Het lijkt er eerder op dat Ajax pas 2 uur later begint te spelen..quote:Op zondag 23 oktober 2011 13:29 schreef SuperHarregarre het volgende:
[..]
Gelukkig speelt Feyenoord pas twee uur later.
Of "Waar Ajax wederom faalt maar toch weer met de punten er vandoor gaat"quote:Op zondag 23 oktober 2011 13:28 schreef Noppie2000 het volgende:
Nog in de TT te durven zetten ''Hattrick van Theo''
Hadden jullie beter kunnen zetten: ''Waar Ajax kansloos ten onder gaat''
14:30quote:Op zondag 23 oktober 2011 13:29 schreef Helpmefok het volgende:
WAAR ZIJN ZE DAN, DIE MAFKEZEN DIE ME VOOR GEK VERKLAARDEN?
Ik had het dan ook niet over de lapo... Dan zou hij nog enigszins recht hebben op het openen van een topic... Maar goed, hij geilt gewoon op het openen... Iets anders kan ik niet verzinnen.quote:Op zondag 23 oktober 2011 13:29 schreef Buitendam het volgende:
[..]
Ik heb niets met Lapo hunten, maar om het gewoon een beetje duidelijk te houden is het wel zo handig als iedereen zich een beetje aan de ongeschreven regels houdt. Irritante kutusers altijd.
Als het even niet draait, en toch winnen.quote:Op zondag 23 oktober 2011 13:30 schreef Verrekte_Koekwous het volgende:
[..]
Of "Waar Ajax wederom faalt maar toch weer met de punten er vandoor gaat"
Met hulp van de grens.quote:Op zondag 23 oktober 2011 13:30 schreef Kaasknabbeltje het volgende:
[..]
Als het even niet draait, en toch winnen.
Kenmerk van een Nederlandse topclub.
quote:Op zondag 23 oktober 2011 13:31 schreef Paul het volgende:
Appeltje, eitje over 2 weken in de galgenwaard.
Utrecht walst over Ajax heen haha
dat denk ik ookquote:Op zondag 23 oktober 2011 13:31 schreef Paul het volgende:
Appeltje, eitje over 2 weken in de galgenwaard.
Utrecht walst over Ajax heen haha
is het nou leuk, als niemand hapt?quote:Op zondag 23 oktober 2011 13:31 schreef Paul het volgende:
Appeltje, eitje over 2 weken in de galgenwaard.
Utrecht walst over Ajax heen haha
Hij is na Tyton beste, maar je hebt wel gelijk. Hij krijgt nog steeds geen genoeg krediet en het kan door de huidskleur zijn.quote:Op zondag 23 oktober 2011 13:31 schreef dieselnoi het volgende:
Wat moet vermeer nog doen voordat men inziet dat hij de beste keeper van de wereld is. Hij haalt ballen uit onmogelijke hoeken. Ik zie zelfs keepers als van der sar, stekelenburg, cassillas en noem al de beste keepers maar op, dat niet doen.
Ik begrijp gewoon niet dat men dit niet inziet. Omdat het een negert is?
Op basis van wat? Dat Utrecht fantastisch speelt op dit moment?quote:Op zondag 23 oktober 2011 13:31 schreef Paul het volgende:
Appeltje, eitje over 2 weken in de galgenwaard.
Utrecht walst over Ajax heen haha
Slechte wedstrijden weten te winnen, dat is meestal de club die kampioen wordt.quote:Op zondag 23 oktober 2011 13:30 schreef Kaasknabbeltje het volgende:
[..]
Als het even niet draait, en toch winnen.
Kenmerk van een Nederlandse topclub.
Doe eens normaal.quote:Op zondag 23 oktober 2011 13:32 schreef Helpmefok het volgende:
AJACIED422, AJACIED4LIFE, waar zijn jullie dan? Ik had toch zo'n ongelijk over onze capabilities?
MODDAFOKKA"S
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |