Oke het is een beetje slordig maar waarschijnlijk had het toch al niets meer uit gehaald, en de gene die valt kan niet eens de grond onder hem zien, door de gene die er voor loopt en in een keer voor zich uit sprint.quote:
als er voertuigen met 250+ rond rijden haal je wel iemand snel wegquote:Op dinsdag 25 oktober 2011 07:19 schreef tliciouz het volgende:
[..]
Oke het is een beetje slordig maar waarschijnlijk had het toch al niets meer uit gehaald, en de gene die valt kan niet eens de grond onder hem zien, door de gene die er voor loopt en in een keer voor zich uit sprint.
Sowieso snap ik niet waarom ze hem verplaatsen, is dat niet de nummer 1 regel als iemand gewond is?
Alles was al van de baan gehaald Bozje.quote:Op dinsdag 25 oktober 2011 07:58 schreef Bozz187 het volgende:
[..]
als er voertuigen met 250+ rond rijden haal je wel iemand snel weg
ohja dan weet ik het nietquote:Op dinsdag 25 oktober 2011 07:59 schreef tliciouz het volgende:
[..]
Alles was al van de baan gehaald Bozje.
Wat weet jij eigenlijk wel bozzje?quote:
dat ik super lekker ben, en dat ik me werk niet leuk vindtquote:Op dinsdag 25 oktober 2011 08:53 schreef dreamzk het volgende:
[..]
Wat weet jij eigenlijk wel bozzje?
Moet je iets anders gaan doenquote:Op dinsdag 25 oktober 2011 10:05 schreef Bozz187 het volgende:
[..]
dat ik super lekker ben, en dat ik me werk niet leuk vindt
quote:Op dinsdag 25 oktober 2011 10:39 schreef PierreTT het volgende:
Nou, kogel is door de kerk, ga ook sparen voor mijn motorrijbewijs
Speelde al 2 jaar met het idee, toch maar eens doen. Is nooit verspild geld lijkt mequote:
Ik ben ook nog steeds van plan, en had weer wat centen gespaard, maar ga nu eerst een mountainbike halen.... lessen kan toch vanaf maart/april pas weer.quote:Op dinsdag 25 oktober 2011 10:39 schreef PierreTT het volgende:
Nou, kogel is door de kerk, ga ook sparen voor mijn motorrijbewijs
Wat voor één? Ben ook op zoekquote:Op dinsdag 25 oktober 2011 11:23 schreef KneusTeun het volgende:
[..]
Ik ben ook nog steeds van plan, en had weer wat centen gespaard, maar ga nu eerst een mountainbike halen.... lessen kan toch vanaf maart/april pas weer.
Hoho, eerst sparen. En dat kan wel even duren lol. Laat staan voordat je een motor hebt, tenzij ik een van jouw 126 motoren kan lenen? Of anders volg ik wel in je Veyron of je GT-R?quote:Op dinsdag 25 oktober 2011 11:27 schreef Rossdale het volgende:
Potver, hoor ik daar een MW2-SC Motor Tour 2012 ?
Weet nog niet exact, zoek beetje rond. Had al bijna canondale bad boy gekocht, alleen dat is niet wat ik zoek. Maar die is wel heel nice!!!quote:Op dinsdag 25 oktober 2011 11:27 schreef Tauchmeister het volgende:
[..]
Wat voor één? Ben ook op zoekMijn Koga Miyata is kapot.
Repareren is geen optie?quote:Op dinsdag 25 oktober 2011 11:27 schreef Tauchmeister het volgende:
[..]
Wat voor één? Ben ook op zoekMijn Koga Miyata is kapot.
Nope, ik doe wel lekker als het mooi weer isquote:Op dinsdag 25 oktober 2011 12:42 schreef Bozz187 het volgende:
Pierre NICE!!!
Teun juist nu gaan lessen!, leer je met veel meer weg omstandigheden rijden
okequote:Op dinsdag 25 oktober 2011 12:43 schreef KneusTeun het volgende:
[..]
Nope, ik doe wel lekker als het mooi weer isen de rijschool heeft straks winterstop.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |