Dus? Die regel geldt niet meer.quote:
Waarom heb je me post verwijderd!quote:Op woensdag 26 oktober 2011 02:33 schreef timmmmm het volgende:
[..]
[NB] deel twee want anders raken we de tel kwijt
Toen jouw FOK!account nog niet eens in de luiers wasquote:Op woensdag 26 oktober 2011 02:34 schreef Nectar het volgende:
^
in welk jaartal is laphunten verboden geraakt
dus dat is voor zijn geboorte?quote:Op woensdag 26 oktober 2011 02:35 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Toen jouw FOK!account nog niet eens in de luiers was
Lapohuntenquote:Op woensdag 26 oktober 2011 02:37 schreef Hooidraad het volgende:
Ik deed het veel, lapohunten in NB. Maar ik ben nu al vele maanden clean.
Toen was het altijd heel druk in NB en met z'n allen op de lapo jagen gaf toch een zekere kick.quote:
Ja inderdaad, nu is het doder dan weet ik wat.quote:Op woensdag 26 oktober 2011 02:39 schreef Hooidraad het volgende:
[..]
Toen was het altijd heel druk in NB en met z'n allen op de lapo jagen gaf toch een zekere kick.
nee maar er komt toch altijdquote:Op woensdag 26 oktober 2011 03:06 schreef Hooidraad het volgende:
[..]
Geen mening want ik ken het allemaal niet
quote:
Very lowquote:Op woensdag 26 oktober 2011 03:07 schreef MarokkaanseKip het volgende:
[..]
nee maar er komt toch altijd
your music compatibility with blabla is blabla
Daar begon het bij mij mee, ik kan de klok gelijk zetten, eind Oktober word ik altijd een paar dagen ziek en dan ook stront verkoudenquote:Op woensdag 26 oktober 2011 07:02 schreef Monopoly het volgende:
Mijn 2 jaarlijkse verkoudheid komt ook weer opzetten.
Same here. Altijd oktober en februari bij mij.quote:Op woensdag 26 oktober 2011 07:07 schreef SpermaDonor het volgende:
[..]
Daar begon het bij mij mee, ik kan de klok gelijk zetten, eind Oktober word ik altijd een paar dagen ziek en dan ook stront verkouden
Ik heb het ook regelmatig net voor of tijdens de kerstdagen (Aarghhh)quote:Op woensdag 26 oktober 2011 07:22 schreef Monopoly het volgende:
[..]
Same here. Altijd oktober en februari bij mij.
Joa.quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |