Het is een ROO meet schat, je moet daar naar buiten om te roken.quote:
nou en. Het is er wel leuk en goede spareribs.quote:Op zondag 30 oktober 2011 19:14 schreef SpermaDonor het volgende:
[..]
Het is een ROO meet schat, je moet daar naar buiten om te roken.
Kom je nu toch eigenlijk?
quote:Op zondag 30 oktober 2011 19:22 schreef DevilsWhore het volgende:
[..]
nou en. Het is er wel leuk en goede spareribs.
Weet ik nog niet, heb mijn rooster voor de volgende periode nog niet gezien. Als het een beetje haalbaar is wel. En als mono komt.
Spareribs waren inderdaad erg lekker, dat kipvleugeltje ook wel eiglukquote:Op zondag 30 oktober 2011 19:23 schreef DevilsWhore het volgende:
En ik vind nog steeds dat we in utrecht de meet moeten doen.
Bij de Arena zit inderdaad wel wat, Steven, laat je eens horen, suggesties?quote:Op zondag 30 oktober 2011 19:05 schreef SpermaDonor het volgende:
We moeten ff op zoek naar een andere café
Stevenmac26 had het erover dat bij A'dam Arena wel rookcafés zitten.
Nah, dan kom ik toch echt niet, mij veel te ver.quote:Op zondag 30 oktober 2011 19:23 schreef DevilsWhore het volgende:
En ik vind nog steeds dat we in utrecht de meet moeten doen.
is een kwartier verder met de trein lieve schat.quote:Op zondag 30 oktober 2011 19:25 schreef LompeHork het volgende:
[..]
Bij de Arena zit inderdaad wel wat, Steven, laat je eens horen, suggesties?
[..]
Nah, dan kom ik toch echt niet, mij veel te ver.
Eh, ik doe over Amsterdam 20 minuten met een intercity, Utrecht doe ik een uur en een kwartier overquote:Op zondag 30 oktober 2011 19:26 schreef SpermaDonor het volgende:
[..]
is een kwartier verder met de trein lieve schat.
Waar moet je vandaan komen dan?quote:Op zondag 30 oktober 2011 19:27 schreef LompeHork het volgende:
[..]
Eh, ik doe over Amsterdam 20 minuten met een intercity, Utrecht doe ik een uur en een kwartier over
Daarnaast gewoon Amsterdam omdat Noord-Holland, Ajax en veel pubs. En ik durf niet buiten de provincie te komen natuurlijk.
Hoorn.quote:Op zondag 30 oktober 2011 19:28 schreef SpermaDonor het volgende:
[..]
Waar moet je vandaan komen dan?
20 minuten naar amsterdam daar ff overstappen en je bent in max. 20 minuten in utrecht
Ik zie het ja, wat een pokke reis zeg als je dat met de trein moet doenquote:Op zondag 30 oktober 2011 19:29 schreef LompeHork het volgende:
[..]
Hoorn.
En als ik de intercity neem naar Amsterdam en dan nog naar Utrecht moet heb ik dat soort wachttijden, daarnaast ben ik gewoon lui en ga ik niet naar Utrecht
Jij vertikt het om een uur en een kwartier in de trein te zitten, dus ik moet dan maar wel lekker anderhalf uur in de trein zitten? Met zo'n mentaliteit sla ik sowieso maar over denk ik.quote:Op zondag 30 oktober 2011 19:27 schreef LompeHork het volgende:
[..]
Eh, ik doe over Amsterdam 20 minuten met een intercity, Utrecht doe ik een uur en een kwartier over
Daarnaast gewoon Amsterdam omdat Noord-Holland, Ajax en veel pubs. En ik durf niet buiten de provincie te komen natuurlijk.
Voor jou geldt in dat geval dan hetzelfde (Utrecht v.s. Amsterdam), daar ga ik geen discussie over aan. Zoals ik al aangaf ben ik daar inderdaad te lui voor.quote:Op zondag 30 oktober 2011 20:00 schreef DevilsWhore het volgende:
[..]
Jij vertikt het om een uur en een kwartier in de trein te zitten, dus ik moet dan maar wel lekker anderhalf uur in de trein zitten? Met zo'n mentaliteit sla ik sowieso maar over denk ik.
Naar Utrecht ben ik anders alsnog een uur onderweg, het is niet dat ik er niks voor over heb.quote:Op zondag 30 oktober 2011 20:05 schreef LompeHork het volgende:
[..]
Voor jou geldt in dat geval dan hetzelfde (Utrecht v.s. Amsterdam), daar ga ik geen discussie over aan. Zoals ik al aangaf ben ik daar inderdaad te lui voor.
Ik heb je een ritje aangeboden maar goed.quote:Op zondag 30 oktober 2011 20:16 schreef DevilsWhore het volgende:
[..]
Naar Utrecht ben ik anders alsnog een uur onderweg, het is niet dat ik er niks voor over heb.
Snap ik! Maar ik ben gewoon een luie boer, dat wist je toch alquote:Op zondag 30 oktober 2011 20:16 schreef DevilsWhore het volgende:
[..]
Naar Utrecht ben ik anders alsnog een uur onderweg, het is niet dat ik er niks voor over heb.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |