Ik hou van extreme tattoo's. Om naar te kijken dan. Zelf ben ik een schijtbak omdat het permanent is haha.quote:Op zondag 23 oktober 2011 07:20 schreef Incantrix het volgende:
Huh? Mis ik nog een topic? Ik las terug over tatoeages en goodybags en toen ineens een heks en nog een heks?
En iktatoeages.. Ik heb een sleeve in de planning staan, het liefst full (beginnend op de hand) hoewel ik wel betwijfel of dat gaat lukken ivm werk. Eigenlijk vind ik het superstom dat je daar zoveel rekening mee moet houden hoor, ik cq mijn prestaties veranderen er toch niet door?
Mijn sleeve wordt wel echt een nerdprojecter gaat veel symboliek in, super Mario, 42, een superman-schildje, Domo-kun en dat soort meuk
Net het filmpje gezien, dit vind ik best een gevalletje van zonde gewoon, met make up vind ik m wel wat hebben namelijk.quote:Op zondag 23 oktober 2011 10:16 schreef Unfckingtitled het volgende:
[..]
Ik hou van extreme tattoo's. Om naar te kijken dan. Zelf ben ik een schijtbak omdat het permanent is haha.
Ik kan ook heel lang blijven kijken nar die gozer die helemaal als skelet getattoeerd is. Serene van beautylab liet laatst een filmpje zien waar ze hem weer 'normaal' hadden gemaakt met make up. Bizar!
Ja inderdaad. Zal ook nooit snappen waarom iemand hiervoor kiest. Uberhaupt in je gezicht.quote:Op zondag 23 oktober 2011 10:28 schreef Whoopdidoo het volgende:
[..]
Net het filmpje gezien, dit vind ik best een gevalletje van zonde gewoon, met make up vind ik m wel wat hebben namelijk.
En een keer naar een tattooconventie gaan? Zitten er heul veul bij elkaar.quote:Op zondag 23 oktober 2011 12:38 schreef megamandy het volgende:
Zelf kan ik ook niet echt tegen de zon. Ben niet allergisch maar krijg het wel meteen benauwd, zit meestal in de schaduw.
Ik zit ook met het probleem om de juiste artiest te vinden. Wil dus een pin-up maar dan ook echt in de jaren '50 stijl, net zoals die Hannah in LA Ink ze maakt. Hier in Nederland zetten de meeste ze toch meer op een cartoon manier.
[ afbeelding ]
In deze stijl zou ik het dus graag willen.
Ja is wel een heul goed ideequote:Op zondag 23 oktober 2011 12:53 schreef IJsdraakje het volgende:
[..]
En een keer naar een tattooconventie gaan? Zitten er heul veul bij elkaar.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |