FOK!forum / Gaming / [PS3&X360][#5] Battlefield 3: Report for duty soldiers!
RudyCarelldonderdag 27 oktober 2011 @ 08:22
Battlefield-3-12.jpg

Informatie:

Game: Battlefield 3
Platform: Playstation 3, Xbox 360 en PC
Release datum: 25-28 oktober 2011
Engine: Frostbite 2.0
Publisher/Developers: EA en DICE

Single player:

quote:
Battlefield 3 beschikt over een volledig op zichzelf staand verhaal krijgt, waarbij jij speelt als een U.S. Marine Corps soldaat. Dit is voor het eerst in de Battlefield reeks; op Bad Company na had geen enkele Battlefield game een singleplayer.

DICE probeert te balans in Battlefield 3 goed en spannend te houden, met rustige momenten waarop je kan bijkomen en heftige momenten waarbij je niet meer weet waar links en rechts zijn. Volgens DICE zal je niet alleen maar rond lopen in het Midden Oosten.

De singleplayer neemt je mee naar Parijs, Teheran, Irak en New York. Je wordt dus mee getrokken door kleine, claustrofobische straatjes, metropolen en zanderige omgevingen. Ook is de singleplayer te spelen door middel van een CO OP. Wat inhoudt dat jij samen met een andere speler door de singleplayer kan lopen.

Als de co op campaign ook het zelfde verhaald verteld als de normale campaign is niet bekend, over de co op invulling is verder nog niks verteld.

De missie in Irak speelt zich af in 2014, als het hele spel zich afspeelt in 2014 of later is nog niet bekend.
Multiplayer:

quote:
In Battlefield 3 ben je nergens op het slagveld veilig, door de Frostbite 2.0 engine zal alles, maar dan ook, alles kapot kunnen in Battlefield 3. Dekking zoeken zal niet meer zijn zoals het was. Bereid je maar vast voor op totale verwoestbaarheid.

Er is een groot verschil tussen de console en pc versie; de console versie is met 24 man tegelijk speelbaar. De pc versie is met 64 man tegelijk speelbaar. Volgens DICE ligt dit aan de kracht van de consoles op dit moment. De pc is dan ook het lead platform waar BF3 voor ontwikkeld wordt.

Close combat, voertuigen en team play zullen centraal staan in de multiplayer van Battlefield 3. Schiet, knal en raas door prachtige landschappen, nauwe steegjes en laat niks heel van de gebouwen waar mogelijk jouw vijand zich schuilt houdt In Battlefield 3 heb je de beschikking over een groot aantal voertuigen, waaronder tanks, helikopters, jeeps, zee voertuigen en terug van weggeweest: vliegtuigen!

Waar Battlefield 3, al in de gehele franchise om draait is natuurlijk team en squad play. Net zoals in Battlefield 2 is het alleen maar mogelijk om op je squadleader te spawnen.
Klassen:
SPOILER
quote:
Klassen

De klassen in Battlefield 3 zijn opgegeeld in 4 verschillende klassen. Iedere klasse heeft zijn voor en nadelen. Als squad zijnde zul je moeten uitvinden hoe je elkaar het beste aanvult.
Rifleman Assault/Medic
In Battlefield 3 zijn de klassen Assault en Medic in de mixer gegaan. Vanaf nu geen M60 meer voor de medic, maar een Assault Rifle om ondersteuning te bieden aan het team. Nog steeds even belangrijk, je kan als Rifleman teamgenoten genezen en reviven. Wat het een uitdagende klasse maakt is dat je als Rifleman de keuze hebt tussen extra vuurkracht in de vorm van een 40 mm granaat, of een betere medic kit.

Support
Terug van weggeweest, maar weer aanwezig in Battlefield 3! De Support klasse beschikt over LMG (Light Machine Gun ) wapens om, zoals de naam al doet vermoeden support te bieden aan je team. Maar je doet meer als Support guy, je voorziet je teamgenoten namelijk ook van munitie pakketten! De Support klasse zal erg belangrijk worden, want nieuw in Battlefield 3 is dat het erg belangrijk is om dekkingsvuur te geven. Wanneer kogels voorbij suizen bij de tegenstanders gaat hun beeld trillen, hierdoor wordt het voor hen lastiger om terug te vuren. De Support klasse beschikt ook over een bipod onder je wapen, wanneer je gaat liggen klapt deze automatisch uit. Ook kan je de bipod gebruiken tegen lage muurtjes en zo voort.

Recon
De Recon, of sniper wordt een mix van lange afstand schutter en het leven zuur maken van de tegenstander met explosieven. In Battlefield 3 is quickscopen niet meer mogelijk, ook het niet ingezoomd schieten wordt erg lastig. In Battlefield 3 kan je als Recon het beste gaan liggen en je adem inhouden voor de perfecte headshot!

Engineer
In Battlefield 3 kan de Engineer klasse natuurlijk niet ontbreken. Jij zorgt ervoor dat alle voertuigen kunnen blijven opereren, van kleine voertuigen tot de F16`s aan toe. Natuurlijk is de Engineer niet alleen goed in repareren, met deze klasse ben je een ware plaag voor de voertuigen van de tegenstander. Ook beschikt de Engineer standaard, en als enige over een zaklamp boven op het wapen. Zo kan je (zoals we zagen in de Operation Metro map ) de donkere tunnels ingaan. Leuk detail: je kan zelfs tegenstanders tijdelijk verblinden door met de zaklamp in hun ogen te schijnen. Het standaard wapen van de Engineer is de M4.
Wapens:

SPOILER
De wapens op deze pagina zijn door EA/DICE bevestigd en komen dus ook daadwerkelijk in Battlefield 3.


Assault Rifles ( Assault klasse)
M16A4
AK 74M
M416
AN94
KH2002
AEK971
F2000
G3
ASVAL

Light Machine Gun ( Support klasse )

M249
RPK 74M
M27 IAR
M240
Pecheneg
Type 88 LMG
M60

Carabines ( Engineer klasse )

M4A1
AKS74u
SCAR H CQB
G36C
A 91
SG553LB

Snipers ( Recon klasse )
MK11 Sniper Weapon System
SVD
SV98
M98B
M40A5
M82A3
SKS Sniper Rifle ( Physical Warfare Pack )

Wapens die bij elke klasse kunnen worden gekozen:

Battlerifles
M39
SKS

Submachineguns
P90
MP7
PDR
UMP 45
P90TR
PP2000

Shotguns
870MCS
M1014
USAS 12
DAO12 shotgun
Saiga 20k

Pistols
M9
PYa MP443
G17
M1911
T44
MP412
G18
M93R

Launchers ( Engineer )

SMAW
RPG 7
Javelin
FIM 92 Stinger
SA 18 IGLA
M136 AT4

Overig
Knife
M67 Grenade
M18 smoke grenades
Medkit
Defibrillators
M15 Anti tank mine
Welding tool
EOD bot
C4 explosieven

Attatchements
M145
RDS Reflex
Kobra
Holographic
PKA S
ACOG
PSO 1
PK A
IRNV
PKS 07
8x Rifle Scope
12x Ballistic

Performance
Foregrip
Bipod
Heavy barrel
Suppressor
Tactical light
Laser sight
Flash suppressor
Straight pull bolt
Voertuigen:

SPOILER
De voertuigen op deze pagina zijn door EA/DICE bevestigd door middel van de fact sheet die op 16 augustus 2011 is vrijgegeven. Deze voertuigen komen dus ook daadwerkelijk in Battlefield 3.

Vliegtuigen
SU 35BM Flanker E
F/A 18E Super Hornet
F16 Fighting Falcon
A10 Thunderbolt II
SU 39
B18 Lancer

Scout helikopters
MH 6 Little Bird
Z 11 W

Aanval helikopters
AH 1Z Super Cobra
MI 28 Havoc

Transport helikopters
UH 1Y Venom
KA 60 Kasatka
UH 60 Black Hawk

Voertuigen
HMMWV( Hummer )
Technical

Snelle transport voertuigen

Growler ITV
VDV Buggy

Gepantserde transport voertuigen
HMMVVV ( Hummer )
G3937 Vodnik

Infratry gevechtsvoertuigen
LAV 25
BMP 2M

Mobiele Anti Air
LAV AD
9K22 Tunguska M

Tanks
M1 Abrams
T 90
T 72

Water transport voertuigen
RHIB

Amfibische voertuigen
AAV 7A1

Specialisaties
Coaxial MG
Coaxial HMG
Canister shells
Guided Shells
Zoom optics
Thermal optics
IR Smoke
Reactive armor
Maintenance
Belt speed
Thermal Camo
Auto Loader
Proximity scan
CITV station
ATGM launcher
APFSDS T shells
Guided rockets
Air Radar
Heatseekers
Laser painter
TV missile
IR Flares
Extinguisher
ECM jammer
Rocket Guidance System
Below radar
Guided missile
Beam scanning
124.jpg

123.jpg

125.jpg



PSN & XBLA members:

PSN:

Roces18: O_Roces
kwaliteit.: Het_Biertje
67Impala: Munn1k
vinnus: vinnus
Duuc-nl: Duuc-nl
JediSimons: SorayaNL
Laat77: Risakotta
So_Surreal_Baby: Larsiee
delano.888: Dx11
Apenkoning1: apenkoning
DrNick: ikbenaron


XBLA:

MarkoAlmelo: MarkoAlmelo
Reintji: Baas NL
VerbodsBord: Malle Henkie
SoldMayor: SoldMayor
Rossdale: Rossdale
Rauw: Vladzje
SpankmasterC: SpankmasterC
dreamzk: pot4toe
Bunta-Fujiwara: SternAE86Takumi
RudyCarell: ChielMontagne
Koopsie: R Tootall



Kan iedereen zijn psn-id/xboxlive-id posten? Dan komen ze in de OP.

[ Bericht 0% gewijzigd door RudyCarell op 27-10-2011 08:40:43 ]
Rauw.donderdag 27 oktober 2011 @ 08:35
2 stuks, welke gaan we verder?
Koopsiedonderdag 27 oktober 2011 @ 08:36
Xbox: R Tootall
RudyCarelldonderdag 27 oktober 2011 @ 08:40
Deze... Lapo is nieuw topic maken

PS naam toegevoegd aan OP
Koopsiedonderdag 27 oktober 2011 @ 08:41
Ik hoop dat ik hem beetje vroeg binnenkrijg.
Thx voor toevoegen.
RudyCarelldonderdag 27 oktober 2011 @ 09:10
Kan dicht dubbel :P
#ANONIEMdonderdag 27 oktober 2011 @ 09:55
Iemand moet het oude topique nog even scannen op PSN's en XBLA's.
pugehenisdonderdag 27 oktober 2011 @ 10:46
Mijn gamertag voor de xbox: henk de vries

Ga bf vandaag ff halen.
ikookhierdonderdag 27 oktober 2011 @ 11:00
Bol heeft m verstuurt :9
Check mn sub voor psn ;)
PureDemondonderdag 27 oktober 2011 @ 11:16
quote:
0s.gif Op donderdag 27 oktober 2011 11:00 schreef ikookhier het volgende:
Bol heeft m verstuurt :9
Check mn sub voor psn ;)
hier ook *O*
-CRASH-donderdag 27 oktober 2011 @ 11:17
EDIT


Volgens mij kan dit topic op slot...
#ANONIEMdonderdag 27 oktober 2011 @ 11:23
quote:
0s.gif Op donderdag 27 oktober 2011 11:17 schreef -CRASH- het volgende:
EDIT

Volgens mij kan dit topic op slot...
Hoezo?
DX11donderdag 27 oktober 2011 @ 11:26
P2uVQ.jpg
#ANONIEMdonderdag 27 oktober 2011 @ 11:44
quote:
0s.gif Op donderdag 27 oktober 2011 11:32 schreef RudyCarell het volgende:

[..]

Zoals het hoort eigenlijk ;)
Ja, heb al gepost in het FB topique hiero. Als je niet de LaPo hebt, moet je niet een nieuw topique openen.
Proletariaatdonderdag 27 oktober 2011 @ 11:45
quote:
0s.gif Op donderdag 27 oktober 2011 11:44 schreef DrNick het volgende:

[..]

Ja, heb al gepost in het FB topique hiero. Als je niet de LaPo hebt, moet je niet een nieuw topique openen.
wat goed van jou
mash_donderdag 27 oktober 2011 @ 11:45
Report for call of duty soldiers *O*
#ANONIEMdonderdag 27 oktober 2011 @ 11:46
Kom we boycotten het andere topic.
#ANONIEMdonderdag 27 oktober 2011 @ 11:47
Hoe kunnen er eigenlijk twee topics open zijn? Dat mag toch maar een keer per reeks?
legacythe2nddonderdag 27 oktober 2011 @ 11:47
Mijn PSN: Tauranator
Proletariaatdonderdag 27 oktober 2011 @ 11:47
quote:
0s.gif Op donderdag 27 oktober 2011 11:47 schreef DrNick het volgende:
Hoe kunnen er eigenlijk twee topics open zijn? Dat mag toch maar een keer per reeks?
Het is geen reeks.. :')
mash_donderdag 27 oktober 2011 @ 11:54
Hoe duur is die bij de media markt?
DX11donderdag 27 oktober 2011 @ 11:55
Ook echt gewoon geen van die topics kon hem in de reeks openen hè :')
Proletariaatdonderdag 27 oktober 2011 @ 11:56
quote:
0s.gif Op donderdag 27 oktober 2011 11:55 schreef delano.888 het volgende:
Ook echt gewoon geen van die topics kon hem in de reeks openen hè :')
er is toch geen reeks...
DX11donderdag 27 oktober 2011 @ 11:57
quote:
0s.gif Op donderdag 27 oktober 2011 11:56 schreef Proletariaat het volgende:

[..]

er is toch geen reeks...
Als je op: open nieuw topic klikt maakt hij dat vanzelf.
Vinnodonderdag 27 oktober 2011 @ 11:57
Maakt mij niet uit welke open blijft :)

Maar bij deze dan nog een keer: Graag mij in de OP toevoegen :)
PSN: Vinno0615
#ANONIEMdonderdag 27 oktober 2011 @ 11:59
Ik zal eeens in het oude topique kijken voor PSN's etc.
So_Surreal_Babydonderdag 27 oktober 2011 @ 12:22
Tvp
mash_donderdag 27 oktober 2011 @ 12:24
Weet iemand hoe duur die bij de media markt is?

En nog wat, kan je nou al beetje normaal met vrienden spelen? bij de beta sloeg het nergens op dat je niet eens bij elkaar in het team komt als je wilt.
#ANONIEMdonderdag 27 oktober 2011 @ 12:26
Ja was ik net klaar met zoeken naar PSN's en gamertags, laad ie de pagina niet en is mijn invoer weg. Nu heb ik er geen zin meer in en mag iemand anders het doen.
Bunta-Fujiwaradonderdag 27 oktober 2011 @ 12:27
Ik ga zo de brievenbus controleren op contraband. Ben benieuwd. :)
NatteBeverdonderdag 27 oktober 2011 @ 12:32
Nogmaals: mijn PSN is PeevdTee :)
davakodonderdag 27 oktober 2011 @ 12:33
PSN: Davako
STINGdonderdag 27 oktober 2011 @ 12:51
En dicht.