LSU - Alabama.quote:Op zaterdag 3 december 2011 22:54 schreef Guard het volgende:
Lol denk je eens in wat er gebeurd als Georgia wint, qua national championship
Dan moet je zo'n briefje inleverenquote:Op zaterdag 3 december 2011 23:10 schreef Guard het volgende:
Dat bedoel ik dus ook, wat terecht zou zijn en wat er gebeurt zijn twee verschillende werelden in NCAA
Georgia heeft gewoon een goed team.quote:Op zaterdag 3 december 2011 23:24 schreef Saviola het volgende:
LSU bakt er nog niet veel van. Zouden ze deze game niet serieus nemen?
Natuurlijk wel, is een championshipgame, Georgia is gedurende het seizoen steeds beter gaan spelen, dus echt een verrassing kun je het ook niet noemen......quote:Op zaterdag 3 december 2011 23:24 schreef Saviola het volgende:
LSU bakt er nog niet veel van. Zouden ze deze game niet serieus nemen?
Die 2 dropped TD's van UGA gaat ze opbreken. Vooral die 2de was ontzettend amateuristisch. De LSU D komt steeds beter in hun spel.quote:Op zondag 4 december 2011 00:27 schreef Guard het volgende:
Big turnover, en het begin van de turnaround is daar
Depth issue, ze roteren gewoon en "2nd string" doet niet heel veel onder voor de "starters".quote:Op zondag 4 december 2011 00:33 schreef The_Playmaker het volgende:
[..]
Die 2 dropped TD's van UGA gaat ze opbreken. Vooral die 2de was ontzettend amateuristisch. De LSU D komt steeds beter in hun spel.
Les is wel redelijk sportief (behalve tegen Arkansas maar dat is terecht. Petrino is zo'n mietje die graag blijft scoren maar zodra het andersom is wordt hij boos), tegen Ole Miss ging hij met 5 mins to go op 1st and goal kneelen.quote:Op zondag 4 december 2011 01:09 schreef The_Playmaker het volgende:
Dit gaat een hele hele lange second half worden voor de Dawgs.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |