard neer. Wie is er nou ziek? Degene diequote:Op donderdag 17 november 2011 09:12 schreef cinnamon_M het volgende:
[..]
Hoe kun je dat in gódsnaam zeggen!![]()
Een beeld van iemand die in het lichaam van een beest wat toch al dood moest ligt vergelijken met beelden van een gebeurtenis waarbij miljoenen onschuldige mensen op gruwelijke wijze om het leven gekomen zijn.. werkelijk hoe krijg je het uit je toetsenbord.
Ik heb in een boek over WO1 gelezen dat soldaten van zowel de geallieerde als de centrale zijdequote:Op donderdag 17 november 2011 12:19 schreef ClapClapYourHands het volgende:
[..]
Jij bent echt raar als je paarden belangrijk vind![]()
Die zieke "kick" in hun ogen...quote:Op donderdag 17 november 2011 21:14 schreef Atmosphere82 het volgende:
Ik blijf erbij, ik vind die figuren op de foto er eng uitzien, en
ik denk dat ze echt geestelijk verknipt zijn.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |